Georgia Tech ورزشکاران مجموعه معدل رکورد در میان coronavirus همه گیر

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس که به شدت تغییر موسسه آموزش فرمت اواسط ترم Georgia Tech ورزشکاران مجموعه ورزشی اداره ثبت برای معدل. فناوری 405 ورزشکاران تبدیل شده است در یک 3.23 ميانگين معدل برای ترم بهار. رکورد قبلی بود 3.00 که کت زرد ورزشکاران تا به حال به دست آورده قبلی سه ترم. فناوری 113 دانشجوی سال اول ورزشکاران به دست آورده تجمعی 3.27 همچنین یک رکورد برای این بخش است.

از همه تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزشکاران 70% به دست آورده 3.0 یا بالاتر. دوازده تکنولوژی را 13 تیم به دست آورده 3.0 یا بالاتر و هشت نفر از 13 مجموعه تیم سوابق – بیس بال (3.40), بسکتبال زنان (3.31) فوتبال (3.00), سافتبال (3.37) مردانه شنا و غواصی (3.46) زنان شنا و غواصی (3.59) مردان تنیس (3.48) و مردان و میدانی/صلیب کشور (3.25).

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

در یک بیانیه مدیر ورزشی تاد Stansbury تقدیر ورزشکاران خود را برای شکیبایی در مواجهه با شرایط. پس از گسترش coronavirus بسته پردیس در اواسط ماه مارس کلاس انجام شد در فاصله-آموزش فرمت باقی مانده از ترم. آزمون نهایی دوره منتهی به مارس 30.

او همچنین اذعان کرد کار ورزشی بخش علمی و حمایت از کارکنان و مربیان خود را برای تمرکز بر روی ورزشکاران خوب بودن و اولویت بندی اتمام ترم هست.

چگونه Georgia Tech به کار گرفته پشتیبانی دانشگاهی در تبدیل محیط

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر