پوتین علامت پیروزی روز در میان همه گیر با خاموش جشن

روسیه نیروی هوایی مشخص سالگرد 75 از اتحاد جماهیر شوروی شکست آلمان نازی با یک نمایش هوایی در مسکو.

عکس: ماکسیم shemetov/ایسنا

مسکو—ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برگزار شد و یک سیراب به پایین جشن اتحاد جماهیر شوروی شکست آلمان نازی با این بیماری همه گیر کوروناویروس انکار او را چه شده بود قرار بود عجیب نمایش نظامی روسیه ممکن است.

آقای پوتین به جای آن به دنبال متحد کردن ملت در اطراف آن بیشترین احترام جمعی حافظه از طریق, نشاط بخشی, کلمات و تسلی حرکات.

“ما متحد شده توسط یک حافظه مشترک و رایج امید ما آرمان مشترک ما مسئولیت برای حال و آینده” آقای پوتین گفت: روسیه روز شنبه در کوتاه تلویزیونی نشانی پس از گذاشتن یک دسته گل رز قرمز در شعله ابدی در نزدیکی کرملین دیوار. “ما می دانیم و بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که ما شکست ناپذیر زمانی که ما با هم هستیم” او گفت:.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در یک گل-تخمگذار مراسم گرامیداشت روز پیروزی.

عکس:
اسپوتنیک/ایسنا

رهبر روسیه ساخته شده هیچ اشاره ای به کروناویروس که در ماه گذشته او را مجبور به کنار گذاشتن یک سالگرد 75 رژه روز پیروزی که به ویژگی های هزاران نفر از نیروهای نظامی و صدها قطعه تجهیزات نظامی نورد در سراسر مربع قرمز قبل از آقای پوتین و مشخصات بالا مهمان.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین شد برنامه ریزی برای حضور در جشن است. نخست وزیر ژاپن اعلام کرد همچنین ممکن است مهمان, اما او هرگز رسما متعهد به حضور در.

گسترش coronavirus که به عنوان روز آلوده تر از 198,000 و کشته 1,827 نیز مجبور آقای پوتین به طور نامحدود به تعویق انداختن همه پرسی تغییر قانون اساسی در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است که از روی مانع پریدن نهایی کرملین رهبر باید روشن قبل از او قادر به اجرای دوباره پس از چهارمین دوره ریاست جمهوری به پایان می رسد در چهار سال, به معنی او می تواند به طور بالقوه در طول دو دهه گرفتن در قدرت تا 2036.

“رژه این ماه تقریبا به معنای پوتین تاجگذاری در راه” گفت: آلینا Polyakova, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز سیاست اروپا, تحلیل واشنگتن-بر اساس تحقیقات موسسه.

در روز جمعه, روز, اروپا, جشن پایان جنگ جهانی دوم آقای پوتین با ارسال نامه تبریک به چندین رهبران جهان از جمله سران آمریکا و انگلیس و فرانسه که در آن او می خواست همه ملت برای همکاری در حل مشکلات فعلی است.

اما این بیماری همه گیر در کنار کاهش قیمت نفت و افت اعتماد به آقای پوتین رهبری را تهدید به خراب رهبر روسیه تلاش برای سیمان روسیه ارتباط در صحنه جهانی و تقویت پشتیبانی در صفحه اصلی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

بویژه آنچه شما فکر می کنم که همه گیر ممکن است بر روی رئیس جمهور پوتین برای رهبری روسیه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

روس ها که تحت یک جزئی مستند از مارس 30, در حال رشد به طور فزاینده ای بی قرار و نارضایتی بیش از سطح کمک از دولت است. آقای پوتین دستور دولت برای معرفی اقدامات حمایت مالی برای مردم ضربه سخت با این بیماری همه گیر مانند گسترش پرداخت های رفاهی برای شش ماه و ارائه کوچک و متوسط اندازه کسب و کار در شش ماه تعویق مالیات شرکت. اما وجود دارد گسترده شکایات که این کمک کافی نیست. یک پنجم از روسیه کارکنان در حال حاضر شغل خود را از دست و یا در مرخصی بدون حقوق با توجه به مارس نظرسنجی توسط ناظر انتخابات بازار آنلاین هوش.

نظر سنجی این هفته از مستقل Levada مرکز یافت می شود که آقای پوتین را تایید امتیاز ضربه کم تاریخی از 59 درصد و 33 درصد مخالف از رئیس جمهور کار می کنند.

“این بیماری همه گیر است بسیار چالش برانگیز است و تلاطم در بازار نفت گفت:” سخنگوی ریاست جمهوری دیمیتری Peskov. او گفت که شبیه به دیگر رهبران جهان کرملین پیدا کرده بود خود را “در یک موقعیت دشوار” اما او با عجله اضافه که روسیه در انتخابات ریاست جمهوری شد “نه در یک موقعیت آسیب پذیر” و نه بحران بر “ثبات [روسیه] رهبری است.”روسیه نیروی هوایی در روز شنبه صحنه یک نمایش هوایی در مسکو که شامل جت جنگنده و هلیکوپتر پرواز در تشکیل واحد بیش از سرمایه است. مشابه حمل و نقل هوایی نمایش شامل صدها هواپیما برنامه ریزی شده بود در ده ها تن از دیگر شهرهای این کشور وزارت دفاع زودتر گفت.

رهبر مخالفان پوتین است که هل دادن یک کمپین ملی برای فشار آوردن به آقای پوتین و دولت او به ارائه امن تر مالی خالص ایمنی برای روس ها, با انتقاد از نمایش هوایی, درخواست در توییتر “اینکه آنها را به بازگشت به بودجه چند صد میلیون روبل است که به آن هزینه دارد؟”

در طول روز تلویزیون دولتی پخش پوشش در سال گذشته رژه در میدان سرخ در حالی که نشان دادن مصاحبه با جانبازان و عکس پرسنل را که در طول درگذشت آنچه که معمولا شناخته شده در روسیه به عنوان جنگ بزرگ میهنی که در آن برخی از 27 میلیون شهروندان شوروی جان سپردند. وقایع دیگر از جمله کنسرت و فیلم و سخنرانی در مورد جنگ نشان داده شد آنلاین با یک نمایش آتش بازی برنامه ریزی شده برای شنبه شب.

آقای پوتین وعده روس ها که رژه پیروزی در میدان سرخ و به اصطلاح جاویدان هنگ صفوف که در آن شهروندان با حمل پلاکارد از عزیزان که در جنگ مردند و یا جان سالم به در برد درگیری را هر زمان که ممکن است در آینده.

“ما آن را با کرامت به عنوان مورد نیاز توسط ما بدهی به کسانی که رنج می برد, در پی به دست آورد و پیروزی” او گفت:.

نوشتن به ان M. سیمونز در ann.simmons@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر