یک خیابان آرام در نیویورک به عنوان محدودیت نگه داشتن مردم در خانه.

عکس: Niyi Fote/زوما پرس

جدید خوشه coronavirus عفونت هستند برداشت تا در برخی از کشورها که در حال حاضر سست مستندات به عنوان بیشتر فرمانداران در سراسر ایالات متحده برنامه های دقیق برای بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد.

آمریکا مرگ و میر در ایستاده بود بیش از 80,000 سه شنبه بیش از یک چهارم جهانی در مجموع 286,355 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد کل تایید coronavirus موارد بیش 4.17 میلیون نفر در سطح جهان با بیش از 1.3 میلیون نفر از کسانی که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

تعداد کسانی که ممکن است undercount واقعی مرگ و میر, محققان می گویند. یک مطالعه انجام شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود که این بیماری همه گیر به احتمال زیاد به کشته شدن بیش از هزاران نفر در شهر نیویورک از رسمی برگه نشان می دهد.

آخرین Coronavirus

 • دانشگاه جانز هاپکینز: ایالات متحده موارد بالا 1.3 میلیون; مرگ و میر بیش از 80 ، 000.
 • دانشگاه جانز هاپکینز: World-wide موارد بالا چهار میلیون; مرگ و میر بالا 286,000.

در همین حال یک گروه از کارشناسان از جمله دکتر Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری رسمی خود نوشت که در مجله ساینس که جستجو برای یک واکسن نیاز به بیش از یک روش است. “هیچ واکسن و یا واکسن پلت فرم به تنهایی به احتمال زیاد برای دیدار با نیاز جهان” نویسندگان نوشت.

در واشنگتن رئیس جمهور تهمت و گفت: آمریکا در حال انجام در مورد 300,000 coronavirus آزمون در روز است و در مسیر تکمیل 10 میلیون تا پایان این هفته است. کارشناسان می گویند این سطح از تست در ایالات متحده همچنان به سقوط کوتاه از آنچه مورد نیاز است برای بازگشایی این کشور با خیال راحت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پرده برداری از جزئیات در مورد مرحله به مرحله طرح به بازگشایی برخی از مناطق شمال ایالت اگر آنها با معیارهای خاصی با ساخت و ساز, ساخت و امکانات تفریحی مجموعه به از سرگیری عملیات به عنوان اوایل به عنوان جمعه. در میان چیزهای دیگر مناطق باید 14 روز کاهش در بستری نرخ کافی فشرده-تخت مراقبت ظرفیت و همچنین به عنوان توانایی برای انجام تست و تماس با ردیابی.

در ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: دولت برنامه ای برای بازگشایی در چهار مرحله شروع مارس 18, در حالی که, کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر گفت: ورزشگاه, سالن و استخر های عمومی خواهد بود و مجاز به بازگشایی در اوایل هفته آینده.

Coronavirus منابع

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را

در کالیفرنیا با مشخصات بالا در مرحله نهایی مسابقات بین کسب و کار و دولت بیش از بازگشایی را آغاز کرده است پس از تسلا اجرایی Elon Musk گفت: این شرکت از سرگیری تولید در کارخانه مونتاژ در فریمونت در سرپیچی از مقامات محلی.

در حالی که متحده شروع به بازگشت به حالت عادی بخش هایی از آسیا در حال مبارزه با امواج از عفونت پس از استراحت محدودیت در حرکت است.

در چین هفت استان باید گزارش جدید محلی منتقل موارد بیش از دو هفته گذشته گفت: Mi فنگ سخنگوی ملی چین کمیسیون بهداشت. “خوشه موارد به افزایش ادامه داد” او گفت:.

شولن یک شهر نزدیک به مرز روسیه گزارش کرده یک untraced شیوع است که بیمار 15 نفر از جمعه گذشته است. شهردار این شهرستان گفت: Shulan در حال ورود به یک “جنگ به دولت” است و قرار 290 افرادی که در تماس نزدیک با افراد آلوده در نظارت مراکز قرنطینه.

این شهر در سطح خطر است نقل مکان کرد تا دو شکاف از شنبه به “خطر بالا” تنها چنین محل در سراسر کشور. قطار عازم شهر متوقف شده است.

در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر گذشته شش مورد جدید از عفونت موضعی تایید شد بیش از آخر هفته به پایان هوبئی استان رکورد صفر عفونت برای بیش از یک ماه است. همه شش نفر زندگی می کنند در همان مسکونی ترکیب.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

چین روز سه شنبه گزارش داد یک جدید وارداتی مورد در مغولستان داخلی و 15 بدون علامت موارد با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

کره جنوبی که سخت بود-ضربه گیر در اوایل این سال است و تاخیر در بازگشایی مدارس با یک هفته پس از یک کلاستر جدید از عفونت پدید آمده مربوط به کاباره ها و کافه در سئول. این کشور در روز سه شنبه گزارش داد 27 نفر از جمله 22 که منتقل می شود به صورت محلی.

هند گزارش 3,604 موارد جدید از یک رکورد تک-بعد از 4,213 آوردن مجموع تعداد به 70,756 به گفته مقامات بهداشت محلی. نارندرا نخست وزیر مورد بحث با دولت و وزرای ارشد امکان گسترش ملت را مستند است که با توجه به پایان on May 17.

بیشتر

 • بیل گیتس تاسف
 • Elon Musk می گوید تسلا شروع مجدد کالیفرنیا تولید هجوم محلی سفارش
 • توزیع کلید دارو ناقص بود می گوید: مقام کاخ سفید
 • بازگشایی Coronavirus-عصر دفتر: یک فرد آسانسور بدون سالن های غذاخوری
 • چرا که بهبود اقتصادی خواهد شد و بیشتر از یک “Swoosh” از V شکل

هنگ کنگ ضمن تمدید آن رگه هایی از جدید عفونت های محلی روز سه شنبه. از آن شده است بیش از سه هفته از این شهرستان گزارش محلی منتقل, مورد, چند, شده اند وجود دارد برخی از وارداتی موارد بیش از آن دوره زمانی است.

در استرالیا خزانه دار جاش Frydenberg هشدار داد که اقتصاد توانایی برای جستن به عقب از مستندات بستگی به مردم همچنان به دنبال توصیه های بهداشتی از قبیل حفظ اجتماعی فاصله. “عدم انجام این کار می توانید ببینید محدودیت reimposed” آقای Frydenberg گفت: مجلس.

در حالی که ارائه بیانیه خود آقای Frydenberg شروع به سرفه بیش از حد بود و بعد از آن تست شده برای coronavirus. او همچنان در انزوا در انتظار نتایج.

نوشتن به استلا Yifan شیه در stella.xie@wsj.com

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله