میشل Barnier اتحادیه اروپا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه پس از دور سوم اتحادیه اروپا-انگلیس Brexit مذاکرات در بروکسل ،

عکس: فرانسوا لنوار/استخر/شاتر

بروکسل—دور دیگری از Brexit مذاکرات به پایان رسید و در یک بن بست جمعه, اضافه کردن یکی دیگر اقتصادی اضطراب در یک منطقه در حال حاضر ضرب و شتم توسط coronavirus.

با یک معامله تجاری از پیچیدگی به مذاکره برای لحظه ای در حال وقوع بیش از لینک های ویدئویی, اتحادیه اروپا و انگلستان هنوز به توافق برسند و حتی در عناصر اساسی یک توافق از جمله اینکه آیا باید وجود داشته باشد یک توافق فراگیر با یک مجموعه ای از قوانین و نظارت یا چند کوچکتر.

هر دو طرف گزارش پیشرفت کمی به عنوان یک مهلت در مورد اینکه آیا برای تمدید مذاکرات فراتر از پایان سال است. انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او قصد ندارد از درخواست برای یک فرمت است که تحت این کشور خروج از توافق با اتحادیه اروپا باید در توافق تا پایان ماه آینده.

یخبندان سرعت مذاکرات با هدف مهار آینده روابط اقتصادی میان انگلیس و اتحادیه اروپا نشان می دهد که logjam شکسته خواهد شد تنها با یک سطح سیاسی مداخله و یا حداقل مستقیم و چهره به چهره شد. وجود دارد در حال حاضر کمی چشم انداز فیزیکی جلسات به دلیل Covid-19 بحران است.

بعدی نشست رهبران اتحادیه اروپا در ماه ژوئن—پس از فقط یک دور دیگری از مذاکرات برنامه ریزی شده.

دیوید فراست ارشد, انگلیسی, ایران, گفت وجود داشته است “بسیار پیشرفت کمی” در این مذاکرات اضافه کرد که اتحادیه اروپا را مجبور به تغییر رویکرد خود را زمانی که مذاکرات از سر ژوئن 1.

“این سخت است به درک که چرا اتحادیه اروپا اصرار دارد ایدئولوژیک رویکرد است که باعث می شود آن را مشکل تر برای رسیدن به یک پایاپای توافق” او در بیانیه ای گفت جمعه.

انگلیس شکایت می کند که بروکسل خواستار انگلیس پایبند به قوانین اتحادیه اروپا در اصطلاح سطح-بازی-زمینه مسائلی مانند محیط زیست, کار و دولت کمک استانداردها به عنوان یک قیمت برای تعرفه صفر معامله تجارت. آن را می گوید اتحادیه اروپا نیست اصرار بر این استانداردها در گذشته معاملات تجاری با دیگر کشورها مانند کانادا ،

مقامات اتحادیه اروپا می گویند قبلی معاملات تجاری شده اند با اقتصادهای کوچکتر بسیار دور تر از اتحادیه اروپا. آنها از ترس اینکه تضعیف انگلیسی رقابت عامل در یک laxer نظارتی محیط زیست در کنار درب.

با انگلیسی ها و اقتصاد کشورهای اروپایی cratering به دلیل coronavirus بحران شده است وجود دارد در حال رشد کسب و کار زنگ در عدم پیشرفت در مذاکرات.

حتی با یک توافق دو جانبه تجارت به ارزش £670 میلیارد دلار ($813 میلیارد دلار) در سال گذشته روبرو خواهد شد بسیاری از موانع اداری; بدون یک توافق تجارت کارشناسان انتظار پورت به مسدود شدن ده ها تن از جدید قوانین آداب و رسوم و دیگر چک.

آلمان BDI صنعت فدراسیون هشدار داد به تازگی از یک “فاجعه اقتصادی” اگر وجود ندارد پیشرفت در مذاکرات برای تضمین تعرفه-رایگان صفر-سهمیه توافق.

مقامات هر دو طرف گفته اند که مذاکرات شده اند مانع فعلی خود را مبتنی بر تصویری با فرمت, با تا 500 مقامات و کارشناسان دو طرف درگیر در مجموعه های متعددی از مکالمات.

انگلیسی, مذاکره کنندگان, تجارت با استناد به سوابق می خواهید یک سری از موافقت نامه های جداگانه از جمله در شرایط تجارت, قانون اجرای شیلات و حمل و نقل هوایی و هسته ای همکاری هر یک با مجموعه خود را از قوانین و جدا کردن اجسام به حکومت انطباق.

اتحادیه اروپا اصرار بر یک توافق با یک مجموعه ای از قوانین و یک ساختار حکومت به حداکثر رساندن اهرم بلوک می خواهم که اگر بریتانیا قادر به تطابق با برخی از قطعات از توافق. مقامات اتحادیه اروپا نمی خواهید به تکرار multiaccord ساختار بلوک مشارکت با سوئیس است که موجب یک سری از اختلافات بین دو طرف در سال های اخیر است.

در اتحادیه اروپا می گوید: شیلات توافق باید به یک توافقنامه تجارت. بریتانیا اصرار دارد که به عنوان یک مستقل از دولت ساحلی در خارج از اتحادیه اروپا شیلات معامله باید جدا شوی و باید احترام به انگلیسی, شرایط اتحادیه اروپا برای دسترسی به انگلستان بود ،

“ما شده اند قادر به تعامل و یا پیشرفت در یک چارچوب با تنها حکومت است که ما می خواهیم برای ساخت” با بریتانیا, اتحادیه اروپا, رئیس مذاکره میشل Barnier گفت. “دور بعدی باید با آوردن عناصر جدید به منظور جلوگیری از بن بست بین ما است.”

ارشد U. K مذاکره کننده گفت: بریتانیا مطرح شده احتمال این که آن را ممکن است خود را رها هدف از تعرفه صفر, صفر-سهمیه معامله اگر اتحادیه اروپا اصرار دارد در سطح میدان بازی. که باید اجازه می دهد با تعرفه صفر تجارت در 98-99% محصولات, او گفت:.

آقای Barnier هشدار داد که اگر انگلستان تصمیم گرفت که رویکرد این امر می تواند غیر ممکن است برای رسیدن به یک توافق در ماه دسامبر مهلت. او گفت که اتحادیه اروپا تقاضای برخی از سطح-بازی-شرایط مزرعه در هر تجارت توافق.

“ما می دانیم که آن سالها طول می کشد به انجام این کار است. یک مذاکره از این نوع می شود ممکن است با یک فرمت از انتقال” او گفت:. انگلیسی تعهد به برخی از استانداردهای اتحادیه اروپا است “خوب نیست که. آن است که باید داشته باشند.”

نوشتن به لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله