کره جنوبی Coronavirus تلاش جرقه همجنسگرایان نگرانی های حریم خصوصی

سلامت کارگران اسپری ضد عفونی کننده در خارج از کلوپ شبانه روز سه شنبه در سئول Itaewon محله که در آن مقامات را ترسیم جدید شیوع کروناویروس.

عکس:
yonhap/ایسنا

سئول—به عنوان او وارد یک کلوپ شبانه در اینجا به تازگی جان چوی در معرض خود را به کروناویروس پروتکل: میپوشید ماسک صورت, کردم درجه حرارت خود را چک و برداشت یک قلم برای نوشتن اطلاعات خود را در درب. اما زمانی که او نگاه به ثبت نام در ورق او را دیدم مشهور که نام او در نظر گرفته بود.

همکار خود را clubgoers تا به حال دلیلی برای فروتن: آنها تا حد زیادی از کره جنوبی همجنسگرایان جامعه که در آن بسیاری از هنوز هم پنهان است که طرف از هویت خود را از خانواده و همکاران زیرا آنها ترس آنها را به ننگ در جامعه ای که اغلب چسبیده به ایده های سنتی جنسیتی و تمایلات جنسی.

بازدیدکنندگان اختیار نیز ایجاد چالش برای بهداشت عمومی در افغانستان ، تازه شیوع کروناویروس در حال حاضر در مجموع بیش از 100 مورد بوده است ترسیم 29 ساله که برای بازدید گی باشگاه ها و میله در سئول محبوب Itaewon محله در اوایل ممکن است. کره جنوبی اوایل Covid-19 داستان موفقیت می یابد خود را دوباره wading را به قلمرو جدید شامل همه گیر: متعادل حفظ حریم خصوصی با بهداشت عمومی به عنوان آن را مدیریت Itaewon شیوع.

مربوط به پوشش

  • کره جنوبی اوایل Coronavirus برنده تار پس از راش از موارد جدید
  • چگونه کره جنوبی ساخته شده در جهان تهاجمی ترین Coronavirus تست برنامه
  • کره جنوبی نظامی ترشحات آن اولین تغییر جنسیت سرباز

کره جنوبی مقامات بهداشتی باید برخی از قوی ترین تماس با ما-ابزار ردیابی در صورت حسن نیت ارائه میدهد از این کشور به بیماری های عفونی که کمک های مالی آنها توانایی به شیر به اظهارات کارت اعتباری, امنیت, فیلم ها و گوشی های هوشمند داده است. هنوز هم آنها نبوده است قادر به قرار دادن بیش از یک سوم از 5500 نفر آنها می گویند بازدید پنج باشگاه ها و میله در آن شب—حتی در حالی که آنها را امیدوار کننده اند.

بسیاری از بازدید کنندگان در حال ارائه اطلاعات نادرست بیش از ترس آنها می تواند به نحوی بود خواست گفت: آقای چوی 30 که رفته بود به دو تا از Itaewon این باشگاه است. او با عجله به آزمایش پس از مورد اول عملی شد, هفته گذشته, پیش بینی است که مقامات بهداشتی ممکن است تماس بگیرید و یا نشان داده نشده است.

“اگر چه من کردم ؟ آن را مطلق وحشت” گفت: آقای چوی که ارائه شده خود به زبان انگلیسی نام برای پنهان کردن هویت خود است. او نتیجه آزمون برگشتم منفی است. او هنوز هم زندگی با پدر و مادر خود و نگرانی های آنها ممکن است بشنود چک در تماس های او در زمینه دو بار در روز از مقامات بهداشت.

کره جنوبی مقامات بهداشتی باید برخی از قوی ترین تماس با ما-ردیابی ابزار در جهان تحت این کشور را بیماری های عفونی قانون است. مسافران در سئول در طول یک ساعت یک عجله در روز دوشنبه.

عکس: گتی ایماژ

اکثر کره جنوبی حمایت این کشور پیگیری و ردیابی روش با محققان دسترسی به اطلاعات شخصی و سرعت انتشار اطلاعات در وب سایت های دولتی در مورد کسی که ممکن است در معرض خطر و که در آن بیمار افراد بوده است. اما این تاکتیک های تهاجمی مطرح خطرات بالقوه برای همجنسگرایان در حال حاضر در مواجهه با انگ زدن حمایت گروه می گویند.

برخی از کره جنوبی رسانه ها در ابتدا کشف و ضبط و در این ارتباط به گی سالن ارائه آن برجسته در عناوین و تحریک امواج آنلاین تند و سوزنده. یک روزنامه با روابط به یک کلیسای پنطیکاستی تبلیغ یک داستان منحصر به فرد در مورد اولیه Itaewon بیمار مراجعه به “گی” club—جمله بندی آن به بعد را به “معروف است.” این مقاله اتحادیه نیز با صدور بیانیه ای به انتقاد از, اصلی, تیتر.

خطر backlashes مانند یک دیده در کره جنوبی در برابر جامعه همجنسگرایان افزایش می یابد که بیشتر کشورهای ظهور از مستندات گفت: جسیکا استرن مدیر اجرایی آشکار اقدام بین المللی مستقر در نیویورک گروه حمایت معتبر با سازمان ملل متحد.

“این است که برای آخرین بار این اتفاق می افتد,” خانم استرن گفت. “ما قصد داریم به شنیدن بیشتر در مورد میله گی که در حال سرزنش برای گسترش Covid-19.”

کره جنوبی جدید خوشه از موارد گزارش شده است فقط به عنوان کشور آماده شد در هفته گذشته به استراحت اجتماعی-فاصله اقدامات و پس از چهار روز بدون هیچ گونه تایید موارد انتقال محلی. مقامات بهداشتی را ترسیم این موارد جدید به یک مرد که بازدید Itaewon را در کلوپ شبانه منطقه در شب مه 1 و به ساعات اولیه روز بعد. او آزمایش مثبت چهار روز بعد.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در ادای احترام به پرچم ملی پیش از جلسه کابینه در سئول در روز سه شنبه.

عکس:
yonhap/شاتر

بیش از یک چهارم از 102 موارد ترسیم به Itaewon مکانهای اعضای خانواده یا همکاران از آلوده clubgoers داشتن قرارداد این ویروس از طریق ثانویه, انتقال, سلامت, مقامات گفت. تایید موارد نیز ظهور در سراسر کشور از سئول حومه جنوب شهرستان بندر بوسان به جزیره ججو 70 دقیقه پرواز به این کشور است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“ما شاهد بودیم که مردم از سراسر کشور جمع آوری شده در Itaewon باشگاه و دلیل این است که وجود دارد چند فضای امن برای ما” گفت: H. Y. Jeong, 24 که همجنسگرا است و یک عضو کالج همجنسگرایان گروه دانشجویی است. “این نفرت و تبعیض علیه ما است که باعث می شود ما پنهان کند.”

در روز سه شنبه مطبوعات رویداد هفت همجنسگرایان حمایت گروه گفت: آنها ایجاد اورژانس اقدامات ستاد است که ارائه مشاوره تشویق ترکیبات به آزمایش می شود و به عنوان یک رابط با محلی مقامات بهداشتی.

بین دوستان یکی از هفت وکالت گروه تا به حال سابقه بیش از 50 تماس در روزهای اخیر توسط مردان همجنسگرا ترس آنها می تواند خواست خود را به کارفرمایان و یا خانواده ها به دلیل دولت آشکار گفت: Lee Jong-geol مدیر کل در بین دوستان است. آنها همچنین نگران بودند که چگونه آنها را توضیح دهد که چرا آنها نمی تواند خانه را ترک به مدت دو هفته.

“بسیاری از ابراز نگرانی و ترس در مورد قرنطینه و هویت خود را ناچار بودن” آقای لی گفت.

زمانی که برای اولین بار شناخته شده Itaewon مورد گزارش شده در هفته گذشته مراکز بهداشت اطلاع کسانی که تست شده است که آنها موضوع را به دو هفته قرنطینه صرف نظر از نتایج خود را. اما بیش از آخر هفته مقامات بهداشت گفت: کسانی که آزمایش منفی نمی خواهد نیاز به قرنطینه اما باید موافقت خود را با داشتن علائم خود را تحت نظارت است.

کره جنوبی برگزار می شود اولین بار در جهان عمده انتخابات در طول coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال اندرو Jeong توضیح می دهد که انتخابات در روز طرح اجازه داده است که میلیون ها نفر را سر به پای صندوق های رای و چگونه آن را می تواند ارائه یک نقشه راه برای دیگر کشورها. تصویر عکس: کریستال تای

هدایت از مقامات محلی منتقل شده و طی چند روز. پس از اولین Itaewon مورد گزارش شده در چهارشنبه مقامات homed در سه باشگاه و سعی ردیابی کردن حدود 1500 نفر بودند که در سالن on May 2. کسانی که گرفتن تست شده برای مشخص کردن جایی که آنها بوده است.

یکشنبه لیست در حال رشد به پنج سالن و بیش از 5000 نفر است. روز بعد مقامات آغاز شده و به طور گسترده ای ارائه ناشناس آزمون که در آن افراد تنها به ارائه شماره تلفن خود را و نمی خواهد که برای مشخص کردن جایی که آنها بازدید کرده بود. توسط آن مقامات در حال گسترش توصیه هایی برای تست به هر کسی رفته به هر محل سرگرمی در Itaewon منطقه است.

در حال حاضر افرادی که آزمایشات نشان می دهد آنها ندارد قرارداد این ویروس باید به توافق برسند تنها به یک دوره که در آن نشانه های خود را در حال نظارت. روز سه شنبه شهر سئول گفت: نمایش فیلم تا به حال نزدیک به دو برابر در روز گذشته است.

برخی از افراد از رفتن به کلینیک بهداشت به آزمایش داوطلبانه خواسته شده است غیر ضروری سوالاتی مانند اینکه آیا آنها بیماری های مقاربتی گفت: Na جوان-یونگ, HIV/AIDS حقوق بشر همبستگی Nanuri+ یک گروه مدافع. ناشناس تست هنوز به گسترش در خارج از سئول و اطراف آن در استان با وجود موارد گزارش ملی خانم نه گفت.

دیگر دولت حرکت ساخته شده اند تست گرفتن نگاه خطرناک است, آقای چوی گفت. دوستان باید دریافت تماس به تلفن خانه که در آن یک پدر و مادر پاسخ و مقامات محلی تعیین آنها به دنبال “آن مرد که بود در Itaewon باشگاه” آقای چوی گفت. دیگران رو قرنطینه لوازم مانند ماسک و عفونی تحویل به خوابگاه خود را. برخی از آنها گفت: آنها به دنبال از طریق کارت اعتباری معاملات زمانی که آنها یاد می آورد تنها با استفاده از پول نقد.

“این نوع از چیزهایی که مردم می ترسم” آقای چوی گفت. “ما هیچ جایی برای رفتن. ما فقط باید برای آرام ماندن.”

مقامات کره جنوبی را تهدید به جریمه و یا زندانی کردن کسانی که موفق به پاسخ به تماس به آزمایش می شود. یک بیمار است که نمایش در یک کلینیک در Yongsan Gu منطقه سئول در روز سه شنبه.

عکس: برنده-Ki Min/زوما پرس

یک سخنگوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ، سلامت و مقامات محلی گفته اند که یک فرد اطلاعات شخصی خواهد بود “به شدت محافظت می شود و مورد احترام” در تست.

اما هزاران نفر باقی می ماند حساب نشده. مقامات کره جنوبی را تهدید به جریمه و یا زندانی کردن کسانی که موفق به پاسخ به تماس به آزمایش می شود. سئول شهردار گفت: مسئولان شهرستان همراه با پلیس را برای افراد خانه در صورت لزوم. مقامات محلی قدرت به انجام این کار تحت این کشور را بیماری های عفونی, قانون شنود گذاشته به برج همراه داده ها اجازه می دهد آنها را به یاد چه گوشی های بوده است در Itaewon منطقه است. آنها دنبال کردن حدود 11000 نفر که در مجاورت از مارس 24 مه 6.

“ما در حال بازگشت به اصول اولیه coronavirus پیشگیری به عنوان اگر ما شروع شد بیش از” گفت: Kwon Jun-wook, KCDC معاون مدیر در سه شنبه جلسه.

کره جنوبی دولت گزینه های محدود برای دوخت آن تماس-ردیابی رویکرد برای جامعه همجنسگرایان تحت مقامات بهداشتی’ انتخاب استراتژی سریع و دقیق, افشاگریهای گفت: Park Kyung-sin مدیر در باز کردن شبکه Korea, غیر انتفاعی دفاع از حقوق دیجیتال. اضافه کردن اضافی اوراق بهادار, اما, می تواند اثر مخالف برای همجنسگرایان کره جنوبی با ایجاد حتی بیشتر از انگ زدن او اضافه شده است.

“آنها خواهد بود در معرض حتی بیشتر سوء استفاده توسط افرادی که آنها را منفور در حال حاضر” آقای پارک گفت.

نوشتن به Dasl یون سو در dasl.yoon@wsj.com و Timothy W. Martin در timothy.martin@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر