شاهین در بحث به برگزاری مشترک با شیوه های دلفین ها و لوایح قبل از NFL تعطیل امکانات خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس مربی دن Quinn روز سه شنبه گفت.

“تا آنجا که زمان این تیم است که ما صحبت کرد و به راه بازگشت در offseason بودند میامی و بوفالو” کوین گفت. “اگر این دستورالعمل ها در محل هستند که ما قادر به ما خواهد شد. اگر آنها نمی, ما نمی خواهد.”

شاهین در حال برنامه ریزی برای بازی در نمایشگاه بازی برابر دلفین ها و لوایح است.

کوین باز بود به دنبال شیوه های مشترک پس از این تیم را آهسته شروع دو فصل گذشته. شاهین گذشته آغاز فصل 1-7 شدند 1-4 در سال 2018 است.

NFL تماس قوانین نهاد در سال 2011 CBA توافق تماس برای هیچ زندگی می کنند مقابله در عمل است که باعث می شود آن را دشوار است به آماده شدن برای فصل. اما شاهین باید بفهمند که چگونه به حداکثر رساندن زندگی می کنند تماس بگیرید.

در گذشته شاهین باید با استفاده از شیوه های مشترک برای کمک به آنها در ارزیابی خود تهاجمی و دفاعی خطوط در برابر NFL رقابت است. این تیم به طور منظم برگزار می شود شیوه های مشترک تحت مربی سابق مایک اسمیت.

با بازسازی خط حمله فصل گذشته شاهین بحث برگزاری مشترک با شیوه های دیگر, تیم, اما, انتخاب, انجام این کار نیست.

شاهین برگزار شد, شیوه های مشترک با میهن پرستان Bengals Titans و پلنگ در گذشته است. کلید به صورت مشترک شیوه این است که هر دو تیم در یک احترام متقابل و scrimmages نمی فوران به دعوا.

“به نظر من این چیزی است که این بخش در حال رفتن به در مورد حرکت رو به جلو می گویند ما رو خوب تجربه” کوین گفت: در اوایل این offseason. “من می خواهم به در تکیه بسیاری از مردم هوشمند که بخشی از سازمان ما و تیم و در آن از هر زاویه.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله