دن کوین گرفتن شاهین پیوستند تا به مجازی با سرعت

شاهین مربی دن کوین با 26 rookies کنید تا به سرعت خود را آغاز جلسات مجازی بیش از آخر هفته با استفاده از روش سقراطی.

“در rookie اردوگاه صبح روز شنبه آغاز شد و با پرسش” کوین گفت: در مجازی کنفرانس تلفنی سه شنبه. “صبح روز یکشنبه آغاز شد و با پرسش. بنابراین من فکر کردم آن را مجموعه ای از سابقه ای که من می تواند نامیده می شود در اینجا.”

از روش سقراطی استفاده شده است که توسط مدرسه استادان حقوق یک گفت و گو فرم بر اساس پرسیدن سوال و پاسخ دادن به آنها برای شبیه سازی تفکر انتقادی است. این نام بعد از کلاسیک فیلسوف یونانی سقراط.

“من فکر نمی کنم من می تواند در هر نقطه در نزدیکی یک مدرسه حقوق” کوین گفت. “من فکر نمی کنم آنها به من اجازه می دهد در. اما آنچه می دانم این است که من عاشق تدریس. آن را بسیار سرگرم کننده پیدا کردن راه های مختلف به انجام آن است.”

کوین می تواند بازیکن ایستادن در مقابل کلاس مجازی.

“من معمولا خیلی خاص,” کوین گفت. “(نام بازیکن) این یکی را برای شما است.”

سپس این بازیکن که در نقطه ای است برای پاسخ به سوالات از روز قبلی انتساب.

“من عقب نشینی به ‘چه کسی می خواهد به یک میلیونر نقل قول?” کوین گفت. “اگر وجود دارد یک مکث آیا شما می خواهید را به یک 50/50 سوال. ما می توانیم نظرسنجی مخاطبان. ما به آن نوع از راه در زمانی که آنها زندگی می کنند. ما واقعا می خواهید برای بررسی که در آن بچه ها هستند.”

کوین پیدا کرده است که کلید offseason برنامه نیست و فقط برای قرار دادن این اطلاعات به بازیکنان اما برای دیدن اگر آنها واقعا حفظ اطلاعات است.

“کلاس است تست زمین” کوین گفت. “آموزش استفاده از برخی از آزمایشات و یا در تیم کار می کند و یا Cahoots به خصوص در این هفته ما باید تمام این 26 rookies که هرگز بخشی از این برنامه است. چگونه می توانم شما تست یادگیری؟”

کوین در آغوش خود جدید استاد نقش.

“من در ابتدا مردد بود چرا که من نمی دانم زیادی در رفتن به این مجازی برنامه” کوین گفت. “اما ما متوجه شدیم که وجود دارد راه های بسیاری برای اتصال و ساخت این برنامه سفارشی است که یک بازیکن offseason بازیکن می تواند احساس مانند این offseason است برای من. که دقیقا راه من می خواهم آنها را به احساس. بنابراین زمانی که ما به عقب بر گردیم پیشرفت وجود دارد که ساخته شده است.”

کوین تلاش نیست به مانند پروفسور چارلز Kingsfield در فیلم “کاغذ تعقیب است.” او گفت نه هر کسی “در اینجا یک سکه. رفتن به تماس مادر خود را. به او بگویید که وجود دارد این است که شک و تردید جدی در مورد شما تبدیل شدن به یک بازیکن فوتبال است.)”

هدف خود را ساده است.

“ما فقط در تلاش برای ارزیابی یادگیری” کوین گفت. “ما می دانیم این است که در آن آموزش است اما من بیشتر علاقه مند که در آن یادگیری است. … من شروع کردن بسیاری از جلسات معمولا با پرسش از روز قبل است.”

شاهین پیش نویس شش rookies و امضا 20 undrafted نمایندگی رایگان.

کوین صرف 15 تا 30 دقیقه با هر بازیکن در طول تماس های ویدئویی. او می داند در مورد آمار خود را و تمام اطلاعات پیشاهنگی انباشته در بازیکنان است.

“من در بر داشت برخی از چیزهایی که من ممکن است شناخته شده اند اگر همه ما فقط در اینجا در همان روز برای rookie اردوگاه.” کوین گفت.

که راه را برای کوین سعی کنید برای اتصال با اضطراب بازیکنان جدید است.

“بنابراین ما بازیکن-تعامل طرف از چیزهایی که همچنین لگد به دنده انجام می دهند که یک ساعت در روز با (معاون رئیس جمهور از بازیکن امور) Kevin وینستون” کوین گفت. “داشتن تمرینات را با هم کمک می کند. این که چگونه ما به آن نزدیک است.”

وینستون ارسال به کل تیم “در آغوش فضا” تی شرت.

“بزرگترین stresser در حال حاضر است, ‘مرد من می خواهید برای دریافت وجود دارد و کار'” کوین گفت. “”من می خواهم به دیدن شما بچه ها. … من فقط نمی توانید صبر کنید برای دریافت وجود دارد.’ اما تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر ساخت بهترین زمان در اینجا در آن فضا است.

“این چیزی است که کوین است که با تکیه بر مردمان سخت در آغوش می گویند آنچه که ما انجام می دهند اگر آن را مجازی چگونه ما را دریافت کنید وجود دارد.”

شاهین تا به حال در خارج از مجازی روز که در آن بازیکن تا به حال به بیرون بروید و نشان می دهد خانه خود را.

آنها تا به حال یک تور مجازی از برخی از امکانات در تیم ستاد در شاخه گل و بلبل ،

“ما نشان داد که برخی از آنها را از داخل ساختمان در یکی از تماس” کوین گفت. “این اتاق قفل است ؟ این است که در آن شما در حال رفتن به. دانستن فقط جایی که آنها می رویم به یک معامله بزرگ حتی اگر آنها در اینجا نیست هنوز.”

کوین پیدا کرده است چیزهای دیگر که بهترین کار است.

“کوچکتر گروه بهتر” کوین گفت. “ما بر روی گروه های بزرگتر شما می خواهم برای دیدن چهره خود و بازخورد است.”

همه بازیکنان نمی توانند در همان فرم است.

“ما می دانیم که یکی از اندازه متناسب نیست همه از نظر آموزش مجازی” کوین گفت. “وجود دارد FaceTime. شده اند وجود دارد تماس. شده اند وجود دارد یکی در آنهایی که. ما فقط سعی کنید به آن را به عنوان سفارشی به عنوان ما می توانیم برای هر بازیکن است.”

کوین نشده ملاقات بسیاری از rookies در فرد است.

“مهم ترین قسمت گرفتن روابط جدید با مردم است که شما ملاقات نکرده بود rookies” کوین گفت. “پس از آشنا شدن با آنها زمان بیشتری طول می کشد. که ما در حال قرار دادن در کار است.”

کوین در حال حاضر در حال کار بر روی یک mid-term پروژه.

“یک ورزش آنها در حال رفتن به انجام این است که من خواسته مربیان برای تماشای یک بازی کامل از آغاز تا پایان با یک بازیکن” کوین گفت.

آنها بیش از هر بازی در جزئیات. مربی می توانید ببینید که چه بازیکن شده است در معرض و حس فوتبال خود را هوش.

“هنگامی که ما دریافت شانس ما برای با هم خواهیم بود champing در بیت به (آماده)” کوین گفت.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر