هاوکز’ تمرین تسهیلات در بروکهیون اجرایی پارک رسما بازگشایی شد شنبه.

تسهیلات بسته شد برای 54 روز در اصل سازندگان: مارس 18, یک هفته پس از NBA معلق بازی زمانی که رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus.

به عنوان تیم آغاز می شود به استفاده از تسهیلات عمل دوباره, دستورالعمل از لیگ اعمال خواهد شد. بیش از چهار بازیکن اجازه خواهد داشت در این تاسیسات در یک زمان بازیکنان مجاز به عمل و یا داد و بیداد در یک گروه بدون سر یا دستیار مربیان شرکت می کنند در حالی که بازیکنان تمرین به صورت جداگانه و بازیکنان نمی تواند استفاده از ورزشگاه عمومی و یا هر غیر-تیم امکانات.

در بازار که در آن محدودیت دولت باید کاسته NBA اجازه تیم خود را تمرین و امکانات در دسترس برای بازیکنان برای تمرینات و درمان به صورت داوطلبانه است.

انتشار اخبار از لیگ به ذکر است که NBA خواهد کار برای شناسایی گزینه های جایگزین برای تیم های که در آن محدودیت هنوز هم در محل (به ظاهر نیست به هر نوع مزیت رقابتی برای تیم است که می توانید با استفاده از تجهیزات عمل خود).

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ برداشته دولت پناه-در-محل سفارش آوریل 1 برای بسیاری از ساکنان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله