Smoke billows از اشک کپسول های گاز در غرب, بانک روستای يعبد در طی یک عملیات جستجو توسط نیروهای اسرائیلی پس از سرباز مرگ است.

عکس: جعفر ashtiyeh/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تل آویو—یک سرباز اسرائیلی کشته شد روز سه شنبه هنگامی که یک فلسطینی با پرتاب سنگ او را در دستگیری عملیات در کرانه بالا بردن تنش دو روز قبل از اسرائیل سوگند در دولت جدید که متعهد شده است برای شروع الحاق بخش هایی از اشغال فلسطین.

کارکنان. گروهبان. Amit بن Ygal واحد بود در نزدیکی فلسطینی در شهر “جنین” دستگیر نظامیان با توجه به اختلاف. او ضربه به سر توسط یک سنگ پرتاب شده از یکی از خانه ها در حومه روستای يعبد به عنوان واحد او خروج. 21-سال-سرباز قدیمی با پوشیدن یک کلاه نظامی گفت.

چنین predawn اسرائیل عملیات نسبتا شایع است و گاهی منجر به درگیری اما این بود که ارتش اسرائیل اولین تلفات این سال است.

آمد آن پیش از ادای سوگند در سه شنبه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دولت جدید تشکیل شده در همکاری با رقیب سابق Benny Gantz برای پایان دادن به بیش از یک سال از بحران سیاسی در اسرائیل پس از سه مجمل انتخابات است.

آن را نیز یک روز پیش از سفر وزیر امور خارجه مایک Pompeo در دیدار با آقای نتانیاهو به بحث در مورد اسرائیل به آغاز طرح الحاق بخش هایی از کرانه این تابستان. اروپا و کشورهای عرب به مقامات شده است مخالفت خود را, روشن, هشدار آن را به افزایش تنش های منطقه ای.

سربازان اسرائیلی بازداشت فلسطینی در يعبد پس از سرباز مرگ است.

عکس: جعفر ashtiyeh/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

معلوم نیست که اگر هدف قرار دادن سرباز متصل شد به گونه فلسطینی ،

“يعبد شناخته شده است نقطه داغ از تروریست ها و هواداران و حامیان فعالیت های تروریستی و تعداد زیادی از پرتاب سنگ داد.” سرهنگ جاناتان Conricus یک سخنگوی نظامی اسرائیل. او گفت: افراد دستگیر شده این صبح شد می خواستم به پرتاب سنگ و دیگر جرائم است اما به نام آنها و یا وابستگی های خود.

روز سه شنبه سخنگوی پلیس اسراییل گفت: هیچ یک اقدام به حمله با چاقو در Kalandia ایست بازرسی در نزدیکی اورشلیم. پلیس گفت که آنها کشته مهاجم. معلوم نیست که اگر رویدادهای مرتبط شد.

از مقامات فلسطینی که بر کرانه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر. آنها به طور کلی محکوم نظامی اسرائیل فعالیت در میان غیرنظامیان فلسطینی.

یک سخنگوی حماس این گروه که قوانین غزه گفت: این حادثه در شهر ” جنین “به تازگی تأکید می کند که مردم ما را پیاده سازی تصمیم به اخراج اشغالگر از بانک غرب در ازای الحاق تصمیم گیری است.”

در حالی که حماس را کنترل نمی کند و کرانه این گروه فعال وجود دارد و شده است در پشت گذشته حملات خشونت آمیز. اسرائیل و مقامات نظامی می گویند نیست به کدام گروه مظنون به حمله متصل شدند.

هر دو طرف باید هماهنگ برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس اما تجدید تنش ها می تواند وزن در کسانی که تلاش.

مقامات اسرائیلی این هفته گفت که اسرائیل به فلسطینی حدود 230 میلیون دلار برای کمک به جبران درآمد از دست رفته در طول coronavirus بیماری همه گیر. اسرائیل و فلسطینی ها همکاری داشته به بستن گذرگاه ها و مرزها برای جلوگیری از گسترش این ویروس از ماه مارس.

اسرائیل تا به حال 16,506 موارد coronavirus از جمله 11,843 کسانی که بهبود یافته اند و 258 که فوت کرده اند. شده اند وجود دارد 547 موارد coronavirus در کرانه باختری و نوار غزه از جمله 367 که بهبود یافته اند و چهار که درگذشت.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله