به عنوان Pac-12 مربیان فوتبال تن به تن یک NCAA موظف یکنواخت شروع فصل برخی از آخرین برنامه ای برای مبارزه با کروناویروس در کالیفرنیا بیشتر مبهم چگونه کالج, تیم بعد از بازگشت به بازی در غرب است.

واشنگتن مربی جیمی دریاچه گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران گفت که او ترجیح می دهند برای تمام تیم های دانشگاه شروع به شش ماه از آماده سازی برای فصل در همان زمان.

“من از این نظر آن را بزرگ خواهد بود اگر NCAA یک پتو قانون برای کل کشور از زمانی که ما شروع خواهد و من درک می کنم برخی از ایالت ها ممکن است کمتر ضربه توسط این نسبت بیشتر است. و من مطمئن هستم که وجود دارد رفتن به برخی از نظرات مختلف در این” دریاچه گفت. “در نظر من به اعتقاد من NCAA باید گام و بگو:” در اینجا تاریخ وقتی که همه شروع می شود.'”

کلرادو مربی کارل Dorrell و یوتا Kyle Whittingham حمایت دریاچه ایده. به صورت فصل به شروع زمان در اطراف تعطیلات آخر هفته روز کارگر که واشنگتن قرار است میزبان میشیگان تیم نیاز به شروع شش هفته از مطبوع و عمل در اواسط ماه جولای.

در همین حال روز سه شنبه در لس آنجلس بهداشت عمومی گفت: با توجه به لس آنجلس تایمز که در شهرستان اقامت در خانه سفارش شده است به احتمال زیاد به گسترش از طریق جولای. که می تواند ترک Pac-12 عضو کالیفرنیای جنوبی و UCLA انتظار حداقل تا ماه اوت قبل از آنها شروع به آماده شدن.

همچنین صدراعظم از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا گفت که او انتظار دارد که اکثریت قریب به اتفاق طبقات در سیستم 23 دانشگاه به تدریس آنلاین در پاییز. مدت کوتاهی پس از آن اعلام کالیفرنیا کالج, ورزشی, انجمن NCAA بخش دوم کنفرانس به حالت تعلیق در سقوط آن ورزش های نجومی.

هیچ یک از Pac-12 مدارس بخشی از سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا است اما سن خوزه ایالت سن دیگو دولت و Fresno State همه FBS مدارس رقابت در کوه های غرب است. برخی از CSU سیستم مدارس مانند ایالتی ساکرامنتو و کال پلی رقابت در FCS بدست آورد من ردیف دوم.

کالج, ورزشی رهبران از جمله NCAA رئیس جمهور علامت Emmert باید گفت کالج ورزشکاران نمی تواند بازگشت به دانشگاه که باز به بقیه دانشجو بدن. دقیقا به منزله باز پردیس تعریف نشده.

NCAA ندارد اقتدار بیش از عمده فوتبال کالج است. همایش مصرف سرب وقتی که می آید به چگونگی و زمانی که فصل شروع خواهد شد با قدرت پنج کمیسیون در خط مقدم.

حتی Emmert اذعان کرده است که آن را احتمالا واقع بینانه نیست به فکر می کنم که 130 عمده کالج مدارس فوتبال در سراسر 41 متحده — همه در نظر گرفتن روش های مختلف برای مبارزه با COVID-19 — خواهد شد در موقعیت شروع به رقابت در همان زمان.

“من فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک پتو به عنوان شروع به زمانی که شش هفته روند یا هر قاب زمان آن است که برای آماده سازی خود را برای فصل (شروع). من فکر می کنم NCAA باید حکومت است که گفت:” Dorrell سابق UCLA مربی که در زمان بیش در کلرادو در فوریه. 23.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

Whittingham موافقت با یک شروع فصل و که همه تیم ها باید حداقل همان زمان منجر شود آماده است. او همچنین گفت که او می خواهم ورزشکاران در برخی از کشورها که در محدودیت بوده است سست شود ممنوع از شرکت در برخی از آموزش و مطبوع تحت نظارت مربیان است.

“وجود دارد عدم تعادل و بی عدالتی در سراسر هیئت مدیره در NCAA تسهیلات-حکیم استخدام, پایگاه” Whittingham گفت. “هیچ چیز را در برابر زمانی که شما واقعا به آن نگاه و بنابراین من از آنها بدم میاید برای دیدن ورزشکاران تنها نشسته در اطراف است که شما می تواند آموزش و آماده شدن برای فصل فقط به خاطر جاهای دیگر نیست و در عین حال به آن نقطه است.”

دانستن این فصل می تواند با تاخیر و یا مختل گیر همایش ها و مدارس به دنبال همه نوع از برنامه های احتمالی.

USC مربی رس Helton گفت: Pac-12 دهکدهای از صحبت در مورد بازی یک کنفرانس 11-بازی فوتبال برنامه اگر لازم است اما هر گونه تصمیم گیری در چه فصل آینده را شبیه هنوز هفته دور از بودن ساخته شده است.

“من فکر می کنم که در آن ما در حال تعریف یک مایع وضعیت” استنفورد مربی دیوید شاو روز دوشنبه گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله