بازیکنان NBA نظرسنجی پشتیبانی از سرگیری فصل

نظرسنجی انجام شده توسط ملی بسکتبال بازیکنان کانون بود غیررسمی اما به روشنی معنا است که بازیکنان می خواهم نه تنها رسیدن به پلی آف بلکه رزومه حداقل در برخی از فصل به طور منظم با توجه به کسی که به اشتراک گذاشته جزئیات با آسوشیتد پرس روز سه شنبه به شرط ناشناس ماندن به دلیل آن بود که نمی توان دقیق publicly.

“مارک بردلی: ورزشی می تواند امن و بدون coronavirus واکسن?

دقیق نتایج نظرسنجی ناشناخته بودند و روش پشت نظرسنجی — از جمله چگونه بسیاری از بازیکنان شرکت کردند — مشخص نیست.

این NBPA با ارسال نامه ای به عوامل شنبه بحث در میان چیزهای دیگر نتایج این بازیکن رای گیری و برخی از جزئیات تماس اتحادیه و عضویت در آن تا به حال در اواخر هفته گذشته با کمیسر NBA آدم نقره ای. در آن تماس و نقره و صحبت در مورد امکان از سرگیری یک فصل بدون طرفداران و بالقوه در یک سایت متمرکز — مفاهیم که مورد بحث قرار گرفته اند برای برخی از زمان.

وجود موانع متعدد برای روشن شدن به بازی برگشت نیاز برای تست از بازیکنان و کادر هنگامی که بازی از سر گرفته میان آنها و آنچه که می تواند به عنوان نشانه های مثبت روز شنبه بودند که فقط آیات مطلق نیست شاخص های که وجود دارد یک راه برای بازگشت به بازی در این فصل است.

“من می دانم که قطعا وجود دارد میل از همه درگیر, بازیکنان, لیگ, برای بازگشت به فصل اما زمان ما است در این مورد. ما نیاز به زمان برای همه این چیزها برای تبدیل شدن به در دسترس” شاهین مدیر کل تراویس Schlenk گفت: در اوایل این هفته.

دولت طلایی مربی استیو کر که تیم نمی تواند رهبری به پلی آف و آماده به بازی بازی های خانگی در یک عرصه خالی از آنجا که از virus تهدید قبل از لیگ برتر به حالت تعلیق در این فصل گفت: ایستگاه های رادیویی 95.7 بازی در منطقه خلیج در روز سه شنبه است که او معتقد است که رزمندگان’ فصل است.

“ما خواهید بود سربازان خوب. اگر لیگ ما می پرسد به بازی بازی های بیشتر, ما, بازی,” کر گفت. “من نمی توانم پیش بینی است که اتفاق می افتد اما ما آماده خواهید بود اگر آن را ندارد. و در عین حال, شما می دانید, آن را نه تصمیم من نیست تصمیم ما — آن NBA تصمیم گیری چه باید بکنید هنگامی که آن را انجام دهد.”

بازیکنان NBA تا به حال تا حدودی واکنش های متفاوت. ممفیس ” Ja Morant به احتمال زیاد حزب سوسیالیست برای rookie of the year, توییتی که او می خواهد به بازی.

و اورلاندو گارد اوان فورنیر گفت: بین المللی فوتبال صعود نسبت به بازگشت “به من می دهد امید” که NBA می توانید همان را انجام دهید.

آتلانتا Trae جوان گفت: او نیاز ورزشی در یک صدای جیر جیر.

“همه در لیگ ما می خواهیم تا پایان این سال” کلیولند لری Nance جونیور گفت شنبه. “یکی بدیهی است که چون ما عشق بازی, اما در همان زمان وجود دارد یک فرصت جدی از ما از دست رفته, چه, 20-plus درصد از قرارداد است که برای بسیاری از بچه ها خیلی مهم است.”

NBA به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 11 با 259 فصل به طور منظم بازی باقی مانده و یا تقریبا یک پنجم از فصل.

بازیکنان پرداخت شده است به طور کامل در هر یک از چهار paydays که باید به دنبال هر چند که تغییر خواهد کرد جمعه هنگامی که بسیاری از لیگ می بیند 25% کاهش در چک.

بازیکنان ایستاده به از دست دادن حدود 850 میلیون نفر در حقوق و دستمزد ناخالص اگر فصل به طور منظم است و نه از سر گرفت و NBA تمرینات خود را حق خودداری حدود 1.08% از هر بازیکن و دستمزد برای هر بازی است که در نهایت لغو شد. به طور متوسط است که به معنی هر بازیکن NBA می ایستد به از دست دادن حدود 21 درصد از کل حقوق و دستمزد. هیچ بازی شده است به طور رسمی لغو نشده است; 25% کاهش شروع با روز جمعه بررسی شد, مذاکره بین لیگ و اتحادیه با این انتظار که فصل خواهد شد در نهایت کوتاه است.

یک تعداد انگشت شماری از تیم ها از جمله شاهین و باز کرده اند امکانات خود را به صورت داوطلبانه تمرینات; میامی و اورلاندو انتظار می رود که دو تیم به انجام چهار شنبه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر