چین آتش سوزی رسمی جدید کروناویروس موارد ظهور در ووهان جامعه

یک گارد امنیتی بررسی درجه حرارت بدن یک زن در ووهان در روز دوشنبه.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات در ووهان اخراج محلی رسمی پس از شش جدید Covid-19 مورد تایید شدند بیش از آخر هفته در یک مجتمع مسکونی تحت صلاحیت خود را در نشانه ای از دولت نگرانی در مورد امکان تجدید حیات در مرکز اصلی این بیماری همه گیر.

این موارد جدید در ووهان کشف شد پس از بیش از 5 ، 000 ساکنان در داخل و اطراف یک جامعه در روز دوشنبه به اتمام بود, اسید نوکلئیک, آزمایش تشخیص ویروس از طریق بینی یا گلو و مخاط نمونه با توجه به رسمی, Xinhua News Agency. آنها اولین موارد جدید ثبت شده در ووهان در حدود یک ماه است.

مربوط تصویری

ایالات متحده قصد دارد به متهم چین از تلاش برای سرقت اطلاعات از coronavirus واکسن محققان Elon Musk می گوید او را حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا و چین و کره جنوبی در گزارش جدید خوشه از موارد. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: گتی ایماژ

حذف رسمی ژانگ Yuxin شده بود خدمت به عنوان دبیر حزب مسئول آسیب دیده جامعه یک مجتمع مسکونی در غرب ووهان شناخته شده به عنوان Sanmin.

آقای ژانگ اخراج شد برای مدیریت ضعیف از coronavirus کنترل با توجه به انتخاب. او نمی تواند نظر رسیده است.

دولت چین را موضع رسمی این است که آن را به ارمغان آورد و بیماری تحت کنترل اعمال شده توسط برخی از دقیقترین اقدامات اعمال شده در هر نقطه در جهان از جمله یک مستند در حدود 60 میلیون نفر در هوبئی مرکزی استان که در ووهان پایتخت است.

برای حدود دو ماه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت اکثریت این کشور را به کروناویروس موارد آورده شده است از خارج از کشور.

بیشتر

  • ووهان را Coronavirus تلفات موج 50 درصد پس از چین تجدید نظر (17 آوریل)
  • ووهان آزمایشات نشان می دهد Coronavirus ‘گله ایمنی’ یک راه طولانی کردن (مارس 16)
  • ووهان Coronavirus زمین صفر آسانسور مستند و بسیاری از عجله به ترک (8 مارس)

نشانه هایی از حتی یک تجدید حیات عفونت های محلی را امتحان چین ریسک پذیری. پکن در تلاش است تا اقتصاد رفتن دوباره با شل کردن کنترل در جنبش و تشویق کسب و کار برای بازگشایی شده است.

مقامات سریع بوده به اعمال محدودیت های تازه و منظور دور جدید آزمایش در مکان های که در آن عفونت های جدید و سطح. در ماه آوریل پس از ده ها تن از موارد تایید شده در هیلونگجیانگ یک شمال شرقی استان که مرزهای روسیه به دولت تحمیل یک مستند جدید در استان هاربین.

پنج نفر از بيماران کشف شده در Sanmin جامعه بودند بدون علامت با توجه به ووهان کمیسیون بهداشت. یکی از علامت مورد 89-سال-پیر مردی که تا به حال نشان داده پتانسیل علائم در اوایل مارس اما چه کسی نیست تایید به عنوان یک coronavirus بیمار تا روز شنبه این کمیسیون گفت. جامعه قبلا گزارش شده بود 20 نفر از Covid-19.

این ووهان کمیسیون بهداشت به نام بر نیاز به “قاطعانه شامل خطر بازگشت” در همه زمان ها و هشدار داد که این کار در دست بود “هنوز هم بسیار سنگین است.”

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش داد کشف 17 موارد جدید در سراسر کشور در روز دوشنبه هفت نفر از آن گفت و وارد شد. همه جدید وارداتی موارد شناسایی شده در شمال چین و مغولستان داخلی منطقه است.

نوشتن به Chao Deng در Chao.Deng@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر