کره جنوبی اوایل Coronavirus برنده تار پس از راش از موارد جدید

پلیس گشت به Itaewon منطقه سئول کره جنوبی در روز شنبه.

عکس: SeongJoon Cho/مهر نیوز

سئول—کره جنوبی که تا حد زیادی موفق به فرو نشاندن گسترش coronavirus را دفاعی با سئول را در کافه ها و باشگاه ها دستور بسته شدن به عنوان کشور گزارش داد که یکی از بزرگترین روز افزایش عفونت های جدید در یک ماه.

بیش از 50 نفر شده است مربوط به 29 سال است که در یک شب آخر هفته گذشته در بازدید از پنج باشگاه ها و میله در یک محبوب سئول محله بهداشت, مقامات گفت. او آزمایش مثبت در روز چهارشنبه—همان روز کره جنوبی دولت نورد آرام-اجتماعی فاصله گرفته است.

تازه ویروس موارد زیر روز هیچ گزارش عفونت های محلی نشان می دهد که چگونه مشکل آن را ممکن است برای بازگشت به حالت عادی. این کشور حدود 51 میلیون نفر تا به حال با توسل به یک مستند مانند ایالات متحده و اروپا است. به جای کره جنوبی با تکیه بر تهاجمی تست tech-سنگین تماس با ردیابی و تمایل بسیاری به ماندن در خانه. استفاده از ماسک صورت گسترده باقی مانده است.

‘بی دقتی می تواند منجر به یک انفجار در عفونت. تلاش ساخته شده توسط شهروندان و کارکنان پزشکی می تواند تبدیل به گرد و غبار در یک لحظه.

— Park Won-به زودی شهردار سئول

روز یکشنبه مقامات کره جنوبی گفت: 54 مورد بوده است مربوط به سئول شب باشگاه ها و میله های زندان است. رئیس جمهور ماه Jae-در در ملی, آدرس اشاره به خوشه ای از موارد و هشدار داد موج دوم عفونت می تواند بوجود می آیند در هر زمان و در هر نقطه.

“این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از Covid-19 شیوع بیماری به طور کامل به پایان رسیده است” آقای مون گفت:. “بیش از این نمی تا زمانی که آن را بیش از.”

کره جنوبی اوایل قربانی در این بیماری همه گیر. ستایش برای پاسخ سریع به آن شیوع سئول دولت هفته را صرف فکر یک راهکار جدید برای مدیریت زندگی با کوروناویروس. اواخر ماه گذشته آن را منتشر کرد دستورالعمل ارائه مشاوره در برابر بالا-سپاس در رویدادهای ورزشی و به صورت زیگزاگ صندلی در رستوران ها و همچنین ترسیم چگونه بازدید کنندگان ممکن است ایستاده به یکدیگر در باغ وحش.

اما قبل از آن اقدامات می تواند در اثر عفونت های جدید را آغاز کرده بود به گسترش در سئول Itaewon محله. مقامات بهداشتی پدیده هنگامی آشکار بیش از امنیتی-دوربین فیلم و اعتباری-کارت اظهارات را گسترش تحقیقات خود را به بیش از 5000 نفر. برخی از clubbers را آلوده اعضای خانواده.

روز شنبه در سئول شهردار پارک برنده-به زودی صادر نظم اداری, مدت حداقل یک ماه ممنوع جمعیت زیادی در باشگاه ها و میله و دیگر مکانهای تفریحی. متخلفان مشمول مجازات شدید وی افزود: از جمله جریمه. “بی دقتی می تواند منجر به یک انفجار در عفونت” آقای پارک گفت. “تلاش ساخته شده توسط شهروندان و کارکنان پزشکی می تواند تبدیل به گرد و غبار در یک لحظه.”

مقامات بهداشت عمومی توسعه دهندگان و شرکت های فن آوری در حال کار بر روی برنامه های ما برای کمک به پیگیری که ما در تماس با و که در آن ما شده است برای کمک به Covid-19 تماس با ما-ردیابی کردند. وال استریت ژورنال را جوانا استرن توضیح می دهد که با استفاده از فن آوری های 8 بیتی بازی های ویدئویی.

وندل لویی که صاحب چندین موسسات از جمله یک نوار کوکتل در Itaewon منطقه نیاز مشتریان خود را به درجه حرارت بررسی و ارائه نام و شماره تلفن. او مظنون به بسته شدن ممکن است تحت تاثیر قرار تنها با میله, رقص, جای خود را در سالن که همچنین عمل به عنوان رستوران. او قصد دارد برای باز بماند.

اما جدید خوشه ای از عفونت است به عقب رانده انتظارات در میان صاحبان کسب و کار محلی است که می تواند وجود داشته باشد بازگشت به حالت عادی است.

“من فکر می کنم که تحت فشار قرار دادند پشت ماه” آقای لویی گفت. “در حال حاضر همه امید آن خواهید بود در ماه ژوئن است.”

این Itaewon سالن نیز در نظر گرفته شود شماره تلفن هر چند مقامات بهداشتی شده اند قادر به رسیدن به بیش از یک سوم از حدود 5000 نفر. آنها گمان می کنند clubbers تا به حال ارائه اطلاعات نادرست.

وقتی 29 ساله را مورد ساخته شده در مکان های کره جنوبی گزارش رسانه های این موسسات او بازدید کرده بودند برخی از سئول محبوب ترین, گی, باشگاه, که می تواند توضیح دهد که چرا برخی از clubbers ارائه نادرست اطلاعات تماس.

ازدواج همجنسگرایان قانونی نیست در کره جنوبی که رتبه چهارم پایین برای همجنسگرا و تراجنسیتی شمول در میان 35 کشور جهان مورد بررسی برای یک سال 2017 گزارش منتشر شده توسط سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.

کره جنوبی تماس با ما-ردیابی مجاز محققان را به دقت 29 سال محل نگهداری از شب ممکن است 1 تا ساعات اولیه روز بعد. یک گزارش منتشر شده در محلی منطقه را به وب سایت خود را ارائه جزئیات سفر شرکت او کار می کند و دیگر اطلاعات حساس است.

در حالی که مقامات نمی آزادی انسان نام برخی از مردم بر این باورند که هویت خود را می تواند مشخص از اطلاعات آنها آشکار بود.

در روز پس از عبارت “Itaewon کروناویروس” و “گی” رتبه در میان کره جنوبی ترین-جستجو نمایش داده شد. برخی از آنلاین نظر هر کسی پیشنهاد حضور در این باشگاه باید کشور را ترک کنند.

سئول مبتنی بر حقوق بشر در سازمان با صدور بیانیه و درخواست شهروندان برای جلوگیری از انتقاد و تمسخر تعهداتشان گفت: آن را کمی به کمک اقدامات پیشگیرانه. آنها همچنین با انتقاد از انتشار 29-سال-پیرمرد از اطلاعات حساس است.

“آن را نقض یک حریم خصوصی است و یک قبر بشر-نقض حقوق افشای هویت و تفرج آنها را به” سئول مبتنی بر همبستگی برای همجنسگرایان حقوق بشر از کره جنوبی روز پنجشنبه گفت.

همان روز 26 ساله ارسال یک درخواست به کره جنوبی ریاست جمهوری آبی خانه, درخواست دولت برای میانجیگری “ضد حقوق بشر و مغرضانه گزارش های رسانه ها” مربوط به اولین گزارش Itaewon مورد. “لطفا برای متوقف کردن رسانه ها از استفاده از واژه هایی مانند “گی در باشگاه’ و ‘گی, نوار,’ است که با زور و اجبار ناشران جنسی اقلیت بودند که در این باشگاه است و می تواند بی درنگ مردم را به مخفی کردن و جلوگیری از آزمایش و یا قرنطینه” نوشت: درخواست, که ادعا می شود بخشی از یک اقلیت جنسی.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را

برخی از کره جنوبی در رسانه های, پس از واکنش شدید تغییر سرفصل های که تا به حال با اشاره به, گی, باشگاه, توصیف آنها به جای به عنوان محبوب باشگاه است. حداقل یک استانی دولت اجازه داده است افراد به آزمایش می شود بدون فاش عمومی اگر آنها بازدید کرده بود Itaewon باشگاه و یا میله—هر چند آنها دستور به اجتناب از تماس با دیگران برای دو هفته.

Jung Eun-kyeong, سر از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اطلاعات شخصی محافظت می شود تا آنجا که ممکن است. اما خانم یونگ گفت: افرادی که تا به حال شده است به Itaewon باشگاه به تازگی باید تست شده برای محافظت از سلامت خود و همچنین سلامت خانواده و همکاران. مردم باید آزمایش می شود که آیا آنها نشان داده اند که علائم یا نه او اضافه شده است.

“این یک مبارزه در برابر زمان” خانم یونگ گفت: در روز شنبه جلسه.

نوشتن به Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com و Dasl یون سو در dasl.yoon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر