جهان در حال تلاش برای کشف کردن چگونه به بازگشایی مدارس در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس. در اروپا میلیون ها نفر از کودکان در حال بازگشت به کلاس درس تبدیل این قاره به یک غول در آزمایشگاه برای چه کار می کند و چه چیزی نیست.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم و نمی دانیم که در مورد کودکان و Covid-19 چه اقدامات مدارس در اروپا در حال بدست گرفتن و یا, برنامه ریزی, و آنچه ما در مورد به پیدا کردن.

دانش آموزان در Norrebro پارک مدرسه ابتدایی بازی در نزدیکی یک پارک در کپنهاگ در 30 آوریل. دانمارک در اواسط ماه مارس این کشور در اروپا به بازگشایی مدارس برای جوانترین دانش آموزان است.

عکس: thibault savary/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آنچه علم در مورد چگونه کودکان می توانند آلوده شوند و گسترش آن به دیگران است ؟

هر کسی با کودکان می داند که جوان آنها بیشتر احتمال دارد که آنها برای گرفتن هر پاتوژن آنها در تماس با. اما جدید کروناویروس متفاوت است. اکثر پزشکان معتقدند که کودکانی که گرفتن Covid-19 به ندرت به طور جدی بیمار است. چگونه گسترده آنها می تواند گسترش ویروس—و چه آنها که کمتر مستعد ابتلا به عفونت نسبت به بزرگسالان—هنوز هم بحث مسائل در میان دانشمندان است.

سازمان جهانی بهداشت گفت: تحقیقات اولیه نشان می دهد کودکان به نظر نمی رسد به این کروناویروس جدید به عنوان اغلب به عنوان بزرگسال, شاید به این دلیل که بیماران جوانتر به ندرت به نمایش علائم شدید و بنابراین تمایل به سرفه و عطسه کمتر از آنهایی که مسن تر.

فرانسوی, وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer گفته وال استریت ژورنال که آخرین مطالعات به نظر می رسد نشان می دهد که کودکان زیر 10 کمتر مسری از کسانی که مسن تر هستند.

اما مسیحی Drosten رئیس ویروس شناسی بخش در برلین Charité درمانگاه هفته گذشته هشدار داد در مورد بازگشایی مدارس پس از پیدا کردن که یک نمونه از آلوده کودکان تحت درمان در بیمارستان انجام همان بار ویروسی به عنوان بزرگسالان است.

یک مطالعه منتشر شده در اواخر ماه آوریل در مجله پزشکی لانست که به دنبال انتقال ویروس در شنژن چین نیز به این نتیجه رسیدند که در حالی که کودکان کمتر احتمال دارد که علائم شدید آنها را در خطر مشابه عفونت به کلی جمعیت و باید در نظر گرفته شود اقدامات لازم برای کنترل این ویروس.

مطالعه دیگری از شیوع این بار در شهر ووهان و شانگهای و منطقه هونان و منتشر شده در مجله علوم در 29 آوریل نشان داد که کودکان با سن کمتر از 15 نفر حدود یک سوم کمتر مستعد ابتلا به عفونت با این تفاوت تبدیل شدن به کمتر مشخص شده برای کودکان بزرگتر است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“ما باید محتاطانه گفت:” آقای Blanquer. “ما در حال حاضر دیده می شود وجود دارد تحولات در رویکرد علمی است که اجتناب ناپذیر برای یک بیولوژیکی جدید پدیده است.”

پزشکان همچنین هشدار همکاران خود به افزایش تعداد کودکان مبتلا به کاوازاکی, بیماری نادر, بیماری التهابی در مناطق که دیدم تعداد زیادی از Covid-19 عفونت.

باید کودکان خردسال و یا آنهایی که مسن تر راه اندازی مجدد اولین مدرسه و چرا ؟

تقریبا تمام کشورهای اروپایی انشعاب در مورد این موضوع.

آلمان و مجارستان در حال حاضر بازگشایی مدارس برای کودکان بزرگتر که در حال بدست گرفتن آزمون در پایان سال تحصیلی. کودکان در آلمان را به دنبال خواهد داشت پس از بازگشت در امواج تا تابستان ،

فرانسه و لهستان انجام می دهند مخالف بازگرداندن جوانترین از جمله کودکان پیش دبستانی, اما تنها به طور داوطلبانه. نروژ افتتاح شد مدارس ابتدایی در 27 آوریل.

هلند نشسته در وسط. از آن شروع به باز شدن مدارس در روز دوشنبه مبهوت جدول زمانی با اولویت توجه به سال اول ابتدایی مدرسه و آخرین سال دبیرستان.

سوئد هرگز بسته مدارس برای کودکان سنین 16 و تحت.

در بسیاری از موارد علم تنها یکی از عوامل پشت این تصمیم گیری.

یک کارمند تمیز کردن یک کلاس درس در یک مدرسه در مونپلیه در جنوب فرانسه در تاریخ 6 مه.

عکس: گیوم horcajuelo/شاتر

کودکان به شدت در معرض خشونت خانگی و یا غفلت آقای Blanquer گفت که یکی از دلایل مهم به آنها را به بازگشت به مدرسه دیر. او گفت: کودکان جوانتر شده اند بزرگتر بار در در حالی که پدر و مادر دانش آموزان بزرگتر نیاز به نظارت کمتر در طول تحصیل در خانه است. بازگشایی مدارس است گام های لازم در راستای بازگشایی اقتصاد است.

“ما باید به انتخاب” آقای Blanquer گفت. “به طور کلی ما باید به جامعه دوباره رفتن.”

یکی از دلایل مخالفت آلمان با ارسال کودکان بزرگتر پشت اولین بار است که برای جلوگیری از لجستیکی سردرد و ناراحتی عاطفی—از تغییر زمان پایان سال و امتحانات. یکی دیگر این است که کودکان بزرگتر می تواند بهتر و قابل اعتماد به دنبال پیچیده بهداشتی و اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و یا به پوشیدن ماسک صورت مناسب است.

پس از آن وجود دارد مدارس خصوصی که برخی از آنها مشتاق به رزومه را از نگرانی است که پدر و مادر را برای جلوگیری از پرداخت هزینه. مدارس دولتی در مقایسه با تحت فشار کمتری به راه اندازی مجدد.

با توجه به خطرات ناشی از عفونت و کمی ما هنوز هم می دانم, باید, بازگشت به مدرسه اجباری است ؟

در ابتدا فرانسه و لهستان را به فرستادن کودکان به مدرسه داوطلبانه است. برخی نگران این می تواند معنی است که آن دسته از کودکان نیاز به بازگشت خواهد بود همچنین حداقل به احتمال زیاد به انجام این کار. همچنین خواستار برای معلمان که در حال حاضر باید به مدیریت یک کلاس درس در حالی که برگزاری درس آنلاین برای کسانی که در خانه بمانند.

دیگران مانند آلمان که در آن مدرسه اجباری است و تحصیل در خانه به طور معمول ممنوع که در برابر تغییر قانون—به جز برای کودکان با مسائل مربوط به سلامت است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری است.

در عمل بسیاری از والدین مقاومت کرده اند. در دانمارک اولین کشور اروپایی به بازگشایی مدارس و هزاران نفر را در خود حفظ فرزندان خانه ترس مدارس را تبدیل به باغ از عفونت. در برلین برخی از والدین به ابراز نگرانی در مورد کودکان نمی نیاز به پوشیدن ماسک در کلاس.

Virginie Labourdette گفت: او محاسبه کرد که او 10 ساله و پدر را تنها پنج تا شش روز پس از حضور در محوطه مدرسه قبل از تعطیلات تابستان تحت طرح توجیهی راه اندازی مدرسه او را به محدود کردن مقدار زیادی از کودکان در حال حاضر در همان زمان.

“من تصمیم گرفتم آن را به ارزش به خطر انداختن سلامت خود را فقط برای چند روز” گفت: خانم Labourdette که به زندگی در حومه غرب پاریس. “ما ارزیابی مجدد در ماه ژوئن است.”

در سوئد شهر Monsteras سیسیلیا نیلسون یک مادر تنها نگه داشته و او 8 سال در خانه حتی اگر مدرسه خود را باز ماند چرا که او ترس از بیمار شدن خود و نداشتن هر کسی پس از او نگاه کنید.

یک ضد عفونی پیراهن تمیز کردن کافه تریا در یک مدرسه ابتدایی در جشنواره کن در مارس 5.

عکس: اریک gaillard/ایسنا

با وجود اتفاق نظر در قوانین بهداشت برای مدارس ؟

بله. دانش آموزان در سراسر اروپا خواسته خواهد شد که برای خودداری از تعامل فیزیکی. این به این معنی کمتر دانش آموزان در هر کلاس جداگانه ورود و خروج دروازه مبهوت زنگ تفریح و ناهار بار نوبت در طول روز یا در روزهای مختلف و اجتماعی-فاصله در اتوبوس مدرسه. نیز وجود خواهد داشت مقدار زیادی بیشتر شستن دست و مکرر گندزدايی از ساختمان ها است.

برخی کشورها بیشتر از دیگران است. در فرانسه دولت دستورالعمل می گویند پدر و مادر باید فرزند خود را متوسط قبل از فرستادن آنها به مدرسه است. دولت همچنین گفت: وجود خواهد داشت یک حد 10 کودک در هر کلاس در مهد کودک و 15 دانش آموزان هر کلاس در مدارس, در حالی که کشورهای دیگر در حال اجازه دادن به مدارس تصمیم گیری در اندازه کاهش می یابد کلاس.

در برخی از کشورها سیاستمداران محلی و یا مدارس شکایت در مورد مشکلات در به دست آوردن شخصی-تجهیزات حفاظتی. در بلژیک که در آن مدارس را بازگشایی به تدریج از مه 18, برخی از مقامات منطقه ای هشدار می دهند که آنها را حفظ خواهد کرد آنها را بسته و اگر وجود ندارد به اندازه کافی ماسک و ضد عفونی کننده دست.

کوچک اما ثروتمند لوکزامبورگ ارائه برخی از 6000 دانش آموزان از نهایی کلاس و 2500 معلمان این گزینه از گرفتن آزمایش قبل از مدارس شروع شد و باز به تدریج در مارس 4, شروع با کسانی که به مصرف نهایی دبیرستان امتحانات.

آنچه در مورد ماسک?

کمتر وجود دارد اجماع در اروپا در ماسک.

در آلمان که در آن ایالت به تصویب قوانین مختلف و ماسک در مدارس به طور کلی و نه واجب. در ایالت بایرن در جنوب آلمان و کودکان و معلمان با این وجود توصیه به پوشیدن ماسک در خارج از کلاس های درس از جمله در توالت راهروها و schoolyards یا هر جا که دیگری آنها را حفظ فاصله لازم. این نگرانی وجود دارد که ماسک از دست دادن اثر خود را با توجه به رطوبت پس از فرسوده برای چند ساعت.

در فرانسه ماسک ها در دسترس ساخته شده به معلمان اما به طور کلی به حال ساخته شده الزامی است. در مدارس ابتدایی, دانش آموزانی که شروع به نمایش علائم Covid-19 جدا خواهد شد و به پوشیدن ماسک تا زمانی که آنها می توانید به خانه بروید. ماسک نمی تواند اجباری یا در مدارس, زمانی که آنها شروع به بازگشایی در 18 مه به جز در شرایطی که فیزیکی-دورى قوانین دشوار است به احترام.

معلمان در جمهوری چک و لهستان را در مورد عدم شکایت عمومی-دستورالعمل های بهداشتی در مورد اینکه آیا دانش آموزان باید از پوشیدن ماسک در کلاس های درس و, اگر چنین است, برای چه مدت. وجود دارد بدون ماسک-پوشیدن قوانین برای مدارس در سوئد که در آن چند نفر را فرسوده ماسک ،

در بلژیک, کودکان بیش از سن 12 و معلمان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت در مدارس زمانی که آنها بازگشایی در مارس 18. در مجارستان هفته گذشته پلیس گشت دبیرستان دانشگاه به عنوان نوجوانان خود را در زمان امتحانات ادبیات سفارش دانش آموزان به حفظ چهره خود را با ماسک و نگه داشتن یک فاصله.

نیست این قوانین بیش از حد پیچیده برای کودکان کوچک به خصوص آنهایی که به دنبال ؟

پیچیدگی یک منبع نگرانی برای بسیاری از پدر و مادر است. در یک شهر کوچک در جنوب غربی پاریس کارن Mathers خودداری کردند در این لیست طولانی از قوانین او 4 ساله خود را به دنبال در هنگام بازگشت به پیش دبستانی در هفته آینده: شستن دست های خود را هر بار که او عطسه; نه های اسباب بازی و یا بازی با همکلاسی; تنها نشستن در یک جدول خود را به خوردن ناهار بسته بندی شده.

“گریه کردم” گفت: خانم Mathers. “من فقط نمی تواند او را به عقب شبیه به آن.”

در سوئد, معلم, ناتالی Hogstrom به تازگی کمک کرد و با یک کلاس مهد کودک که در آن 6 ساله لازم نیست برای فاصله خود را از هر یک از دیگر. “آنها با قرار دادن دست خود را در دهان خود و همه آنها به اشتراک گذاشتن قلم و مداد رنگی” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونگی و زمانی که شما فکر می کنم مدارس در منطقه خود باید بازگشایی? پیوستن به مکالمه زیر.

دوریس Hellmuth اصلی از John Lennon-دبیرستان یک دبیرستان در برلین گفت: حتی کودکان بزرگتر با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن مورد نیاز 5 فوت از هم جدا.

آلمانی virologist الکساندر Kekulé نوشت: در Die Zeit هفتگی که “حفاظت از کودکان در این سن با ماسک صورت و بهداشت آموزش و پرورش گمراه کننده است و می تواند به طور بالقوه دچار روان زخم کردن کل یک نسل است.”

Andrea Heck از یک پدر و مادر ارتباط در آلمان در ایالت نوردراین وستفالن گفت که او دریافت صدها ایمیل و تماس هر روز از پدر و مادر که یا اضطراب یا وحشت زده به فرستادن فرزندان خود به مدرسه است. “عظیم وجود دارد عدم قطعیت گفت:” خانم هک. “آن احساس می کند مانند یک آزمایش ما هستید.”

آنچه در مورد معلمان امنیت ؟

در بسیاری از کشورها معلمان و اتحادیه شکایت کرده اند که آنها داده بودند به اندازه کافی زمان برای آماده سازی برای بازگشایی. بیش از 300 شهرداران در منطقه پاریس در اوایل این ماه به نام برای تاخیر به بازگشایی مدارس گفت: این طرح به نمایندگی از “اجباری” از فرانسه را مستند. نفوذ فرانسه SNUipp-FSU اتحادیه نیز شکایت کرده است که تاریخ تا به حال نشده است تایید شده توسط هر پزشکی یا علمی باشند.

یک شرکت اصلی استقبال ششم-کلاس نشسته اجتماعی-دور میز در اولین روز از کلاس های پس از ماه مارس در برلین یک مدرسه ابتدایی در مارس 4.

عکس: Sean گالوپ/گتی ایماژ

برخی از کشورها مانند آلمان هستند معافیت معلمان که سلامت و یا سن آنها را در گروههای در معرض خطر از حضور فیزیکی در مدرسه. نزدیک به یک چهارم از همه معلمان در آلمان متعلق به این گروه مشخص نیست که چگونه مدارس خواهد بود قادر به تحقق هدف اجازه می دهد همه دانش آموزان به بازگشت به مدرسه در برخی از فرم قبل از تعطیلات تابستانی گفت: Heinz-Peter Meidinger رئيس جمهور از فدرال انجمن معلمان.

چه مدت است که این به گذشته است ؟ و برخی از کشورها نمی بازگشایی مدارس خود را برای در حال حاضر ؟

همان می رود در اینجا به عنوان برای هر بخش دیگری از زندگی: بدون یک واکسن یا درمان موثری برای Covid-19 وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی. تا آن زمان در سراسر اروپا مقامات امیدوارم که آنها می توانند حداقل جلوگیری از بهبود عفونت های که نیروی مدارس به دوباره.

برخی از کشورها سخت ترین ضربه توسط ویروس از جمله اسپانیا و ایتالیا تصمیم به ترک مدارس بسته در حال حاضر.

در انگلستان است که دچار بیشترین تعداد مرگ و میر در اروپا, نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مرحله به مرحله بازگشایی مدارس ابتدایی می تواند آغاز خواهد شد ژوئن 1.

کارل لاوترباخ عضو پارلمان آلمان و استاد گروه اپيدميولوژی موجب خشم رسانه های اجتماعی در هفته گذشته زمانی که او پیش بینی بازگشت به حالت عادی در مدارس اتفاق نمی افتد برای حداقل یک سال دیگر چون کودکان به ویژه آنهایی که مسن تر را ثابت خواهد بود حامل ویروس. “اگر این سقوط ما اجازه می دهد بزرگ مدارس با شاید 2000 نفر از دانش آموزان به عمل به طور معمول پس از آن این ویروس را واقعا لگد کردن” او گفت:. “من می دانم که مردم نمی خواهم به شنیدن آن است.”

خانم Hellmuth از جان لنون دبیرستان در برلین گفت که او و معلمان او در حال آماده سازی دو برنامه برای سال جدید: یکی حالت عادی جدول زمانی و یکی برای مبهوت سیستم او انتظار دارد که احتمالا تبدیل به هنجار شده برای برخی از زمان حتی پس از تابستان است. و او آماده است تا به صورت یک دور جدید از تعطیلی مدارس و اگر و هنگامی که عفونت های عود دوباره—یک احتمال او می بیند به عنوان اجتناب ناپذیر است.

ارسال به اموزش در بندر Ruth.Bender@wsj.com و نیک Kostov در Nick.Kostov@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله