کوری راکول یک ماریتا بومی شده است بخشی از داوری خدمه برای 297 MLS بازی ها, دوستیابی برای اولین بازی خود را در سال 2005.

او بسیار می خواهد برای رسیدن به 300.

با تشکر از شن و تکنولوژی هر زمان که لیگ شروع مجدد از آن COVID-19 مجبور وقفه راکول خود را پرچم و سوت در دست برای بازگشت به کار به عنوان دستیار داور.

“اگر آنها می گویند در دو هفته شما می تواند آماده برای رفتن من می توانم می گویند” بله من مناسب و ذهنی آماده برای بازگشت وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت:.

در حال حاضر ساکن در شهر فینیکس که در آن کار تمام وقت او را 14 سال پیش Rockwell افزایش زود هنگام برای جلوگیری از 105 درجه حرارت به اجرای حدود شش مایل در یک روز یا رقص های الکترونیکی موسیقی یا ’90s grunge تأمین انرژی او را در سراسر خیابان و یا یک تپه شیب دار. او تلاش می کند به آمار 25 مایل در هر هفته. راکول می پوشد یک مانیتور ضربان قلب است که می فرستد اطلاعات به داور حرفه ای سازمان و اطمینان حاصل شود که او اقامت جسمی مناسب است.

به ماندن ذهنی مناسب راکول شرکت های مختلف در جلسات ویدئو قرار داده و توسط نرم افزار.

برای چند ساعت در هر هفته راکول رقابت برابر 150 دیگر داوران در آنلاین آزمونها شامل ویدئوها از گذشته بازی می کند و یا در یکی دیگر از جلسه شامل همان تعداد از داوران VAR بررسی است. داوران خواسته آنچه انجام می دهد در این وضعیت است. چند هفته از ویژگی های هندبال دیگران از ویژگی های آفساید دیگران چالش است. راکول را هدف هنوز رتبهدهی نشده است به پایان میان بالا پنج.

فیلم های فرستاده شده از مبهم مسابقات مانند سازمان ملل لیگ در اروپا است که بسیاری از داوران احتمالا نمی بینم زندگی می کنند و یا برجسته از برای جلوگیری از دادن هر کسی یک مزیت غیر منصفانه است.

“چند شده اند بسیار ستیز” او گفت:. “نیمی می گویند زرد. نیمی می گویند ، آنها بسیار خوب کلیپ.”

هیچ یک از این جلسات الزامی است. راکول تعهد کرده است یک هدف بزرگتر: او 46 ساله و بسیار می خواهد برای انتخاب یک خدمه برای جام جهانی 2022. اگر از شما خواسته شد به کار او را تبدیل به دومین مرد آمریکایی داور به علامت Geiger به کار در دو جام جهانی.

آن را تقریبا به طور قطع خواهد بود او یکی از آخرین.

راکول نیز کار می کند در سخنرانی های مختلف خواست توسط دولت, فوتبال, انجمن های. قرار دادن آن با هم به او می دهد یک فرصت برای بررسی کار خود را.

او امتیاز به سال گذشته آتلانتا ایالات بازی در پورتلند که ترحم مارتینز خراب شد اما هیچ تماس ساخته شده با راکول به عنوان یک مثال از یک نقطه آموزش و فرصتی برای کمک به کسانی که فقط در آینده در این حرفه است.

“آنچه که من از دست داد ؟ آنچه می تواند ما انجام داده اند متفاوت است؟” راکول گفت. “آن 100 درصد یک PK.”

راکول یک بار یکی از کسانی که شکستن را به داوری. او شروع officiating بازی ها در پودر چشمه زمانی که او 16 سال به پول. وی در Georgia Tech, که در آن او با بازی برای باشگاه و تیم برای دو سال. نیاز به پول برای پرداخت شهریه او شروع به کار به عنوان بسیاری از 14 مدرسه بالا بازی ها در هر هفته گاهی اوقات پرش کلاس برای اقامت درگیر در این بازی او را دوست دارد.

او فارغ التحصیل در رشته مهندسی صنایع و بعدها به دست آورده MBA از ایالتی آریزونا.

در حال حاضر راکول باقی می ماند آماده و منتظر است.

تنها سه MLS بازی یک جام جهانی.

“من فکر می کنم این مهارت را همچنان به بهبود بخشد اما هیچ چیز ضربان بودن در زمین و در موقعیت های بازی,” او گفت:. “این چیزی است که من خارش به عقب بر گردیم ،

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله