ایالات متحده می گوید ایران هکرها به طور بالقوه خطر اندازد واکسن شکار

تصمیم ایالات متحده برای عموم تماس از چین می آید در میان یک مسابقه جهانی برای یافتن یک واکسن برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: tingshu وانگ/ایسنا

واشنگتن—چینی هکرها با هدف قرار دادن دانشگاه های آمریکا و دارویی و دیگر مراقبت های بهداشتی شرکت در یک پیشنهاد به سرقت مالکیت معنوی مرتبط با کروناویروس درمان و واکسن و رسوخ ممکن است خطر انداختن پیشرفت در تحقیقات پزشکی, مقامات ایالات متحده گفت: در یک هشدار های چهارشنبه.

حالت آماده باش در آمد که مقامات ایالات متحده اتهام که ایران و چین پس از حداقل Jan. 3 برپا حملات سایبری علیه شرکت های آمریکایی و موسسات که در حال کار برای پیدا کردن یک واکسن برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس, مقامات گفت.

حملات مطرح کرده اند که چشم انداز میان برخی از مقامات که تلاش می تواند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یک حمله مستقیم بر بهداشت عمومی آمریکا آنها گفت: چرا که این حملات ممکن است مانع تحقیقات واکسن در برخی موارد.

مربوط تصویری

رمان coronavirus به تشدید تنش بین آمریکا و چین در راه است که به احتمال زیاد معطل بعد از ویروس موجود است. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Kevin لمرقو/ایسنا

چنین تفسیر می نشان دهنده تشدید چگونه دولت ایالات متحده views حملات سایبری علیه این کشور است.

در هشدار های چهارشنبه دفتر تحقیقات فدرال و امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت سایبر بال وزارت امنیت داخلی گفت که چینی وابسته به “سایبر بازیگران و غیر متعارف جمع” شناخته شده بود اقدام به سرقت مالکیت معنوی و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به پژوهش در Covid-19 واکسن درمان و تست.

به اتهام فعالیت های مطرح شده یک تهدید مهم برای ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس جدید هشدار گفت. “پتانسیل سرقت این اطلاعات را خدشه دار تحویل امن و موثر و کارآمد گزینه های درمان” به آن اضافه شده است.

چهارشنبه هشدار نیست شناسایی نرم قربانیان و توضیح نداد که چگونه مقامات رسیده اند و در نتیجه پکن مسئولیت در coronavirus مربوط به جاسوسی علیه ایالات متحده اضافی ویژگی های اطلاعات در مورد نرم عملیات منتشر شد ممکن است در روزهای آینده هشدار گفت.

هشدار اشاره نمی, ایران اما مقامات دولت همچنین باید اشاره کرد که هوش آنها نشان می دهد گفت: تهران و یا آن همزمان شده است با هدف قرار دادن برخی از همان نوع امکانات.

از مقامات دولت گفت: یکی از روش ایران است که مورد علاقه است به اصطلاح رمز پاشش نسبتا ساده لوح روش هک که تلاش برای مصالحه یک سازمان به سرعت در حال حدس زدن حساب مشترک-ورود کلمه عبور.

در میان اخیر ایران به اهداف با توجه به امنیت سایبر, محققان, شد, شرکت داروسازی Gilead Sciences , Inc., که به تولید داروی ضد ویروسی remdesivir که به تازگی داده اورژانس-استفاده از مجوز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان است.

مقامات ایالات متحده گفت: اثرات چین و ایران حملات در تلاش برای یافتن یک واکسن دشوار است برای تعیین کمیت و آنها کاهش یافته است به ارائه شواهد و یا به جزئیات اطلاعاتی که بر روی ارزیابی های خود را بر اساس شد. اطلاعات جمع آوری شده توسط دولت در هفته های اخیر شکل گرفته بر اساس ارزیابی های مقامات گفت.

مقامات دولت گفت: چین اولیه دشمن انجام حملات سایبری در میان شیوع کروناویروس با حملات خود را گسترده تر و مکرر.

حملات خود شده اند مخل تضعیف تلاش های آمریکا موسسات تحقیقاتی و شرکت ها در تلاش برای پیدا کردن یک واکسن برای Covid-19, مقامات گفت. آن روشن نیست اگر آسیب به برخی از پژوهش عمدی گفته مقامات تشبیه چنین مواردی به یک خانه سارق که با تمیز کردن خود اثر انگشت ناخواسته باعث آسیب به صفحه اصلی.

مقامات ایالات متحده گفت که حتی یک سیار ضربه زدن به کلید توسط یک هکر با هدف قرار دادن از جمله مراقبت های بهداشتی و امکانات می تواند آسیب برگشت ناپذیر تلاش برای یافتن یک واکسن.

“دشوار است و گاهی اوقات غیر ممکن است به دانستن آنچه که انگیزه این تخلفات اما هر گونه فعالیت حمل با آن خطر تحریک اتفاقی مخل اثر” یک مقام ارشد دولت رسمی گفت.

چینی و مقامات ایرانی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. چین و ایران در طول تاریخ را رد کرده اند با هدف قرار دادن آمریکا با جاسوسی سایبری. چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در اوایل این هفته که چین مخالف حملات سایبری از همه اشکال و پیشرو در تحقیق و پژوهش برای یک Covid-19 واکسن و درمان است.

“این غیر اخلاقی است برای هر کسی که برای شرکت در شایعه طلبی بدون ارائه هیچ مدرکی,” او گفت: در جلسه دوشنبه.

دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی باید مدت طولانی است که مورد علاقه چینی حمایت دولت هکرها قصد در pilfering پزشکی پیشرفت و به دست آوردن دسترسی به طبقه بندی شده دفاع پروژه ها و دیگر اطلاعات حساس است. آنها به طور گسترده ای به عنوان نقاط ضعف برای هکرها به هدف در بخشی به دلیل ماهیت مشترک کار خود را.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اشخاص کار بر روی تحقیقات پزشکی “بودند که هدف طولانی قبل از این بحران به وجود آمد و توسط چینی ها گفت:” جان Hultquist مدیر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در آمریکا مبتنی بر امنیت سایبر شرکت FireEye.

FireEye دیده است شواهدی وجود دارد که ایران و روسیه را هدف قرار داده بود ایالات متحده در تحقیقات پزشکی گروه در طول همه گیر اما چین ممکن است تا به حال شروع به سر, او گفت:.

“چین در حال حاضر به رسمیت شناخته شده و ارزش این اهداف” آقای Hultquist گفت. “آنها فقط بیشتر سرمایه گذاری در هدف قرار دادن آنها را در حال حاضر. و آنها به تنهایی نیست.”

آن را غیر معمول است برای دولت ایالات متحده به طور رسمی سرزنش کشور دیگری برای سایبر فعالیت به سرعت پس از حمله شناسایی شده است توجه به حساسیت های اطراف طبقه بندی شده هوش.

بیشتر

  • جلعاد را Remdesivir تست شده با داروهای دیگر برای مبارزه با Covid-19
  • مقامات وزن در دراز مدت Coronavirus برنامه به عنوان محدودیت ها برداشته
  • چین در ووهان Revs تا تست در میان موج دوم Coronavirus نگرانی

تصمیم به علنی تماس از چین می آید در میان یک مسابقه جهانی برای یافتن یک واکسن برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس. تامین و تولید واکسن در مقادیر انبوه می تواند حداقل 12 تا 18 ماه دولت بالا دانشمندان گفته اند و برای رسیدن به این هدف اول می تواند نگه دارید پیامدهای ژئوپولیتیک و همچنین کمک به بازگرداندن سلامت عمومی و ثبات اقتصادی.

“چین به مدت طولانی درگیر در سرقت از تحقیقات پزشکی و Covid-19 پژوهش در این زمینه را مقدس در حال حاضر” جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی گفت. “در حالی که آن ارزش تجاری است که از اهمیت جغرافیای سیاسی اهمیت بودن برای اولین بار به منظور توسعه یک درمان یا واکسن به معنی چینی را امتحان کنید به استفاده از هر ابزار—هر دو سایبر رسوخ و خودی—آن را دریافت کنید.”

نوشتن به گوردون Lubold در Gordon.Lubold@wsj.com و داستین Volz در dustin.volz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر