آقای جانسون تحویل یک سخنرانی تلویزیونی به ملت یکشنبه شب.

عکس: اندرو پارسونز/خیابان داونینگ/ایسنا

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که انگلستان را به برخی از گام های کوچک این هفته در کاهش مستند او در جای خود قرار داده و هفت سال پیش ساخته شده اما روشن است که انگلیسی ها مواجه کند و نامشخص قدم زدن به بیرون از قرنطینه.

در یک سخنرانی تلویزیونی در روز یکشنبه آقای جانسون گذاشته محتاط و برنامه مشروط به لغو محدودیت به عنوان کشور احساس می کند راه خود را برای خروج از بحران ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر.

او گفت: گسترش این بیماری می تواند نظارت های ملی منطقه ای و محلی در سطح. “اگر وجود دارد در حال شیوع و اگر مشکلی وجود دارد, ما دریغ نکنید برای قرار دادن بر روی ترمز,” او گفت:.

کشور دچار بیشترین تعداد مرگ و میر در اروپا با توجه به آمار رسمی با حدود 32,000 مردم در حال مرگ از بیماری آوردن آقای جانسون تصمیم به تاخیر مستند تا 23 مارس تحت بررسی.

در ضمن اقتصاد سقوط کرده است. بانک انگلستان فرماندار اندرو بیلی گفت: اقتصاد می تواند کوچک به میزان 35 درصد در سه ماهه دوم اگر مستند اقدامات ادامه خواهد داد.

شروع دوشنبه آقای جانسون گفت: کارگران در ساخت و ساز و صنعت ساخت و دیگران را که نمی توانید از خانه کار می کنند را تشویق به کار می کنند—اما این است که مردم باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی که در آن ممکن است.

همانطور که از شنبه, مردم قادر خواهد بود به صرف زمان بیشتری را در خارج از منزل برای آفتاب گرفتن رانندگی و ورزش با اعضای همان خانواده است. اما جریمه افزایش خواهد یافت برای مردم به کوتاهی اجتماعی-دورى قوانین.

او گفت: “این زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته” گفت: از آن خواهد بود “جنون” اجازه می دهد تا یک دوم پرش در عفونت.

آقای جانسون گفت: انگلیس به زودی معرفی اقدامات برای اعمال قرنطينه بر مردم پس از رسیدن در این کشور است.

او همچنین مشخص شده ممکن است برخی از مراحل بعدی به بازگشایی مدارس و مغازه ها و eateries. ژوئن 1, مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و مدارس ابتدایی می تواند آغاز خواهد شد. برخی از دبیرستان دانش آموزان نیز می تواند اجازه بازگشت به مدارس قبل از تعطیلات تابستان.

در ماه جولای در اولین برخی از کسب و کار در صنعت مهمان نوازی و دیگر اماکن عمومی می تواند بازگشایی ارائه شده اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود.

برنامه برگ بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده برای کسب و کار و کارگران است. برخی از اتحادیه های کارگری را مورد سوال ایمنی اجازه می دهد مدارس و محل های کار برای بازگشایی شده است. این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم می توانند به کار در صورتی که نمی توانید با استفاده از حمل و نقل عمومی.

کارولین Fairbairn, رئیس کنفدراسیون صنعت بریتانیا کارفرمایان گفت کسب و کار می خواهند برای دیدن یک شرکت نقشه راه برای بازگشایی با تاریخ آنها می توانید طرح. “در حالی که توقف کار شد لزوما سریع و فوری راه اندازی مجدد خواهد شد آهسته تر و پیچیده تر,” او گفت:.

Nicola Sturgeon, اسکاتلند اولین وزیر پیشنهادی روز یکشنبه یک رویکرد حتی محتاط تر از آن است که آقای جانسون.

Keir Starmer رهبر اصلی مخالفان حزب کارگر گفت: انگلستان اسکاتلند و ولز بودند ارسال پیام های مختلف در کاهش مستند و که آقای جانسون طرح روشن نیست. “وجود دارد یک شکاف بین آنچه ما واقعا به آن نیاز داریم و آنچه ما داریم,” او گفت, اخبار آسمان.

آقای جانسون گفت: انگلستان خواهد معرفی سیستم هشدار که پیگیری میزان عفونت و تعداد coronavirus موارد است. سطح یک خواهد بود با بیماری دیگر در حال حاضر در انگلیس و پنج سطح با سیستم بهداشت و درمان ضعف است. در طول مستند کشور بوده و در سطح چهار و در حال حاضر در یک موقعیت برای حرکت به تدریج به سطح سه, او گفت:.

او گفت: این بیماری را نرخ تولید مثل—تعداد زیادی از مردم هر حامل این بیماری به طور متوسط آلوده شناخته شده به عنوان R—بین 0.5 و 0.9 “اما به طور بالقوه تنها فقط زیر یک است.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

او گفت: به جلو حرکت کشور باید به سرعت معکوس شیوع در خانه های پرستاری و معرفی یک سیستم برای تست ممکن است قربانیان و ردیابی تماس های خود را.

دولت تلاش کرده است برای افزایش تست داشتن رها شده در مارس 12 زودتر ابتکار به پیگیری و تست افراد مبتلا به ویروس است. در هفته گذشته انگلستان را آغاز کرده است یک برنامه تست برای یک تماس-ردیابی برنامه در میان سوال در مورد حریم خصوصی و اینکه آیا دولت می شده اند بهتر است توصیه به استفاده از برنامه های در حال ابداع فناوری غول Apple Inc. و الفبای Inc. ‘s گوگل.

در حال حاضر آقای جانسون محتاط رویکرد ممکن است پشتیبانی از اکثر انگلیسی ها. نظر سنجی را نشان می دهد اکثریت شهروندان اولویت بندی محدود کردن گسترش این بیماری بیش از احیای اقتصاد است.

نوشتن به استفان Fidler در stephen.fidler@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله