فایل تصویر از ناوچه های درگیر در روز یکشنبه آتش دوستانه حادثه به دست آمده از ایران در ماه دسامبر 2019.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک ایرانی کشتی جنگی رخ داد یکی از این کشور کشتی های نیروی دریایی در طول یک تمرین در نزدیکی استراتژیک خلیج فارس آبراه کشته شدن حداقل 19 ملوانان با توجه به رسانه های دولتی این حادثه می آید که در میان افزایش تنش ها با ایالات متحده در این منطقه است.

دوستانه آتش حادثه صورت گرفت در اواخر یکشنبه شب در محیط ایران در بندر جاسک در دریای عمان که حمایت از کشتی زده بود توسط یک antiship missile از نزدیکی ناوچه.

رسانه های دولتی روز شنبه گفت: گزارش اولیه پیشنهاد شهرستان کنارک طی یک تدارکات کشتی مجهز به همچنین حمل antiship موشک و وضع معادن و حرکت نمی کند به اندازه کافی دور پس از انتشار یک هدف برای اعمال شد و پس از آن ضربه. کشتی آسیب دیده بود به یدک کشیده محلی اسکله آن را گفت.

این حادثه در نزدیکی تنگه هرمز می آید پس از ایالات متحده و عروق در منطقه گله و شکایت اخیر آزار و اذیت توسط کشتی های ایرانی. خلیج فارس یکی از اصلی flashpoints در روابط پر تنش بین ایران و ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی و خاورمیانه سازمان ملل. تهران بارها تهدید به مسدود کردن تنگه هرمز که از طریق آن برخی از 20 درصد از نفت جهان می گذرد بیش از نفت ایالات متحده در تحریم و توقیف خارجی-پرچم نفتکش در آبهای چندین بار در طول سال گذشته.

روز حادثه نیز پس از ایران و انقلاب اسلامی سپاه پاسداران در ماه ژانویه به اشتباه به ضرب گلوله یک اوکراین شرکت هواپیمایی مسافری بیش از تهران به قتل 176 نفر است. آن را تلاش برای روز برای سرپوش گذاشتن بر نقش خود در این حادثه که آمد به ایران و دفاع هوایی در آماده باش برای اقدامات تلافی جویانه پس از یک حمله موشکی علیه پایگاه های مسکن نیروهای ایالات متحده در عراق است.

آخرین حادثه ممکن است بیشتر نایاب اعتماد ایرانیان را در خود نیروهای مسلح و دولت پس از تیراندازی به هواپیمای مسافربری و تلاش برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شاید بزرگترین ضربه به ایران و دولت این است که این دومین بالا مشخصات حادثه در کمتر از یک سال و نیم که در آن اشتباهات در موشک هدف قرار دادن منجر به از دست دادن قابل توجهی از زندگی” گفت: نی فاستر ارشد قابلیت های نظامی تحلیلگر در جین امنیتی تجزیه و تحلیل شرکت است.

“این خسارت اعتبار نظامی حکم بزرگ و روایت دولت از ارتش به طور فزاینده ای به سلاح های پیشرفته و فن آوری با وجود تحریم های بین المللی,” او اضافه شده است.

در پیام تسلیت انجام شده توسط خبرگزاری ایسنا فرمانده کل قوا از ارتش ایران ، ژنرال Abdolrahim موسوی گفت: کشته شدن ملوانان “شهدا” چه کسی “اختصاص داده اند جان خود را برای دفاع از آرمان و مرزهای کشور است.”

این شهرستان کنارک طی شد آمار در طول آزمون از چه semiofficial خبرگزاری تسنیم گفته بود, Nour, موشک, یک antiship missile مهندسی معکوس از یک سلاح است که ایران اولین آزمایش در اطراف 2000. ایران به شدت تست از آن قابلیت های نظامی در هفته های اخیر. در اواخر مارس آن را با موفقیت راه اندازی اولین ماهواره نظامی به مدار 260 کیلومتری بالای سطح زمین با استفاده از تکنولوژی گفته می شود که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه موشک بالستیک قاره پیما.

تهران نیروی دریایی قابلیت کندی پس از چند دهه تحریم ، در سال 2018 یک ایران نیروی دریایی ناوچه به نام دماوند غرق در دریای خزر در شمال ایران ظاهرا با توجه به ناوبری خطا هر چند گزارش در این حادثه در رسانه های دولتی محدود بوده است.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله