پاریس—نسل های قدیمی تر در سراسر اروپا در حال مقاومت در برابر فشار باقی می ماند جدا از بقیه جامعه به عنوان کشور شروع به بازگشایی اقتصاد و بریس برای امکان تجدید حیات در coronavirus عفونت.

این مقاومت مواجه خطرات undercutting عمده ستون در مقامات بهداشتی’ استراتژی برای بازگشایی اقتصاد اروپا: اجازه می دهد تا جوان و سالم برای از سرگیری فعالیت در حالی که نگه داشتن افراد بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری در انزوا. که می تواند اجازه می دهد کشورها برای جلوگیری از موج دیگری از عفونت مرگبار و آینده اقتصادی آتن.

مقامات اروپایی شروع به صدور دستورالعمل در مارس با هدف محدود کردن فعالیت های افراد بالاتر از سن خاصی یک بار مستند برداشته فرض کنید نسل های قدیمی تر بودند مایل به همکاری. افراد جوان که کمتر از خطرات بهداشتی از این ویروس تا به حال تنها یک ماه زودتر انجام پایان خود را از قرارداد اجتماعی—تماس عروسی تعطیلات و ماندن خانه از محل کار و مدرسه به منظور حفاظت از خود و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

آقای Taravella در لودی فصل Unitre یک انجمن از افراد مسن است.

عکس: کیار GOIA برای وال استریت ژورنال

به جای این دستورالعمل موجب موجی از مخالفت از اروپا یکی از بزرگترین و ثروتمندترین جمعیت. افراد مسن تقبیح این حرکت به عنوان ageist, وادار کردن دولت به backpedal.

“ما نمی خواهد برای آن بروید و هرگز” استفانو Taravella یک 70 ساله رهبر محلی برای Unitre یک انجمن برای افراد مسن نوشت: در نامه سرگشاده ای که از او به عنوان “ساده از جان گذشته, گریه برای کرامت است.”

دولت بریتانیا خارج مشاوره و هشدار داد که مردم بیش از 70 باید “بود به خصوص سختگیرانه در زیر اجتماعی فاصله گرفته است.” انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock از این گفته بود: “پتو بان کی مون” برای نسل های پس از انتقاد از چند ارشد قانونگذاران که افراد مسن باید از چپ به قاضی خطر برای خود.

“چرا ما نه فقط آنها را به بهترین اطلاعات و مشاوره و اجازه دهید آنها را محدود کردن خطر خود را برای خود گفت:” گراهام بردی یک محافظه کار مجلس.

در آمریکا این ایده از طولانی مستندات برای نسل های قدیمی تر نبوده است استقبال با همان سطح از خشم. فرماندار جورجیا یکی از ایالات متحده برای اولین بار شروع به بازگشایی مجدد یک فرمان اجرایی را امضا است که نیاز به افراد مسن و افرادی که از نظر پزشکی شکننده به پناهگاه در محل تا ژوئن 12. اما در سراسر این کشور ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت را آغاز کرده اند و درخواست زمانی که خانواده های آنها اجازه خواهد داشت برای از سرگیری ساخت بازدیدکننده داشته است.

در اروپا درخواست شده است بیشتر آوازی. جین Pault یک 96 ساله در خانه سالمندان ساکن در فرانسه به دادگاه تجدید نظر برای نوعی از تماس های اجتماعی در یک ویدیو که نوشته شده بود در توییتر و بازدید بیش از یک میلیون بار.

“من در داخل بسته در تمام طول روز طولانی” خانم Pault می گوید در این ویدئو. “همسایه ها اصلا ویروس و من نه. ما حداقل می تواند هر یک از دیگر در هر حال حاضر و پس از آن فقط یک کمی به چت.” او اضافه می کند که او از دست داده بود میل به غذا خوردن.

“خانم خود را در غم و ناراحتی همه ما” رئیس جمهور امانوئل پاکسازی توییتی در پاسخ گفت که دولت وی به مجاز خانه سالمندان به سر خانواده بازدیدکننده داشته است با اقدامات احتیاطی اضافی.

افراد بالاتر از سن 65 نرخ بسیار بالاتر از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از ویروس است. بسیاری از تکیه بر مراقبت از بستگان یا پرستاری-صفحه اصلی کارکنان هر دو از آنها را به عنوان ظهور بردار برای سرایت. در فرانسه نزدیک به 10 ، 000 مرگ و میر رخ داده است در خانه سالمندان به تنهایی حدود 40 درصد از ملی مرگ و میر.

در اواسط ماه آوریل Jean-François Delfraissy رئیس دولت هیئت مشاوران علمی گفت سنا در جلسه که خود را مدل سازی برای چگونه این ویروس را گسترش هنگامی که فرانسه آن برطرف مستند, on May 11 به عهده گرفت که 18 میلیون فرانسوی—عمدتا کسانی که مسن تر از 65 سال و افراد با بیماری های مزمن—باقی خواهد ماند در انزوا. که اجازه می دهد 50 میلیون نفر از افراد جوان به از سرگیری فعالیت های خود را, او گفت:.

آقای Taravella سوار موتور سیکلت خود را از طریق پیازا سان فرانچسکو در لودی.

عکس: کیار GOIA برای وال استریت ژورنال

یک کتاب زبان از طریق یک محافظ صفحه نمایش در Neuilly-sur-Seine, France.

عکس: franck نی لبک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“این 18 میلیون نفر—و این است که به سختی نیوز—ادامه خواهد داد و در سلول” دکتر Delfraissy گفت. “که تحت آن شرایط و برای چه مدت من نمی دانم.” او افزود که بسیار امر بستگی دارد کشف یک واکسن.

به اشتراک گذاری افکار خود را

در حال مستندات است که هدف افراد مسن عادلانه یا نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen پیشنهاد مشابه زمانی که خواسته در مصاحبه با روزنامه آلمانی بیلد در مورد محدودیت در پرستاری-صفحه اصلی بازدیدکننده داشته است. “بدون یک واکسن ارشد مخاطبین باقی می ماند و باید محدود به عنوان آنجا که ممکن است. من می دانم که دشوار است و تنهایی سرکوبگر. اما آن را در مورد زندگی و نه فقط خود ما. ما باید برای ماندن منظم و بسیار بیمار,” او گفت:.

داد و بیداد گرفت در سراسر فرانسه به عنوان افراد و حامیان آنها را متهم به مقامات در تلاش برای پایمال کردن حقوق خود است. یک درخواست در فرانسه که به دست آورد بیش از 85,000 امضا مارک خانم von der Leyen سخنان را به عنوان “فاجعه بار است.”

“با توجه به وکلای ما تماس این سلول توسط سن است که ضد قانون اساسی و بر خلاف معاهدات” درخواست اضافه شده است. یک نفر که این طومار را امضا کرده گفت که او تا به حال به دست آورده حق به ترک خانه خود را پس از کار برای 46 سال و افزایش چهار فرزند.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در یک آدرس به مجمع ملی فرانسه نخست وزیر Édouard فیلیپ کوتاه آمد و گفت: دولت “ما بپرسید سالمندان به ادامه دفاع از خود” محدود کردن تماس خود را با جهان خارج بدون اینکه اقدامات اجباری.

در لومباردی منطقه در شمال ایتالیا سخت ترین ضربه از ویروس مقامات محلی منتشر شده یک لیست از اقدامات با عنوان “اگر شما در دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود را” به عنوان ایتالیایی آماده برای کشور مستند به شروع به بلند on May 4.

دستورالعمل توصیه می شود افراد جوان به پوشیدن ماسک در طول هر بازدیدکننده داشته است; به پرهیز از خوردن با هم و به آوردن تنها یک نوه در یک زمان.

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

آقای Taravella که آزمایش مثبت برای coronavirus اما باقی مانده است بدون علامت می گوید: “برای حفظ فاصله خود را زمانی که او به نظر می رسد پس از او نوه. او همچنین انتظار برای از سرگیری برنامه ریزی شروع در ماه سپتامبر برای 500 نفر از اعضای خود را Unitre فصل در شهر لودی در نزدیکی میلان.

مقامات مشاوره برای افراد مسن باقی می ماند خانه متناقض است, او گفت:, و اضافه کرد: “اگر وجود دارد هر کسی باید در خانه بمانند آن جوان است. آنها آنهایی که با سبک زندگی مخاطره آمیز.”

نوشتن به Stacy Meichtry در stacy.meichtry@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله