ماداگاسکار رئیس جمهور ترویج Artemisia annua که عصاره مورد استفاده در درمان مالاریا به عنوان درمانی برای Covid-19.

عکس: فابریس coffrini/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

گینه بیسائو رئیس جمهور می گوید او را آزمایش اثبات نشده coronavirus درمان در اعضای دولت او. کودکان را در ماداگاسکار هستند که با توجه بطری معجون به عنوان آنها راه اندازی مجدد پس از سست شدن یک مستند. و پنسیلوانیا بر اساس شرکت است که مصرف preorders برای چای و قهوه مخلوط های حاوی این ماده است.

Artemisia annua یا شیرین افسنطین گیاهی است که متعلق به دیزی و خانواده که عصاره استاندارد برای درمان مالاریا است که جمع آوری و توجه در میان سیاستمداران آفریقایی و بین المللی برخی از محققان تقلا برای درمان Covid-19. در دوشنبه 21 از آفریقا 54 کشور از جمله جمهوری کنگو گینه استوایی و تانزانیا—تا به حال تسلیم دستور “Covid-آلی” یک چای ساخته شده از برگ گیاه و تولید در ماداگاسکار با توجه به اقیانوس هند جزیره ریاست جمهوری است. هیچ یک از دولت ها تا کنون تایید اندازه سفارشات اما چندین فرستاده اند دولت هواپیماها برای جمع آوری منابع.

ماداگاسکار جمهور Andry Rajoelina است Artemisia annua را پروموتر در رئیس چه کسی می گوید قهوه ای اکسیر می توانید هر دو درمان و جلوگیری از Covid-19 حتی اگر هیچ سیستماتیک کارآزمایی بالینی آزمایش اثربخشی آن است. مقامات بهداشتی از جمله سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که استفاده از آن می تواند در حال حاضر جدی خطرات ایمنی و باعث شود مردم به غفلت تاسیس اقدامات پیشگیرانه در برابر این کروناویروس جدید مانند شستن دست و اجتماعی-فاصله.

ماه گذشته آقای Rajoelina نوشیدن یک بطری Covid-آلی که حاوی آن و دیگر گیاهان دارویی طی یک کنفرانس خبری و ادعا کرد که تونیک توسعه یافته توسط یک دولت-بودجه پژوهشی موسسه در حال حاضر درمان دو بیمار مبتلا به Covid-19 در ماداگاسکار یکی از فقیرترین کشورهای جهان است. او گفته کشیده اند مقایسه با اظهارات رئیس جمهور تهمت که تشویق به استفاده از های مختلف درمان مالاریا که نیست ثابت می شود موثر در برابر جدید کروناویروس.

ماداگاسکار جمهور Andry Rajoelina تشویق دانش آموزان به نوشیدن Covid-آلی یک بطری چای گیاهی به عنوان بازگشایی مدارس.

عکس: rijasolo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هنوز در سطح بالا وزوز اطراف Artemisia annua است که مورد استفاده در طب سنتی چینی برای قرن ها برای درمان تب نشان می دهد که چگونه حتی نامتعارف درمان در حال به دست آوردن کشش در صورت عدم وجود واکسن و یا هر درمان اثبات شده.

Artemisia annua به مدت طولانی مجذوب محققان و درمانگران سنتی. آن خواص ضد مالاریا شدند برای اولین بار تایید کرد در 1970s در طول یک راز نظامی پروژه راه اندازی آن-چینی رهبر مائو تسه تونگ. این پروژه منجر دانشمند Tu Youyou بود که مشترک دریافت کننده 2015 جایزه نوبل در پزشکی شد برای او کشف که در آن کارخانه فعال مواد تشکیل دهنده کشته شدن انگل که باعث مالاریا.

آن مبتنی بر داروهای مورد استفاده در ترکیب با درمان های دیگر کمک کرده اند کاهش نرخ مرگ و میر مالاریا بیش از 20 درصد کمیته نوبل در آن زمان گفت. این ماده نیز بررسی شده است به عنوان یک درمان بالقوه برای HIV و دیابت و چند سرطان.

امید به آن به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 تا حد زیادی استراحت در یک سال 2005 مقاله توسط دانشمندان چینی که به نمایش 200 گیاهان دارویی برای اثر خود را بر روی این ویروس که ناشی از سندرم حاد تنفسی یا سارس از کروناویروس که باعث مرگبار 2002-03 شیوع.

در این دانشمندان در لوله آزمایش مطالعه آن داشت دوم-موثر ترین از این آزمایش گیاهان در آزمایشگاه, آزمون, عقب Lycoris radiata همچنین می دانیم به عنوان عنکبوت قرمز لیلی. آنها را مطالعه نکرده اند این ماده اثر در بیماران مبتلا به سارس.

Lova Ranoromaro رئیس ستاد ماداگاسکار رئیس جمهور گفت: زمان وجود نداشته است به آزمون Covid-آلی در یک کارآزمایی بالینی, اما پزشکان در این جزیره در حال انجام مشاهدات بالینی از بیماران با توجه به ماده است. خانم Ranoromaro گفت: اکثر Covid-19 بيمار در ماداگاسکار داده شد Covid-آلی-fa. همانطور که از روز شنبه این کشور به حال 186 تایید موارد Covid-19 و هیچ مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

آقای Rajoelina ادعا را برانگیخت دستور نوشیدنی از یک کلاچ از دیگر رهبران آفریقایی و درخواست اتحادیه آفریقا در ماداگاسکار به انتشار اطلاعات در مورد ایمنی و بهره وری از درمان های گیاهی.

پنج کشور آفریقایی فرستاده اند دولت هواپیما به ماداگاسکار برخی از آنها هم چیدن سفارشات برای همسایگان خود است.

دریافت حمل و نقل برای 15 سازمان ملل از جامعه اقتصادی کشورهای آفریقای غربی گینه بیسائو رئیس جمهور Umaro Sissoco Embalo مورد ستایش قرار داد Covid-آلی به عنوان یک آفریقایی به راه حل جهانی همه گیر. در تصویری بازدید شده توسط وال استریت ژورنال آقای Embalo گفت: نخست وزیر و وزیر کشور, که, گزارش آزمایش مثبت برای Covid-19 باید سعی کنید از چای.

آقای Rajoelina در ضمن خود توییتر حساب برای تشویق ماداگاسکار کشاورزان به رشد Artemisia annua گفت: ارزش هر تن است که نزدیک به نه بار است که از برنج و اصرار داشت بچه های مدرسه در این جزیره باید نوشیدن Covid-آلی-fa قبل از آنها به کلاس بازگشت.

“Covid-آلی” بر روی صفحه نمایش در آنتاناناریوو در آوریل 20, تولید شده توسط ماداگاسکار موسسه تحقیقات کاربردی.

عکس: rijasolo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که استفاده گسترده از آن است که قرار است درمان یا پیشگیری برای Covid-19 می تواند به مواد مخدر کمتر موثر در برابر انگل که باعث مالاریا با ایجاد مقاومت به مواد مخدر است که موجب صرفه جویی در زندگی میلیون ها نفر از یک سال است. اگر چه بسیاری از دیگر کشورهای در حال رشد Artemisia annua تقاضا برای آن را به عنوان ممکن است Covid-19 درمان نیز می تواند منجر به کمبود.

“کاملا در یک فضای کوتاه از زمان ما می تواند تا پایان با آن مقاومت در سراسر آفریقا” گفت: کارن بارنز استاد فارماکولوژی بالینی در دانشگاه کیپ تاون در آفریقای جنوبی است.

پژوهش به دنبال آن به عنوان یک درمان بالقوه برای Covid-19 هنوز در مراحل اولیه آن. دانشمندان در آلمان موسسه ماکس پلانک از Colloids و رابط در حال آزمایش اثر Artemisia annua عصاره و ترکیبات دیگر این ویروس در آزمایشگاه سلول مطالعات.

Peter H. Seeberger این موسسه گفت که یافته های اولیه دلگرم کننده بود و محققان در حال برنامه ریزی برای ارائه نتایج خود را در مارس 18.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنید داروهای گیاهی ممکن است مفید در درمان Covid-19? پیوستن به مکالمه زیر.

“ارائه یک نتیجه مثبت ما در حال برنامه ریزی برای رفتار انسان است بالینی,” او گفت:.

خود را برای آزمون محققان با استفاده از Artemisia annua گیاهان رشد کرده در کنتاکی توسط پنسیلوانیا بر اساس شرکت ArtemiLife که در آن دکتر Seeberger است غیر مستقیم سهامدار. این شرکت در حال حاضر با توجه preorders برای چای و قهوه و محصولات حاوی آن در وب سایت خود را در هزینه از $75 برای 30 روز اشتراک. این شرکت شروع به کشت آن سه سال پیش.

ArtemiLife وب سایت نیست و تبلیغ محصولات خود را به عنوان یک درمان برای Covid-19 یا هر بیماری دیگر گفت: تنها که آن را پشتیبانی از کاربران سلامت و رفاه. این شرکت اجرایی, آدم Maust گفت: او می خواهد خریداران بالقوه برای انجام تحقیقات خود را از محصولات مزایای. “ما می خواهیم برای اطمینان از هر گونه ادعا می کنند که ما را در واقع معتبر و تحقیق و شناسایی” او گفت:.

ArtemiLife وب سایت می گوید عوارض جانبی آن شامل لرزش دست دادن شنوایی و مشکلات کبدی است.

نوشتن به گابریل Steinhauser در gabriele.steinhauser@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله