Georgia Tech بهار-تمرین نقد و بررسی: الیور توبیاس پیشرفت تقریبا مضحک’

هر زمان که بهداشت و دانشگاه دو و میدانی مسئولان تشخیص آن را مناسب برای فوتبال به رزومه حرفه ای از Georgia Tech را الیور توبیاس است در موقعیت دیگری را به نوبه خود چشمگیر. الیور که حرفه ای سفر کرده است شامل متوقف می شود به عنوان وارث ظاهری کارفرمایی برای مربی سابق Paul Johnson, راه حل ممکن در کارفرمایی برای مربی جف کالینز و سپس گسترده گیرنده می تواند یک دروازه بان در cornerback.

الیور ساخته شده سوئیچ قبل از بهار عمل. دلایل بسیاری وجود دارد نه کم که عملکرد خود را در فن آوری را کوتاه بهار عمل که او ممکن است پیدا کرده اند یک نقطه که در آن او می تواند به رشد.

“من فکر می کنم پیشرفت خود را تقریبا مسخره” cornerback تره Swilling گفت: AJC. “این نوع تقریبا مانند او شده است می خواهم بازی موقعیت برای یک یا دو سال قبل از.”

در این شیوه در مارس الیور بازی موقعیت با ظاهری سهولت انداختن پشت در پوشش شکستن در عبور و گرفتن دست خود را بر روی پاس های متعدد. اندازه خود (6-پا-2 و 190 پوند) ساخته شده او را یک جا بیش از حد.

“او بسیار خوب ورزشکار” Swilling گفت. “او سریع او را قوی او می تواند پرش او هوشمند است. او تمام آرایش و ناملموس از یک گوشه بالا. بدیهی است که او در آمد و ساخته شده است. من فکر می کنم زمان ما, متوقف شد, و او تا به حال بیشتر و یا گره خورده بود برای بیشتر interceptions ما تا به حال در عمل.”

او همچنین برنده بیش از دیگر رهبر زرد کت دفاع linebacker David کاری. در حالی که تصدیق کرد که الیور تا حد زیادی به درک در cornerback – او با بازی کارفرمایی در Northside-ورنر رابینس بالا کاری قدردانی عزم خود را برای یادگیری موقعیت و توانایی های خود را به نمایشنامه ها و حتی به عنوان او تنها با شروع کردن.

“(جرم) سعی در انتخاب Tobias برگزار شد و او خود را در زمین بسیار خوب” کاری گفت. “به عنوان یک دفاع ما بسیار پمپ برای او.”

هر زمان که فصل آغاز می شود الیور خواهد شد که رقابت برای زمان بازی با عودت Myles سیمز و Zamari والتون, در میان دیگران. والتون آغاز شده 11 بازی در cornerback مخالف Swilling و در مسیر برای شروع برای فصل سوم در یک ردیف. الیور می توان به فشار سخت برای زمان بازی.

“او شدید رقیب او یک هم تیمی باور نکردنی و من می توانم می گویند چیزهای خوب به اندازه کافی در مورد او” کاری گفت. “(اگر) او قرار می دهد ذهن خود را به چیزی که او را برای رفتن به اکسل در آن است.”

یک بازیکن دیگر که ایستاده بود در بهار بود و دانشجوی سال دوم گیرنده گسترده Kalani نوریس. بازی از حافظه نوریس مکرر هدف برای quarterbacks در 11-در-11 دریل به طور مداوم گرفتن باز هم downfield و در زیر مسیر و نشان دادن خود اعتماد.

“من فکر می کنم او بسیار انفجاری به عنوان یک بازیکن فوتبال” کاری گفت. “یکی از بسیاری از بچه ها در تیم ما است که ما باید به او این توپ در فضا و چیزی اتفاق می افتد.”

او خطرناک هر دو در استفاده از سرعت خود را به یک downfield تهدید و استعداد خود را برای کار به باز کردن. پس از بیشتر بازی تیم های ویژه در هفت بازی در فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال اول – او ضبط هر گونه پذیرایی – نوریس سخت بود به دست در به صورت مختصر بهار.

“او یکی از آن بچه ها با بیشترین تولید به عنوان دور به عنوان گیرنده گروه” Swilling گفت. “او تندرست اطراف در بین ‘A’ و ‘B’ بنابراین او قادر به دریافت های مختلف quarterbacks چشم. او قادر بود به یک مورد علاقه در حافظه و قادر به باز کردن و ایجاد یک زن و شوهر بازی می کند.”

Swilling گرفته بود متوجه نوریس از میامی در مدت کوتاهی پس از او وارد شده با بسیاری از دانشجوی سال اول کلاس در ژوئن 2019. به عنوان Swilling آن بازیکنان از فلوریدا “خاصی شن.” در تابستان مطبوع تمرین به عنوان اول شدند و در تلاش برای نگه دارید تا Swilling برداشت او را برای اجرای با او. داشتن فقط وارد دانشگاه نوریس نیست به شرطی که او را تبدیل به Swilling گفت: “اما او هرگز به توقف در حال اجرا او هرگز به توقف تلاش و این یکی از چیزهایی است که با من گیر کرده پس او در آمد.”

کالینز دیدم کیفیت های مشابه در طول این تیم مطبوع تمرینات در ژانویه و فوریه. در آن جلسات نوریس “واقعا نمایش خود را واقعا خوب” کالینز گفت. “اخلاق کار, رانندگی, تعیین, رقابت, همه آن چیزهایی است.”

به عنوان یک حافظه, گیرنده, نوریس, ذکر شده در 6 پا و 170 پوند را به فشار همکار دوم Ahmarean قهوه ای برای جرقه بزند و قهوه ای صرفا ترین مولد گیرنده در این تیم با 21 جلب برای 396 متری و هفت touchdowns.

به عنوان مورد برای بازیکنان در سراسر کالج, فوتبال, نوریس می تواند به خوبی مورد استفاده کامل بهار به ادامه توسعه نه به ذکر است Oliver.

اما با شش شیوه های آن بیشتر از بسیاری از تیم ها رو. و آن را به اندازه کافی برای الیور و نوریس به همین دلیل به این باور است که آنها باید تلفظ نقش کت هنگامی که بازی شروع می توانید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر