قبل از ماه مارس زمانی که این ایده از بازدید از دانشگاه و دیدار با مربیان در فرد هنوز امکان Bryson استس شد برنامه ریزی برای این سفر. بسیار تبلیغ مرکز از عقاب فرود مسیحی آکادمی استس تا به حال تعدادی از مربیان مشتاق او را به آمدن به دانشگاه.

آنها می خواستند به اندازه او و او می خواست به انجام همان.

“شما قطعا می توانید احساس برای یک محل بیشتر از زمانی که شما در حال رفتن به جایی که شما در واقع وجود دارد” گفت: استس رتبه در بالا 40 در گرجستان (247Sports کامپوزیت).

اما برای استس و همه در موقعیت خود coronavirus اتحادش را تغییر برنامه به شدت. پس مارس, کالج, مربیان, استخدام و خانواده های آنها شده اند عامل تحت یک مرده “دوره” است که در آن فرد در تماس است و نه مجاز تغییر کرده است استخدام چشم انداز به طور چشمگیری. مجازی بازديد و کنفرانس های ویدئویی را تبدیل به بخشی از استاندارد جدید.

“”شما برای کار با کارت های شما در حال برخورد با” استس گفت.

شاید به دلایل مختلف میزان چشم انداز ارتکاب اتحاد رسید. بیش از 600 افزایش سالمندان ساخته شده بود تعهدات به FBS مدارس با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش منتشر شده روز شنبه. که دو شماره از سال گذشته در این نقطه است. از Georgia Tech هفت مرتکب پنج ساخته شده تصمیم گیری های خود پس از در دانشگاه استخدام به حالت تعلیق در آمد.

مقدار زمان است که مربیان باید به حال به اختصاص به استخدام کرده است به احتمال زیاد یک عامل است. آنها به تلاش برای اجازه نمی دهد این ممنوعیت در فرد بازدید آهسته تلاش برای برقراری ارتباط با استخدام.

مجازی بازدیدکننده داشته است گرفته اند به اشکال مختلف. برخی از تیم ها چشم انداز ارسال ویدئوها نشان دادن خود دانشگاه. این بود که چگونه زیک Biggers, یک دفاعی در مقابله با کسانی که اعلام تعهد خود را به تکنولوژی روز یکشنبه کردم اولین نگاه N. C. دولت و کارولینای شرق.

“آن بود که اساسا فقط یک صدای خارج از قاب و (ویدئوها) به شما نشان مکان های مختلف مدرسه, چگونه آن را به نظر می رسد” Biggers گفت.

واضح شهرستان ایمنی بالا Sirad برایانت گفت که او تا به حال زوم تماس که در آن یک کارمند است که راه رفتن را از طریق تیم با امکانات یک تلفن “و مربی یا دستیار شما در اطراف محل نشان می دهد شما یک کمی به طوری که شما فقط بر روی گوشی و شما فقط مانند شما وجود دارد.”

NCAA تصویب تغییرات که به اثر رفت جمعه که مجاز هر عضو از کارکنان مدرسه برای شرکت در استخدام تماس و همچنین لغو محدودیت در تعداد ناکرده چشم انداز (و خانواده خود) است که می تواند در تماس با یک مربی. تنظیمات خاص بودند به COVID-19 بحران است.

با توجه به NCAA اخبار انتشار “انعطاف پذیری در نظر گرفته شده است برای ارائه به دانشجویان-ورزشکاران با تجربه مانند آنچه که آنها می شده اند قادر به تجربه در طول یک پردیس مراجعه کنید.”

آریزونا دولت بود یک مدرسه است که در زمان سریع استفاده. استس بود در یک تماس سهشنبه با خورشید شیاطین مربیان و کارکنان پشتیبانی مانند علمی مشاوران قدرت مربیان و متخصصان تغذیه. او وصله با یک تعداد انگشت شماری از دیگر چشم انداز. از جمله تصویری ارائه آن به طول انجامید حدود دو ساعت استس گفت.

“آنها تمام حقایق مانند اگر شما وجود دارد,” او گفت:. “آنها بررسی تمام جعبه به عنوان اگر آن را یک تاریخ و روز در فرد است.”

میسوری, مدرسه دیگری استخدام استس است مورد استفاده یکی دیگر از تغییر در قوانین استخدام مجاز باقی مانده از COVID-19 مرده دوره اجازه کنونی اعضای تیم برای شرکت در یک تماس با استخدام. استس تا به حال یک تماس با ببر مربیان و چند بازیکن از جمله offensive lineman از گرجستان که قادر به آدرس ممکن است نگرانی در مورد فاصله ای دور از خانه.

بین المللی فلوریدا کردم برایانت توجه که تمام کارکنان مربیگری رو در زوم تماس با او. Bryan به نام آن خلاق ترین استراتژی است که او تا به حال دیده می شود پس از quarantining آغاز شد.

“من بود که سرد بود” برایانت گفت.

بر خلاف بسیاری از هموطنان خود چشم انداز برایانت و Estes هر دو طرح به صبر کنید تا زمانی که آنها مجاز به ایجاد پردیس بازديد قبل از تصمیم گیری آنها.

Biggers, هر چند تصمیم گرفته بود که او می خواست به ارتکاب در روز مادر که به تکنولوژی تعیین کننده مزیت به عنوان او آمده بود تا با تکنولوژی به صورت غیر رسمی دیدار فقط قبل از اجتماعی-فاصله بخشنامه در محل قرار داده شد. مربیان در مدارس دیگر امیدوار بود او را صبر کنید برای ایجاد یک واقعی بازدید Biggers گفت: اما درک تصمیم خود را.

برایانت یک هم تیمی در ترد شهرستان linebacker پرستون Lavant که متعهد به پیتسبورگ در روز یکشنبه بدون در نظر گرفتن یک سفر وجود دارد.

“من اگر من قصد دارم به ارتکاب هر کجا من متعهد به Georgia Tech چرا که تنها جایی است که من تا کنون بوده است” گفت: برایانت بالا-50 چشم انداز در دولت است.

Lavant قطعا نیست اول استخدام به ارتکاب به یک مدرسه چشم نهان. و تکیه بر فن آوری در استخدام است که به سختی به یک توسعه همه گیر. اما هر دو باید بیشتر امری عادی تبدیل شده.

هنوز هم در پایان آنچه که به مدت طولانی اهمیت در جذب تغییر نکرده – توسعه روابط است.

برایانت extols تکنولوژی در حال اجرا پشت مربی Tashard انتخاب منطقه خود را همکاران به عنوان دلیل او برای اولین بار شروع به میل تکنولوژی به عنوان یک مقصد امکان را.

“او فقط نگه داشتن آن واقعی” برایانت گفت. “اگر او به تماس با او را حفظ و آن را شیرین و کوتاه و او به من اجازه رفتن در مورد روز من. او چک در هر حال حاضر و پس از آن. من می خواهم یک مربی مانند آن.”

او قدردانی هم که مربی جف Collins گاهی اوقات می رسد ، ارتباط با سر مربی “احساس بزرگ” برایانت گفت.

NCAA است و با توجه به گسترش مرده دوره که در حال حاضر اجرا می شود از طریق مه 31 به پایان ماه ژوئن که بیشتر پیچیده چشم انداز برنامه ریزی برای بازدید از دانشگاه و حضور در اردوگاه.

“این قطعا سخت برای من فکر می کنم, چرا که من نمی خواهم به رفتن را از طریق تمام است و تجربه همه آن” استس گفت. “یک بار دیگر من فقط برای مقابله با آنچه که من با آن برخورد و بهترین از آن. آن را در دست خدا است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله