ایالات متحده را متهم چین از تلاش برای هک Coronavirus تحقیقات

ایالات متحده قصد دارد به متهم چین از تلاش برای سرقت اطلاعات از coronavirus واکسن محققان Elon Musk می گوید او را حرکت تسلا ستاد از کالیفرنیا و چین و کره جنوبی در گزارش جدید خوشه از موارد. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین. عکس: گتی ایماژ

واشنگتن—مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال برنامه ریزی برای صدور یک هشدار است که هکرهای وابسته به دولت چین در حال تلاش برای کش رفتن اطلاعات از محققان ایالات متحده کار بر روی این مسابقه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

هشدار از دفتر تحقیقات فدرال و وزارت امنیت داخلی است که انتظار می رود به متهم پکن از تلاش برای سرقت از موسسات آمریکایی مالکیت معنوی و سلامت اطلاعات مربوط به کروناویروس واکسن و درمان از طریق هک و دیگر وسایل غیر قانونی و ممکن است در روز فرد گفت. این هشدار بود که نهایی نشده و در نظر دارد در اطراف آن انتشار می تواند تغییر فرد گفت.

چنین هشدار می افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین که در حال حاضر رو به وخامت گذاشته و در یک کلیپ سریع در ماه های اخیر به عنوان coronavirus اتحاد مستقر در سراسر جهان است.

دولت های غربی و cybersecurity محققان گفته اند که آنها را دیده اند گروه های هک تمرکز توجه بر coronavirus در ماه های اخیر. عکس: بینگ Guan/ایسنا

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: پکن مخالف همه اشکال از حمله سایبری و ترک کردن بر روی آنها. “چین پیشرو در تحقیقات Covid-19 واکسن و درمان است. آن را غیر اخلاقی است برای هر کسی که برای شرکت در شایعه طلبی بدون ارائه هیچ مدرکی,” او گفت: در جلسه دوشنبه.

نیویورک تایمز گزارش داد که روز شنبه در مورد دولت برنامه ای برای هشدار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها علنا سرزنش چین از سرقت میلیاردها دلار از مالکیت معنوی از ایالات متحده کسب و کار سالانه از جمله در حساس زمینه تحقیقات پزشکی. کسانی که اتهامات را به طور معمول سال پس از اتهام هک و یا جاسوسی موارد و پشتیبانی شده توسط کیفرخواست و یا اطلاعات فنی برای پشتیبانی از ادعای خود را.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci و سفیر دبی Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده حضور در دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 29.

عکس: carlos barria/ایسنا

آن را نمی تواند مشخص شود چه شواهد اگر هر گونه برنامه ریزی شده و هشدار می باشد. یک هشدار است که چین در تلاش برای سرقت اطلاعات در مورد کوروناویروس خواهد بود غیر منتظره ای ارزیابی سریع از دولت آمریکا در مورد هک فعالیت و به دنبال دیگر اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال مقصر چین برای شیوع.

دانشمندان می گویند این ویروس به نظر می رسد به ظهور از چین در شهر ووهان. وزیر امور خارجه مایک Pompeo اظهار داشت: بدون ارائه شواهد است که آن را نشات گرفته از یک آزمایشگاه در آن منطقه است. آقای Pompeo بعد گفت: شواهد وجود دارد که ویروس از درون آمد مجاورت ووهان موسسه ویروس شناسی.

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود علنا تایید کرد در ماه گذشته آن را بررسی منشاء ویروس آن را به عنوان مربوط به آزمایشگاه در ووهان اما گفت: در بیانیه صادر شده توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی است که در آن با توافق گسترده اجماع علمی است که “Covid-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

دولت های غربی و محققان امنیت سایبر در شرکت های مختلف گفته اند که آنها را دیده اند متفاوت گروه های هک تمرکز توجه بر coronavirus در ماه های اخیر و مشخص است که توسعه را به عنوان مشکل هر چند جای تعجب نیست.

بریتانیا و ایالات متحده, امنیت, مقامات هفته گذشته تحویل مشترک مشورتی که شرکت های داروسازی دانشگاه ها و سازمان های دیگر که کار بر روی تحقیقات پزشکی بودند که هدف دولت-ملت هکرها در رابطه با این بیماری همه گیر. هشدار نیست نام هر کشور خاص است اما هشدار داد نسبتا ساده لوح تکنیک شناخته شده به عنوان رمز عبور پاشش است که تلاش برای مصالحه یک سازمان به سرعت در حال حدس زدن حساب مشترک رمز عبور ورود به سایت.

وزارت امنیت داخلی “است و اولویت ما امنیت سایبر خدمات به مراقبت های بهداشتی و سازمان های خصوصی که ارائه پزشکی و خدمات پشتیبانی و منابع در یک تلاش هماهنگ برای جلوگیری از حوادث و آنها را قادر به تمرکز بر روی پاسخ خود را به Covid-19” گفت: Bryan افزار دستیار مدیر امنیت سایبر در DHS.

از پا تا سایبری دفاع تلاش منعکس ملی-نگرانی های امنیتی در مسابقه برای تولید واکسن و کنترل شیوع کروناویروس. این بیماری همه گیر به شمار طولانی مدت تهدید به بسیاری از کشورها به سلامت سیستم و می تواند در طولانی مدت آسیب های اقتصادی.

ساخته شده است که دسترسی به یک واکسن و دارویی دیگر و ابزارهای تکنولوژیکی برای مبارزه با ویروس—یک اولویت برای دولت است. این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث jostling از جمله در میان متحدان بیش از دسترسی به نیازهای اساسی مانند ماسک و محافظ دنده.

نوشتن به داستین Volz در dustin.volz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر