خنجر Koetter توطئه نحوه استقرار تاد Gurley, دیگر جدید شاهین سلاح

در حالی که شاهین دفاع دریافت بخش عمده ای از offseason, توجه, حمله هماهنگ کننده خنجر Koetter است که علاقه مند به دیدن جدید خود را به جرم سلاح به خصوص در حال اجرا پشت تاد Gurley.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت ها برداشته Koetter را بهتر ارزیابی Gurley سلامت و چقدر از حجم کار او می تواند اداره کند. شاهین امضا سابق NFL توهین آمیز بازیکن سال در آژانس پس از او پنج عمدتا دیدنی فصل با قوچ.

“او تا به حال باور نکردنی حرفه ای و heck از یک بازیکن” Koetter گفت: در یک ویدئو کنفرانس پنج شنبه. “من فکر می کنم این هم واقعا خوش شانس برای ما که او را از یک واقعا شبیه توهین آمیز سیستم اصطلاحات عاقلانه. اجرای بازی بسیار شبیه مفهومی به آنچه که آنها انجام می دهند در L. A.”

Gurley بود فن های مورد علاقه زمانی که او در دانشگاه گرجستان است.

“من می دانم که از صحبت کردن به تاد که او را اخراج کردن به آینده بازگشت به گرجستان” Koetter گفت. “او می تواند همه چیز را انجام دهد. او بسیار عالی در حال اجرا بازگشت. او می تواند محافظت می کند. سوال اصلی این است که هیچ کس به نظر می رسد به دانستن آنچه که او وضعیت بهداشت و درمان? چه حجم کار خود را?”

Koetter مورد مطالعه چگونه قوچ استفاده Gurley که یک ورم و اماس مفصل زانو سمت چپ آخرین فصل است.

“او به طور متوسط حدود 17 لمس یک بازی در سال گذشته” Koetter گفت. “است که کمی پایین تر از او شده است می خواهم وقتی که او تمام شد-Pro. ما فقط رفتن به پیدا کردن که هنگامی که او می شود در اینجا. او را تا و در حال اجرا است.”

Gurley شده در کالیفرنیا از کشور رفت و به پناهگاه در محل خود فاصله دستورالعمل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. شاهین یک بند در قرارداد که او را ملزم به تصویب این تیم فیزیکی است.

به طور معمول عامل رایگان خواهد به این تیم تسهیلات برای گرفتن فیزیکی خود را و سپس امضای قرارداد.

Koetter خوب است با پشتیبان گیری پشت Gurley.

“ایتو (اسمیت) است که آینده از آسیب” Koetter گفت. “من فکر برایان هیل و Qadree (Ollison) انجام یک کار خوب از پر کردن نقش آنها خواسته شد به بازی سال گذشته است. به اعتبار خود را, آنها می خواهند بیشتر. آنها می خواهند بزرگتر نقش و این چیزی است که آنها باید انجام دهید در آمده و رقابت برای آن بزرگتر نقش. ایتو بود و بازی خوبی را تا زمانی که او صدمه دیده است.”

Koetter معتقد است که شاهین فقط جریمه خواهد شد در حال اجرا به عقب.

“وقتی که بچه ها به عقب بر گردیم ما آن را کشف کردن” Koetter گفت.

همچنین شاهین برداشت تنگ پایان هیدن هرست در تجارت با کلاغ. آنها با ارسال دور دوم انتخاب کنید به کلاغ که آنها استفاده می شود به پیش نویس ایالتی اوهایو در حال اجرا پشت J. K. Dobbins.

هرست تلاش خواهد کرد به جای دو بار Pro Bowl-جایگزین Austin هوپر که امضا شده با کلیولند در آژانس رایگان.

“ما از دست یک بازیکن واقعا خوبی در آستین هوپر” Koetter گفت. “من فکر می کنم هیدن است برای رفتن به یک واقعی خوب در اینجا مناسب است.”

هرست بود اول انتخاب انتخاب کنید (25th کلی) در سال 2018 پیش نویس توسط سامسونگ و حرفه ای-بالا 30 پاس در فصل گذشته.

“او در حال بازی در یک اجرای سنگین جرم در بالتیمور که به خوبی کار می کرد برای آنها” Koetter گفت. “من فکر می کنم مجموعه ای از مهارت های است که هیدن به ارمغان می آورد و من می دانم که از صحبت کردن به او را مضطرب با مت رایان و متناسب با بچه های ما.”

شاهین نیز امضا گیرنده گسترده Laquon Treadwell سابق دور اول انتخاب کنید (23rd کلی) توسط وایکینگ ها در سال 2016.

Treadwell که ستاره دار در می سی سی پی در ثانیه در 53 بازی و ساخته شده از 16 شروع می شود برای وایکینگ ها. او یک حرفه ای به بالا 35 جلب برای 302 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در سال 2018 است.

“Treadwell تا به حال انتظارات بسیار بالا آمدن از کالج” Koetter گفت. “او در حال بازی با برخی دیگر خوب wideouts در مینه سوتا و شاید نمی کنید به عنوان بسیاری از اهداف را به عنوان او را دوست دارند.

“آنچه که او می کند که او به اندازه و واقعا دست خوب است. ما باید قوی و گسترده گیرنده گروه در حال حاضر. من می دانم که Laquon است صحبت کردن (شبکه گیرنده) مربی (دیو) براک در جلسات مجازی و او را هیجان زده در مورد … گاهی اوقات بچه ها فقط نیاز به یک تغییر از مناظر.”

Koetter می داند که داشتن همه جدید براق سلاح را مهم نیست اگر خط حمله بازی نمی کند و بهبود بخشد. فصل گذشته شاهین داد تا 50 کیسه و 135 کارفرمایی بازدید و اجرا-بازی پر شد — از دست دادن و یا بدون افزایش — در 21 درصد در حال اجرا است.

داشتن یک سالم کریس Lindstrom در سمت راست گارد کمک خواهد کرد که به عنوان شاهین سعی کنید برای دریافت بهترین پنج linemen در این زمینه است.

“معمولا بچه ها را یک جهش بزرگ در سال دوم” Koetter گفت. “متاسفانه کریس انجام شد و او صدمه دیده می شود در اولین بازی. او سخت کار می کرد برای بازگشت و بازی در پایان. هیجان زده در مورد کریس. فقط به عنوان هیجان زده به عنوان ما از یک سال پیش است.”

Koetter گفت: شاهین فکر می کردم که Kaleb McGary مبارزه را در عبور حفاظت در حق مقابله و او. McGary led لیگ با دادن تا 13 کیسه.

“به او داده شد برخی از چیزهایی که به کار در offseason,” Koetter گفت. “Kaleb است نیاز به انجام برخی از کار خود را. در حال حاضر که Kaleb شده است از طریق یک فصل به طور منظم است احساس بهتری برای بچه ها او را به رفتن در برابر و آنچه در آن است رفتن به. (ما احساس می کنیم) که او را به یک پرش بزرگ به عنوان به خوبی.”

Rookie مت هنسی که گرفته شده بود در دور سوم این طرح را فرصتی برای رقابت در سمت چپ گارد بعد از بازی در مرکز در دانشگاه.

“اگر او در بازی روز او را برای رفتن به باید آماده بازی هر دو” Koetter گفت. “اگر چیزی اتفاق می افتد به (مرکز) و الکس (ماک) او ممکن است در آینده در مرکز. بین او و (جاستین) McCray شما باید به بیش از یک مرکز. شما می خواهید به سه نفر از بچه ها که می تواند ضربه محکم و ناگهانی توپ و تابع در مرکز.”

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر