مصر فاش مجموع 9,746 موارد و 533 مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری این ویروس باعث می شود.

عکس: عمرو عبدالله dalsh/ایسنا

لندن—صندوق بین المللی پول مورد تایید دوشنبه دلار 2.77 میلیارد دلار وام به مصر در تلاش برای جلوگیری از فروپاشی اقتصادی در خاورمیانه پرجمعیت ترین کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وام جدید می آید به عنوان صندوق بین المللی پول شروع به قید وثیقه یک نوار از جهان اقتصاد که ویران شده اند این بیماری است. بیش از 90 کشور و یا نزدیک به نیمی از دولت های جهان باید در مورد پرسش ممکن است صندوق بین المللی پول کمک های مالی پس از همه گیر آغاز شد.

مصر در آستانه یک رکود اقتصادی به عنوان یک نتیجه از زمان بحران جهانی است. گردشگری است که در حدود 5 درصد از تولیدات ناخالص کشور را دارد از بین رفت. کاهش تجارت بین المللی تضعیف درآمد از کانال سوئز و کاهش جهانی قیمت انرژی صدمه دیده این کشور در بخش نفت و گاز که تا به حال شده است یک منبع قابل توجهی از رشد قبل از همه گیر.

داخلی کشور در بخش خصوصی نیز سقوط شاخص های بازار نشان می دهد که دولت enacts اقدامات به سرعت گسترش ویروس. شاخص مدیران خرید مرکب اندازه گیری محیط کسب و کار از لندن شرکت مشاوره IHS Markit, کاهش یافت و از 44.2 در ماه مارس به کم تاریخی از 29.7 در ماه آوریل این شرکت اعلام کرد.

مصر فاش مجموع 9,746 موارد و 533 مرگ و میر ناشی از Covid-19 بیماری این ویروس باعث می شود. دولت است که اجرای مقررات منع رفت و آمد شبانه و بسته در مساجد و کلیساها ورزشگاه ها و کاباره ها در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

“همه گیر و جهانی شوک مطرح فوری و شدید اقتصادی اختلال است که می تواند تاثیر منفی در مصر سخت-برنده ثبات اقتصاد کلان اگر نه خطاب” صندوق بین المللی پول در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

قبلی 12 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول آغاز شد که در سال 2016 کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد مصر پس از سال ها از تلاطم سیاسی پس از سال 2011 بهار عربی قیام. اما اقدامات ریاضت تصویب به عنوان بخشی از برنامه وام منجر به کاهش استانداردهای زندگی برای بسیاری از مصریان.

صندوق بین المللی پول حمایت اقتصادی تعمیرات اساسی نیز مجاز ارتش مصر و نیروهای امنیتی به گسترش نقش خود در اقتصاد فشردن کردن بخش خصوصی و افزایش نگرانی ها در مورد فساد.

نارضایتی عمومی در مورد cronyism و افزایش فقر موجب تظاهرات در سپتامبر سال 2019 در نتیجه درگیری با پلیس و هزاران نفر بازداشت.

“قطعا وجود دارد برای رفتن به فشار بر مصر بدون در نظر گرفتن شرایط وام در یک نگاه عمیق تر ریاضت داده است که کسری بودجه آن خواهد شد در حال رشد در این سال گفت:” تیموتی Kaldas یک خطر تحلیلگر و مصر متخصص در واشنگتن-بر اساس تحریر موسسه سیاست های خاورمیانه ای.

مربوط تصویری

ایالات متحده قصد دارد به متهم چین از تلاش برای سرقت اطلاعات از coronavirus واکسن محققان Elon Musk می گوید او را حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا و چین و کره جنوبی در گزارش جدید خوشه از موارد. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به Jared Malsin در jared.malsin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

دانلود رایگان مقاله