NBA در زمان کوچک را نسبت به بازگشت به حالت عادی به عنوان تعداد کمی از امکانات عمل بازگشایی برای تمرینات جمعه و حداقل یک تیم از دریافت اجازه از لیگ برای تست بازیکنان و کارکنان برای coronavirus.

در ضمن NBA کمیسر آدم نقره گرفت و تلفنی با اعضای اتحادیه ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن در شب جمعه. نقره ای با توجه به یک فرد آشنا با تماس جزئیات گفت: بازیکنان که در لیگ است که هنوز هم با هدف برگزاری کامل بهترین هفت سری حذفی باید فصل رزومه کاری و که بازی بدون طرفداران واضح است امکان.

نقره همچنین صحبت در مورد شناخته شده مفهوم داشتن فصل رزومه در یک محل متمرکز گرچه هشدار داد که هیچ تصمیم گیری ممکن است برای یکی دیگر از چند هفته با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل جزئیات تماس بودند نه برای عموم منتشر شد.

کلیولند پورتلند و باز بود برای بازیکنان که می خواستم برای دریافت داوطلبانه در تمرینات با کاوالیرز به جلو Cedi عثمان در میان برای اولین بار به عقب در NBA عمل دادگاه پس از لیگ دستور داد آن دسته از امکانات بسته هفت هفته پیش.

“بزرگ به عقب” عثمان نوشت: در Instagram به عنوان او در زمان عکاسی از خود ایستاده و در آنچه به نظر می رسد در غیر این صورت خالی تمرین بدنسازی.

>> چهار تا از بهترین Atlanta Hawks همیشه ؟

یکی دیگر از نشانه خوبی: اورلاندو سحر و جادو نشان داد که آنها شده اند مجاز توسط مقامات بهداشتی در اورنج کانتی فلوریدا به تست بازیکنان و کادر. در نامه ای به دست آمده توسط آسوشیتدپرس, اورنج کانتی گفت: سحر و جادو آن را بیش از اندازه کافی تست منابع برای مراقبت از سلامت کارگران و افراد بدون علامت.

“با اورنج کانتی وزارت بهداشت مجوز NBA است توصیه ما این است که ما قادر به بازیکنان ما آزمایش” سحر و جادو سخنگوی Joel شیشه ای گفت:.

لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز انتظار می رود که قادر به دنبال کت و شلوار و آزمون بازیکنان و کارکنان با تصویب مقامات محلی به زودی به عنوان به خوبی. بازیکن لیکرز تست شد و چند هفته پیش و دو بازیکن مثبت شد; شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هفته گذشته گفت که همه ساکنان لس آنجلس در حال حاضر واجد شرایط برای تست.

NBA هنوز به اجرای یک آزمایش در مقیاس کامل برنامه را برای همه تیم ها یک گام است که باید در نظر گرفته شود اگر وجود دارد در حال رفتن به یک بازگشت به بازی در این فصل است. اما این لیگ نیز توصیه تیم است که آنها ممکن است مجاز به آزمون با NBA تصویب اگر محلی مقامات بهداشتی می گویند “قوی” تست در حال حاضر وجود دارد در خطر بهداشت و درمان کارگران که در جامعه و شرایط دیگر را ملاقات کرد.

NBA مانند دیگر عمده ایالات متحده در لیگ نیز در تلاش است برای جلوگیری از هر گونه معنا که آن را در حال پریدن از خط تست گرفتن از بازیکنان تست شده در شهرستانها که در آن لازم است منابع کمیاب هستند. اورنج کانتی سلامت افسر دکتر رائول پینو گفت: سحر و جادو است که می توانید آنها را “مطمئن” است که می تواند مورد در اورلاندو است.

تورنتو گفت: این امر استقبال بازیکنان را برای شروع تمرینات در هفته آینده. رپتورز خواهد بود با استفاده از قوانین حتی سخت تر از NBA حکم در حال حاضر تنها یک بازیکن اجازه خواهد داشت در این تاسیسات در یک زمان و دادگاه خواهد بود که تنها محل باز به بازیکنان است. هر چیز دیگری از جمله رختکن و وزن اتاق بسته باقی خواهد ماند.

دیگر تیم NBA, زمانی که آنها باز ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان چهار بازیکن در این تاسیسات در یک بار.

“تصور ما این بود که معقول” رپتورز مدیر کل بابی وبستر گفت. “ما فکر کردیم که آن را اجازه ما بچه ها شروع به حرکت و خارج شدن از آپارتمان خود را کمی … شاید بیشتر برای سلامت روان آنها را به شروع به تیراندازی و انجام کارهایی مانند آن. من فکر نمی کنم آن را لزوما نسبت به NBA قانون است. من فکر می کنم آن را بیشتر از چیزی است که ما توسعه یافته داخلی است.”

دنور و ساکرامنتو در میان تیم های برنامه ریزی برای بازگشایی, برای تمرینات دوشنبه و بسیاری از انتظار می رود به تلاش در جهت بازگشایی امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات در روزهای آینده; تقریبا نیمی از لیگ می توانست بازیکنان کار در هفته آینده جلوگیری از هر گونه موانع عمده و یا تغییر سیاست.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

تمام جمعه, اخبار,, اما, خوب نیست: یوتا جاز مالکیت گروه اعلام کرد که furloughing 40 درصد از کارکنان آن دوم چنین حرکت توسط لری H. Miller ورزش و سرگرمی از NBA به حالت تعلیق در آن فصل در 11 مارس.

“با هیچ نشانه ای روشن از زمانی که کسب و کار ما می تواند به طور کامل بازگشایی شده دشوار و در عین حال لازم است تصمیم به کردند بخشی از کارکنان خود” جیم اولسن سازمان رئیس جمهور در بیانیه ای گفت. این furloughs تاثیر جاز و کارکنان و کارگران در این تیم آرنا یک زنجیره ای از سینما و فرشتگان در لس آنجلس’ minor league baseball وابسته در دریاچه نمک.

و شارلوت هورنتس گفت که حتی اگر کارولینای شمالی شروع به بازگشایی آنها هیچ برنامه ای برای آوردن بازیکنان به حق دور. آنها گفت که تصمیم گرفته می شود در یک هفته-به-هفته بر اساس.

“ما معتقدیم که این تصمیم به نفع ما بازیکنان و مربیان و کارکنان” اورلئانز گفت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله