اسرائیل را به سوگند در نخستین دولت وحدت ملی

رای اعتماد به نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, دولت جدید و تحلیف بود که به دنبال شده است به تعویق افتاد حداقل تا یکشنبه.

عکس: آسوشیتد پرس

تل آویو—بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با تاخیر ادای سوگند در خود دولت وحدت ملی حداقل تا یکشنبه به دلیل در آخرین دقیقه اختلاف در درون حزب لیکود خود را بیش از سهم وزارتخانه ها گسترش عدم اطمینان سیاسی در کشور است.

آقای نتانیاهو در این کشور طولانی ترین خدمت رهبر و رقیب سابق خود Benny Gantz, توافق ماه گذشته برای تشکیل یک دولت وحدت ملی پس از سه نتیجه انتخابات در یک سال است.

دولت تعیین شد به سوگند پنج شنبه شب پس از رای اعتماد مجلس. آقایان نتانیاهو و Gantz توافق به تعویق افتادن به عنوان نخست وزیر در تلاش برای آرام یک شورش کوچک در حزب او به گفته مقامات در حزب لیکود و آقای Gantz آبی و سفید ،

دو عضو ارشد حزب لیکود اعضای تراز وسط قرار دارد با آقای نتانیاهو Tzachi Hanegbi که برگزار کرده است بسیاری از وزرا موقعیت و Avi Dichter, همچنین یک وزیر سابق منتشر شده بود که اظهارات آنها را تحریم رای از آنجا که آقای نتانیاهو تا به حال ارائه شده آنها هر مواضع دولت.

“وجود دارد این است که محدود به بی احترامی” آقای Dichter توییتی. او گفت که با وجود اینکه در 10 صفحه در حزب لیکود را در انتخابات مجلس لیست او تا به حال نشده است احضار نخست وزیر به دریافت یک موقعیت.

حزب لیکود آقای نتانیاهو خواسته برای تحلیف به تعویق افتاد برای تکمیل توزیع اوراق بهادار به اعضای حزب.

در نشانه ای از بی اعتمادی بین رقبا-تبدیل-همکاران آقای Gantz لغو استعفای خود را به عنوان زمان رییس مجلس بود که به اثر را پنج شنبه شب. اگر دولت ونزوئلا در روز یکشنبه او را مجبور به استعفا دوباره در روز جمعه را در نقش های جدید.

برای آقای Gantz موقعیت یک تراشه چانه زنی است که اجازه می دهد تا او را به ادامه به تهدید آقای نتانیاهو با چشم انداز از قانون است که می تواند به جلوگیری از او را از خدمت به عنوان نخست وزیر در حالی که تحت کیفرخواست.

آقای نتانیاهو در دادگاه به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد مجموعه به آغاز این ماه است. او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

اسرائیل در مجلس شورای اسلامی است که در حال حاضر انتظار می رود برای تکمیل رای اعتماد پشتوانه دولت جدید در روز یکشنبه اگر آقای نتانیاهو می تواند تکمیل وزرا تکالیف توسط آن است. رای لازم است اجازه می دهد تا دولت جدید به سوگند.

رهبران دو کشور تا به حال به پشتوانه بیش از 70 نفر در 120 کرسی پارلمان قبل از اختلاف نظر پدید آمده است.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از قانونگذاران حزب لیکود تهدید به دور ماندن از رای در روز پنج شنبه اما این تهدید به نظر می رسد به اندازه کافی بزرگ به زور آقای نتانیاهو برای فشار آن را به عقب.

دولت جدید باید سوگند یاد کرد در آینده پنج شنبه, تحت قانون اسرائیل در غیر این صورت اسرائیل را به یک چهارم انتخابات.

“این سوال میلیون دلار چه کند بی بی می خواهید ؟ من فکر می کنم او می خواهد به دیدن دولت شکل گرفته است اما من فکر می کنم تا زمانی که شانس توافق شکست را افزایش می دهد بهتر است خود را در موقعیت چانه زنی است” گفت: Jason Pearlman مشاور سابق به Gideon Saar یک رقیب نتانیاهو در حزب لیکود و دیگر جناح راست سیاستمداران است.

تشکیل یک دولت جدید انتظار می رود برای تقویت واکنش اسرائیل به coronavirus همه گیر و همراه با رکود اقتصادی. دولت نیز انتظار می رود به عمدی در چگونه و آیا به دنبال از طریق با وعده شروع به الحاق بخش هایی از کرانه اوایل ژوئیه—یک مسئله ای است که کشیده شده جهانی مورد توجه است.

آقای Gantz زد در برابر آقای نتانیاهو در انتخابات توصیف او به عنوان فاسد و قدرت بیش از حد طولانی است. اما او حمایت دور از تعهد خود به نشستن با آقای نتانیاهو به منظور جلوگیری از یک چهارم رای و به صورت coronavirus بحران است.

مرتبط

  • وزیر Pompeo در اسرائیل در مورد الحاق میان Coronavirus مستند (May 13)
  • اسرائیل دولت وحدت چهره اول آزمون: به ضمیمه یا نه به ضمیمه (21 آوریل)
  • نخست وزیر اسرائیل نتانیاهو و رقیب Benny Gantz توافق برای تشکیل دولت وحدت (20 آوریل)

به عنوان بخشی از قدرت-های معامله آقای نتانیاهو خواهد بود نخست وزیر برای اولین بار در 18 ماه. آقای Gantz خواهد نگه دارید پست معاون نخست وزیر و وزیر دفاع در آنچه که انتظار می رود به بزرگترین اسرائیل دولت در نظر وزیران و اعضای کابینه. پس از آن دوره آقای Gantz wouldtake به عنوان نخست وزیر.

آقایان نتانیاهو و Gantz توافق در مذاکرات ائتلاف که روند غرب بانک الحاق می تواند شروع در 1 جولای. هر چند آقای Gantz خود چشم پوشی وتو در مورد این مسئله می تواند اثبات تفرقه. آقای Gantz گفت و پشتیبانی از الحاق تنها با حمایت جامعه بین المللی است.

آقای نتانیاهو در مورد طرح الحاق با وزیر امور خارجه مایک Pompeo در طول دومی را در سفر به اسرائیل در روز چهارشنبه اما مقامات سفر با آقای Pompeo بازی کردن اهمیت جولای تاریخ پس از بازدید.

“آنها یک دولت ائتلافی است که در رشته های مختلف. و من فکر می کنم آن را برای رفتن به آنها را در حالی که به هم می آیند با آنچه که آنها در حال رفتن به انجام” یک مقام ارشد سفر با آقای Pompeo به خبرنگاران گفت: پس از بازدید.

آقای نتانیاهو را مجبور به تصمیم گیری آنچه که او می خواهد به انجام است و تا چه حد او می خواهد به این موضوع گفته تحلیلگران.

“الحاق بسیار گسترده و مبهم اصطلاح به آن بستگی دارد در چه محدوده الحاق چه خواهد بود پاسخ از دولت ایالات متحده آمریکا از اروپایی ها از متوسط کشورهای عربی گفت:” Yohanan Plesner رئیس جمهور از بیت المقدس مستقر در اسرائیل دموکراسی موسسه.

“اگر نتانیاهو تصمیم به سعی کنید برای ساخت یک میراث و یا ایجاد یک سیاسی بسیج موضوع برای خود و سپس این موضوع خواهد بود وجود دارد دست کم تا انتخابات آمریکا در ماه نوامبر,” او اضافه شده است.

در حال حاضر آقایان نتانیاهو و Gantz را به تشکیل یک دولت است که می تواند از طریق فشار اساسی به اسرائیل کتک اقتصاد در مسیر بازگشت به مردم و بازگشت به کار. اسرائیل نرخ بیکاری 27 درصد و صندوق بین المللی پول پیش بینی شده است که اقتصاد را کوچک 6.3% در این سال است.

اسرائیل گزارش کرده است 16,567 موارد coronavirus از جمله 12,364 کسانی که بهبود یافته اند و 264 که فوت کرده اند.

دولت نیز انتظار می رود همچنان به دنبال یک خط سخت در ایران است. اسرائیل انجام مبارزات انتخاباتی قابل توجه ایران به اهداف خود در سوریه و جاهای دیگر در منطقه برای بیش از دو سال با هدف اخلال در توانایی ایران در حرکت سلاح و مواد و منابع است که اسرائیل می گوید در برخواهد داشت تهدید. مقامات اسرائیلی به ویژه در مورد یک برنامه ایرانی برای حرکت و توسعه دقت موشک های هدایت شونده است که می تواند اسراییل از لبنان و پایمال کردن آن موشک-سیستم های دفاع.

اسرائیل گسترش داده و آن هدف تعیین شده در ماه های اخیر مقامات آمریکایی گفت:.

“واضح ترین چیز این است که شما چیز غالب باد در سوریه…آنچه به نظر می رسد افزایش اسرائیلی عملیاتی سرعت وجود دارد و گسترش آن هدف مجموعه” رسمی سفر با آقای Pompeo گفت.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر