آرایشگر Lannie حال کاهش باب میچل مو جمعه در Des Moines, آیووا, اولین روز چنین کسب و کار اجازه داده شد برای بازگشایی پس از نزدیک به دو ماه است.

عکس: چارلی Neibergall/آسوشیتد پرس

Coronavirus مربوط به محدودیت ها کاسته بیشتر در بخش هایی از ایالات متحده در روز جمعه به عنوان داده های جدید نشان داد که آسیب های اقتصادی ساخته شده توسط پایدار مستندات.

شده اند وجود دارد بیش از 4.4 میلیون مورد عفونت پس از این ویروس شناسایی شد در ووهان چین در اواخر سال گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 302,000 مرگ و میر مرتبط شده اند به Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با گزارش مرگ و میر در ایالات متحده در حال نزدیک شدن 86,000, با توجه به داده ها.

کارشناسان می گویند رسمی شماره به احتمال زیاد درک میزان این بیماری همه گیر.

در نشانه ای از coronavirus اقتصادی تاثیر خرده فروشی ایالات متحده کاهش یافت رکورد 16.4% در ماه آوریل, گزارش وزارت بازرگانی جمعه به عنوان مصرف کنندگان به عقب کشیده به شدت در خرید و غذا خوردن به علت ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی. سهام نیز کاهش یافت و سرمایه گذاران به وزن داده ها و امکان از سرگیری تجارت تنش است.

FDA هشدار می دهد که ابوت سریع تست کیت ممکن است منفی کاذب, New York Stock Exchange, برنامه ای برای بازگشایی آن یاد طبقه تجاری ووهان revs تا سراسر شهر بود تست ترس از موج دوم coronavirus عفونت. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: کارنی فرگوسن/آسوشیتد پرس

متحده کاستن از خاموش شدن ناگهانی مصرف روش های مختلف. ایندیانا و برخی کشورهای دیگر اجازه داده اند غیر ضروری کسب و کار پیوستن به بهداشت و اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای بازگشایی, در حالی که در کالیفرنیا و ایلینویز آنها باقی می ماند بسته شده است.

آیووا و بخش هایی از ویرجینیا و اورگان در حال میله میله برای بازگشایی در راه های مختلف جمعه. لوئیزیانا که دیدم شدید coronavirus شعله ور در اطراف New Orleans, برنامه ریزی شده است برای شروع فاز اول آن از بازگشایی.

پنج منطقه در ایالت نیویورک نیز بازگشایی اجازه می دهد, کشاورزی, ساخت و ساز, جنگلداری و اصلاح خرده فروشی عملیات را از سر گرفت.

در لس آنجلس به کالیفرنیا بیشترین تعداد Covid-19 موارد و مرگ و میر یک “امن تر-در-خانه” سفارش مجموعه به پایان می رسد یکشنبه تمدید شد این هفته. آخرین سفارش اجازه می دهد تا برای برخی از فروشگاه ها و تامین کنندگان خود را برای از سرگیری عملیات اصلاح.

روز دوشنبه در فلوریدا دو سخت ترین-آمار شهرستان اجازه خواهد داشت به آغاز بازگشایی Gov. ران DeSantis گفت. میامی-Dade و Broward شهرستان باید دولت بیشترین تعداد موارد تایید شده از Covid-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

آخرین Coronavirus

  • دانشگاه جانز هاپکینز: آمریکا در موارد ضربه 1.4 میلیون; مرگ و میر بالا 85,000.
  • دانشگاه جانز هاپکینز: جهان گسترده ای از موارد بیش از 4.4 میلیون; مرگ و میر بالا 302,000.
  • بیشتر reopenings در حال برنامه ریزی برای پنج شنبه در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

در اورلاندو فلوریدا مقصد توریستی است که متکی بر 75 میلیون بازدید کننده در سال است که تولید 75 میلیارد دلار در درآمد ، دیزنی, جهانی و سی ورلد پارک می تواند در میان آخرین کسب و کار در وزارت امور خارجه برای بازگشایی با توجه به پیچیدگی های اجتماعی فاصله و تمیز کردن.

برخی از کسب و کار در ویسکانسین شروع بازگشایی پنج شنبه یک روز پس از یک محافظه کار اکثریت در دولت دیوان عالی کشور یک ایالت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تونی Evers, یک دموکرات است. این روشن نیست که چگونه به طور گسترده ای در کسب و کار خواهد بازگشایی: برخی آن را بسته و دوباره در عرض چند ساعت پس از شهرستان صادر دستورالعمل.

در میشیگان که گزارش شده بیش از 49,000 موارد و تقریبا 4,800 مرگ و میر قانونگذاران لغو اصلاحات در جلسه روز شنبه به تظاهرکنندگان برخی از مسلح جمع شده بودند برای سومین بار در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه محدودیت.

یک اعتراض است و انتظار می رود در ایالتی پنسیلوانیا پایتخت در روز جمعه یک روز پس از رئیس جمهور تهمت بازدید از پزشکی-شرکت توزیع در دولت اظهار داشت: “ما باید به خود فرماندار در پنسیلوانیا شروع به باز کردن در اینجا.” رژیم صهیونیستی. تام گرگ دموکرات تهدید کرده است که خودداری فدرال کمک به شهرستانهای که باز قبل از دولت تغییرات خود را هدایت.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

به عنوان محققان مسابقه برای پیدا کردن درمان برای Covid-19 مطالعه هزاران نفر از مردم که از دریافت خون پلاسما انتقال از بهبود بیماران نشان داد این درمان به نظر می رسد امن و هموار کردن راه برای آینده مطالعات و آزمایش های بالینی. این مقاله توسط پژوهشگران در کلینیک مایو دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه جانز هاپکینز نیست و در عین حال کارشناسی شده.

دو ماه از محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از این ویروس را کتک اقتصاد جهان است.

اقتصاد آلمان کاهش یافت و به رکود اقتصادی در سه ماهه اول کاهش در دوم آن-سریع ترین سرعت پس از توافق هسته ای. در چین اولین کشور مهم به نمودار یک مسیر از مستند علائم وجود دارد که بخش هایی از اقتصاد شد و دوره نقاهت هر چند افزایش افزایش بیکاری ادامه داد: به وزن به شدت در هزینه های مصرف کننده.

دولت چین در شهر ووهان که در آن یک کلاستر جدید از عفونت مطرح است ترس از موج دوم انتقال گفت: آزمون تمام 11 میلیون نفر.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

دولت شهرستان گفت: این آزمایش از سه میلیون تا کنون با اولویت داده شده به ساکنان که نیست قبلا تست شده و افراد مسن و افرادی که زندگی می کنند در پرجمعیت املاک مسکن.

برخی از سوالات مطرح شده در مورد امکان چنین مقیاس گسترده ای تست.

جیانگ Qingwu سابق مدیر موسسه بهداشت عمومی در دانشگاه Fudan گفت که آزمایش هر ساکن ووهان هزینه دو میلیارد یوان ($282 میلیون) به نامشخص اثر است. “من امیدوارم که ووهان را مقامات دولتی می تواند به آرام کردن” او گفت:.

چین مشخص شده اولین دوره 30 روزه بدون جدید و میر گزارش شده از coronavirus با چوب خط حساب کردن بدون تغییر در 4,633 پس از تاریخ 14 آوریل. تعداد موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 82,933 روز جمعه پس از ملی کمیسیون بهداشت گزارش چهار عفونت های جدید, همه مربوط به اخیر خوشه با منشا ناشناخته در شمال شرق استان جیلین است که مطرح شده آن هشدار سطح متوسط به پايين از روز جمعه.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در ضمن یک کاهش شدید در پروازها به مقصد چین ترک کرده است چینی دارندگان گذرنامه در سراسر جهان یا به دام افتاده و بدون راه بازگشت به خانه و یا مبارزه با رشته هموطنان بیش از یک تعداد محدود بلیط. بسیاری از آب گرفتگی سفارت خطوط تماس ویژه ارسال شده خشمگین پیام در رسانه های اجتماعی و صحنه تظاهرات در خارج از کشور در امیدوار است که دولت خود را دخالت برای حل یک وضعیت آنها سرزنش از آن برای ایجاد.

چین وزارت امور خارجه گفت: آن سفارتخانه ها و کنسولگری های ارائه شده اتباع چینی در خارج از کشور با ماسک صورت اطلاعات در مورد پرواز تغییرات و کمک به گسترش ویزا. وزارت گفت: دولت چین و شرکت های هواپیمایی در حال غلبه بر مشکلات به “ساخت یکی پس از دیگری از کریدور هوایی به طوری که شهروندان چینی می آمد خانه.”

کره جنوبی روز جمعه گزارش 29 بیشتر موارد 17 نفر از آنها مربوط به یک خوشه از عفونت منشاء آن در سئول Itaewon محله. بسیاری از جدید موارد گزارش شده بودند در شهر سئول کره جنوبی اینچئون پر جمعیت مناطق شهری افزایش ترس که این ویروس به راحتی می تواند گسترش به مردم بیشتر.

چندین کشور در خاورمیانه در تلاش بودند با بالاتر مورد بارهای و افزایش میزان عفونت.

ایران روز جمعه گزارش داد 2,102 موارد جدید, بالاترین روزانه تعداد از اوایل مارس آوردن مجموع به 116,635. مقامات بهداشتی هشدار داده اند که دولت بازگشایی تدریجی کسب و کار و بازار و ادارات می تواند موج جدیدی از عفونت. مقامات دولتی می گویند عفونت نرخ در حال افزایش تنها در تهران و جنوب غربی استان خوزستان در بخشی به دلیل گسترش آزمایش است که شامل 650,000 مردم است.

قطر ثبت 1,733 عفونت در پنجشنبه بالاترین روزانه تلفات تا کنون. کوچک خلیج فارس وزارت امور خارجه بیش از 28,000 موارد مجموع بالاترین در میان پنج خلیج عرب همسایه عربستان سعودی که نزدیک به 47,000 موارد است. مقامات در قطر گفتند که هر کس نیاز به پوشیدن ماسک صورت پس از ترک خانه و مجازات متخلفان به سه سال زندان و یک $55,000 خوب است.

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com و Talal انصاری در Talal.Ansari@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله