تاجر می شود رئیس Undertaker در شهرستان برخورد با کروناویروس

کارگران ساخته شده است قبرستان خزانه در هفته گذشته در حومه شهر گوایاکیول اکوادور که در آن هزاران نفر از Covid-19.

Ecuadorean تاجر Jorge Wated اجرا شده است همه چیز را از بانک توسعه ملی به این کشور نسخه Pottery Barn, اما به تازگی او با استفاده از مهارت های مدیریتی خود را به دفعات مشاهده شده و دفن بدن.

هر چند یکی از آمریکای جنوبی, کوچکترین کشور اکوادور دارای قاره دوم-بیشترین تعداد Covid-19 مرگ و میر پس از برزیل. نزدیک به سه چهارم از قربانیان زندگی در یا در اطراف تحریک اقیانوس آرام بندر گوایاکیول که شهردار در مقایسه ویرانی به “هیروشیما بمب” هدف قرار دادن شهر است.

‘گوایاکیول است بسیاری از چیزهای زیبا گفت: وظیفه نیروی رئیس جرگه Wated با عینک. اما ما باید تبدیل به یک نمونه از چیزی بسیار بی رحمانه است.’

در ماه گذشته به عنوان شهر گورستان سرریز اجساد پیچیده در bedsheets و پلاستیکی بودند در یک نقطه و دروغ گفتن در خانه های مردم و در خیابان ها و پیاده رو. در پاسخ رئیس Lenín مورنو قرار دادن آقای Wated مسئول ارتش-پلیس نیروی کار به جمع آوری اجساد و بین آنها.

هر چند این شهر به نظر می رسد به گذشته بدتر از آن شیوع آقای Wated تخمین زده است که در چند روز اول مارس کار خود را به زور جمع آوری برخی از 700 جسد را از خانه های 700 از بیمارستان. صدها نفر بیشتر دنبال کرد در هفته های اخیر.

نقاب ساکنان جرأت این هفته در گوایاکیول. این شهرستان دارای یک نرخ پایین تست برای کوروناویروس.

شلوغ اتوبوس در شمال گوایاکیول. Coronavirus مرگ و میر است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از رسمی تلفات.

به جای رانندگی بازگشایی از اجساد را از طریق شهرستان و آزادسازی آنها در گورهای دسته جمعی که باعث حتی بیشتر از زنگ نیروی کار جمع آوری چهار یا پنج در یک زمان که گذاشته شد در ردیف بر ردیف با عجله ساخته شده سرداب.

“گوایاکیول است بسیاری از چیزهای زیبا” آقای Wated 45 ساله که می پوشد نزدیک نابود و لگدمال و یک ریش بزی بهمراه رگه های خاکستری است. “اما ما باید تبدیل به یک نمونه از چیزی بسیار بی رحمانه است.”

آقای Wated که از دست رفته سه عموهای در عرض 10 روز به Covid-19 بیماری ناشی از coronavirus همچنین سعی کرده است به آمده تا با یک تعداد دقیق چگونه بسیاری از مردم در این شهرستان است.

این گورستان خزانه به تازگی ساخته شده توسط بستگان متوفی Covid-19 قربانیان در گوایاکیول.

این گورستان خزانه به تازگی ساخته شده توسط بستگان متوفی Covid-19 قربانیان در گوایاکیول.

در یک نظرسنجی از بیمارستان ها و درمانگاه ها در داخل و اطراف گوایاکیول آقای Wated یافت که در طول نیمه اول آوریل 6,703 مردم مرده بود از Covid-19 یا علل دیگر—تقریبا هفت بار عادی مرگ و میر قبلی به وقوع.

چهره های خود را شوکه Ecuadoreans در زمانی که وزیر کشور ماریا پائولا Romo بود و اصرار دارد که رسمی Covid-19 کشته شد فقط 507. هنوز هم آقای Wated بالاتر شکل به نظر می رسید مناسب با توجه به نرخ پایین تست و logjam در گوایاکیول را گورستان—dystopian صحنه که باعث شد رئیس جمهور به منظور ساخت گورستان جدید.

“من در تلاش برای مردم بگویید حقیقت” گفت: آقای Wated یک تدارکات صدای تیز و تند که قبلا زد, دولت, توسعه, بانک, BanEcuador و Ecuadorean خرده فروشی زنجیره ای Almacenes Buenhogar. او شنود گذاشته شده است چندین بار در گذشته برای پاکسازی نهادهای دولتی.

دولت در حال حاضر تایید کرد که مرگ و میر است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر حتی اگر رسمی تلفات از روز شنبه در ایستاده بود 1,618.

تحلیلگران سیاسی می گویند متضاد داده است فقط یک مثال از نامنظم پاسخ به بحران توسط مقامات محلی و ملی.

اکوادور وزیر بهداشت ناگهان ترک در اواخر ماه مارس میان یک رسوایی در سراسر کشور را عدم Covid-19 کیت های آزمایش. دولت همچنین آمده است تحت انتقاد برای پر کردن کلید اضطراری پست مدیریت سیاسی انتصاب.

آقای مورنو بود که نزدیک به رییس در antigovernment تظاهرات سال گذشته نیز خودداری کردند در تشکیل یک فرماندهی مرکزی برای هماهنگ کردن اقدامات خود با فرمانداران و شهرداران. در نتیجه می گوید: Quito تحلیلگر سیاسی خوزه هرناندز “شده است هرج و مرج است.”

آقای مورنو نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ساکنان تحویل مواد غذایی در طول این هفته به خانواده های آسیب پذیر در یک فقیر گوایاکیول محله.

عکس: سانتیاگو ارکس برای وال استریت ژورنال

در اواخر فوریه تعداد فزاینده ای از موارد باعث مورنو دولت برای شروع تدریجی مستند از جمله ممنوعیت تجمع جرم در گوایاکیول. اما مقامات محلی به مبارزه طلبیده بان اجازه می دهد یک 4 مارس حرفه ای مسابقه فوتبال به قبل از بازی هزاران نفر از طرفداران خود در این شهر ورزشگاه.

در یکی دیگر از سیاست قطع هواپیمایی کشوری مجاز بشردوستانه پرواز به تا حدود 200 اروپا سرگردان در گوایاکیول. ترس خلبانان و خدمه را گسترش coronavirus در طول توقف Guayaquil شهردار سینتیا Viteri پارک ده شهرداری کامیون بر روی باند فرودگاه که مجبور خالی هواپیما KLM به نوبه خود در اطراف. شهردار در نهایت بازگشایی فرودگاه برای بشردوستانه پرواز و اروپا باقی مانده است.

در تمام طول گوایاکیول است understaffed نیروی پلیس تا حد زیادی نگاه راه دیگر به عنوان افراد نقض شهر مستند. هر چند گوایاکیول اکوادور است ثروتمندترین شهر با پورت مشغول صادرات نفت میگو و موز را نیز به آلاینده های فقیرنشین. بسیاری از این شهر 3 میلیون نفر کار باید هر روز برای خوراک خود و خانواده زندگی می کنند که در shacks با تهویه مطبوع در حرارت گرمسیری.

این زن مراقبت از شوهر استفاده می شود به کار به عنوان یک رستوران طبخ در گوایاکیول اما از دست او کار در میان همه گیر است و هیچ درآمد برای تقریبا سه ماه.

“Coronavirus خارج است اما اگر آنها به ماندن در داخل آنها گرسنه,” خانم Viteri به گوایاکیول شهردار گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است. “در این شرایط مردم می خواهد با وجود محدودیت.”

این شهر بدون توقف جریان از مردم پرورش گسترده تر انتقال این ویروس گفت: رافائل Caputi یک Guayaquil, دکتر دهکدهای از دست داد 20 از همکارانش پزشکی به Covid-19. اضافه کردن به مرگ و میر مقامات بهداشتی می گویند, شد همزمان با شیوع تب دانگ در گوایاکیول.

جاناتان Pazmiña اضطراری-اتاق پزشک در یکی از گوایاکیول را مختصر و مفید بیمارستان های دولتی گفت که در ماه گذشته بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی شد ورود هر 20 دقیقه. قادر به درمان آنها, او با تمرکز بر کسانی که او می تواند نجات دهد.

“من می گویند:” این بیمار بله! که هیچ!'” دکتر Pazmiña به یاد می آورد. “آن را مانند خدا.”

بخشی از آقای Wated کار ضمن کمک به کشف کردن که دقیقا مرده بود از جمله برخی از 150 بدن در morgues و کامیون های یخچال است که نیاز به شناسایی.

مردم در حال مرگ بودند به طوری سریع است که برخی از آنها شناسه مقاله را از دست داده بودند در این سردرگمی در حالی که تعداد کمی از زندگی اعلام شد مرده است. در میان آنها بود 74 سال که از خواب بیدار از کما تنها به یاد بگیرند که مقامات بهداشت در حال حاضر فرستاده بستگان او یک کوزه که به آنها گفته شد موجود خاکستر او را.

آقای مورنو می گوید او معتقد است بدترین بیماری همه گیر است و دستور داد تدریجی اقتصادی باز شروع این دوشنبه گذشته. اما از آنجا که مقامات شهرستان ترس از موج دوم از عفونت Guayaquil هنوز به طور رسمی دوباره باز کنید.

در روزهای اخیر رئیس جمهور خواسته است آقای Wated را در دیگر وظیفه: نظارت بر شبکه ای از بیمارستان های دولتی پس از یک سری از رسوایی که در آن دولت پرداخت برای اقلام مانند ماسک و کیسه های بدن.

“زمانی که رئیس جمهور می پرسد شما را به انجام کاری” او می گوید: “این سخت است برای گفتن” نه.””

این 92-سال-که مراقبت او را با ناتوانی ذهنی به طور معمول panhandles در گوایاکیول برای درآمد اما تا به حال به متوقف کردن که به تازگی با توجه به کوروناویروس.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر