یک کوره جسدسوزی در سیوداد خوارز. مکزیک یکی از بزرگترین تاخیر در شمارش آمار مرگ و میر.

عکس: خوزه لوئیس گونزالس/ایسنا

مکزیک—شهرستان لوز ماریا لوپز, 66, درگذشت مارس 28 بعد از گرفتن بیمار با آنچه در ظاهر به جدید شده است coronavirus. گواهی مرگ او گفت: “محتمل SARS-CoV-2” را به عنوان ویروس است که باعث Covid-19 شناخته شده است.

اما خانم لوپز نبود وارد شده به دولت مکزیک رسمی تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر است که حرکت جمع آوری در سراسر کشور است. دلیل: بسیاری از بیماران نیست حال آزمایش این ویروس حتی اگر آنها می میرند.

دکتر گفت: زن و پسر او تا به حال هیچ مواد شیمیایی مورد نیاز برای یک آزمایش برای تایید. بنابراین لوئیس مانوئل پرز لوپز هنوز هم نمی دانم چرا برخی از مادرش درگذشت.

“اضافه شدن به غم و اندوه می آید شک او گفت:” در نزدیکی محراب اختصاص داده شده به مادر خود را در آپارتمان خود را در یک متزلزل شهر مکزیک واحد مسکن. “این بار دو برابر شود.”

لوئیس مانوئل پرز لوپز و خواهرش راه اندازی یک بداهه محراب برای مادر خود که در اواخر ماه آوریل از ‘احتمال’ Covid-19.

عکس: ژوئن منتس/وال استریت ژورنال

به عنوان پنج شنبه, مکزیک گزارش شده برخی از 29,600 تایید موارد Covid-19 و 2,961 مرگ و میر. در روزهای اخیر دولت به اضافه یک آمار جدید: مرگ و میر است که ممکن است ناشی از کروناویروس جدید, یک ضمنی پذیرش عدم وجود تست.

شمارش مشکوک به مرگ شد فقط 245 نفر برای کل کشور که از پنج شنبه.

شواهدی وجود دارد که مکزیک مرگ و میر از این بیماری همه گیر ممکن است بسیار بالاتر از رسمی ثبت شده با توجه به بررسی داده های سلامت و گواهی مرگ توسط وال استریت ژورنال و همچنین به عنوان شهادت از تشییع جنازه-صفحه اصلی کارگران و پزشکان.

مجله بررسی 105 پزشکی گواهی مرگ ظ محلی مدنی ثبت در مکزیکو سیتی بیش از فقط چهار روز در اواخر ماه آوریل است. بر 64 از آنها پزشکان با برچسب علت مرگ به عنوان برخی از نوع شدید بیماری تنفسی مانند “پنومونی آتیپیک.” در 52 از آن—بیش از هشت در 10—دکتر اضافه شده در خط بعدی: “محتمل Covid-19,” “مشکوک Covid-19” و یا مشابه.

فقط چهار نفر از مرگ در گواهی ذکر شده Covid-19 به عنوان تایید علت مرگ.

در حالی که نه علمی نمونه این یافته نشان می دهد که برای هر رسمی مورد Covid-19-مربوط به مرگ در مکزیک وجود دارد می تواند بسیاری از حساب نشده.

کارشناسان می گویند بسیاری از کشورهای در حال undercounting مرگ و میر مرتبط با این بیماری است اما این مشکل ممکن است حاد به خصوص در مکزیک است.

“چهره های آنها در حال انتشار هستند به وضوح کم بها دادن به تاثیر واقعی از coronavirus در مکزیک گفت:” Salomón Chertorivski سابق مکزیک وزیر بهداشت.

مکزیک در رتبه آخر در Covid-19 تست در میان اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه تنها با 0.4 آزمون در هر 1000 نفر با توجه به داده ها از این گروه است. در مقابل ایالات متحده آمریکا انجام شده است از 16 آزمون در هر 1000 و ایسلند منجر با بالاترین رای تست 135 نفر در هر 1000.

مکزیک همچنین دارای یکی از بزرگترین تاخیر در شمارش آمار مرگ و میر. در حالی که کشورهای دیگر در حال توجه به یک جهش بزرگ در بالاتر از میانگین مرگ و میر در هفته های اخیر مکزیک فاقد اطلاعات است که نه به دلیل منتشر شود تا اواسط سال آینده مقامات دولتی می گویند.

خوان کارلوس ولاسکو, مراسم تشییع جنازه عامل گفت او نیازی به دیدن این آمار به دانستن بیشتر مردم در حال مرگ هستند. در اخیر او نشسته در خارج از ورودی مدنی رجیستری در مکزیکو سیتی آماده سازی یک پشته از بیش از 20 گواهی مرگ. در اطراف او یک جمعیت از دیگر مراسم تشییع جنازه عوامل به نوبه خود صبر.

آقای ولاسکو می گوید او به طور معمول دسته در حدود هفت تا 10 گواهی مرگ در روز است. اما در هفته گذشته گفت: این تعداد افزایش یافت و به حدود 40 روز است.

“در 10 سال خدمات من چیزی ندیدم مثل این” او گفت:. او تخمین زده است که در تشییع جنازه او خانه به کار گرفته شده نزدیک به 200 مرگ و میر مرتبط با Covid-19 در مارس و آوریل. رسمی مرگ و میر در مکزیک شهر بود 696 از پنج شنبه.

در یکی از کوره های جسد سوزی در حومه شهر مکزیک به تازگی یک کارگر گفت: 18 نفر سوزانده شده در روز قبل و بالاتر از پنج روز یک ماه پیش.

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador دولت اذعان دارد که مکزیک را محدود تست سیستم نیست تصرف در مقیاس کامل از تلفات.

یک سردخانه کارمند برگ تابوت از coronavirus قربانی در کوره های جسد سوزی در مکزیکو سیتی.

عکس: پدرو پردو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این کشور coronavirus تزار معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell می گوید او به طور کلی تکثیر تعداد موارد تایید شده از عفونت هشت به معنای واقعی از تعداد آلوده بخشی از یک مجموعه فرمول های ریاضی. که حاکی از بیش از 200 ، 000 موارد است.

به دست آوردن تصویر دقیق تری از آقای لوپز-Gatell آغاز شده است و اصرار پزشکان به تکیه تنها بر آزمون مثبت.

“ما باید فرض کنیم که تمام ذات الریه…است Covid-19 مگر اینکه شواهدی وجود دارد در غیر این صورت,” او گفت: هفته گذشته است.

هنوز هم آقای لوپز-Gatell گفت که او معتقد است مکزیک عفونت و مرگ و میر آغاز خواهد شد به کاهش و انتظار نهایی مرگ و میر می شود فقط از 6000—به مراتب پایین تر از کشورهای دیگر است. آقای لوپز Obrador در ضمن گفته است: “نور در انتهای تونل.”

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

افزایش تعداد شديد و عفونت های تنفسی در مارس همچنین با اشاره به احتمال بالاتر از ثبت مرگ و میر.

موارد شديد و حاد بیماری تنفسی رشد 11 برابر شده در آوریل در مقایسه با ماه مشابه سال قبل با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان. این مه وجود دارد 44,333 ماهانه موارد در حالی که در آوریل 2019 وجود دارد فقط 4,080. به طور معمول بسیاری از موارد اتفاق می افتد از دسامبر تا مارس طول فصل آنفولانزا.

“بسیاری از مرگ و میر ناشی از کروناویروس در حال اختصاص به پنومونی آتیپیک و گفت:” جثه Narro یک جراح که در خدمت به عنوان وزیر بهداشت از 2016 تا 2018 در توییتر.

شمال ایالت چیهواهوا است که مرزهای تگزاس و نیومکزیکو تایید کرده است تنها 117 Covid-19 کشته و پنج شنبه اما دولت خود را شناسایی بیش از 200 گواهی مرگ مشخص شده “احتمالی Covid-19” توضیح داده است که نشانه های سازگار با این ویروس با توجه به میرنا بلتران, Chihuahua معاون وزیر بهداشت.

پاسخ اضطراری خالی کردن بیمار در یک شهر مکزیک عمومی بیمارستان درمان افراد مشکوک به Covid-19.

عکس: ربکا بلکول/آسوشیتد پرس

چیهواهوا است رژیم صهیونیستی است. خاویر کررل گفت: دولت با توجه به مرگ و میر ثبت شده به عنوان “احتمالی Covid-19” به کروناویروس مرگ و میر.

“به سادگی وجود دارد باید در بسیاری از موارد و بسیاری از مرگ و میر ناشی از Covid-19 از آنچه که داده ها به ما می گوید” آقای کررل گفت.

آقای پرز گفت: مقامات بهداشت بدهکار آن را به کسانی که بیمار هستند به تست آنها.

“من درک می کنم آنها می توانند آزمون همه…اما حداقل آنها باید تست تمام بیماران بستری,” او گفت:. “ما یک حق می دانند.”

مادرش خانه دار از جنوب Oaxaca که از نقل مکان به پایتخت به عنوان یک دختر جوان در بیمارستان بستری شد با مداوم گلو درد, تهوع و استفراغ, او گفت:. او سه روز بعد.

آقای پرز گفت که او نمی داند که چگونه مادرش رو بد اگر چه او گفت: چهار نفر دیگر از ساکنان در واحد مسکن نیز درگذشت و با تشخیص “احتمالی Covid-19.”

“بدترین عدم قطعیت” او گفت:. “ما نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است و ما هرگز ممکن است بدانند.”

نوشتن به خوان در منتس juan.montes@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله