شاهین می دانم که آنها در معرض خطر از دست دادن کل offseason برنامه

شاهین در حال آماده ادامه پناه در محل برای آینده قابل پیش بینی.

NFL می خواستم برخی از امکانات دستورالعمل در محل جمعه اما تمدید آن مجازی offseason تمرینات از طریق پایان ماه مه به گفته آسوشیتد پرس. این تصمیم اعلام نشده است publicly.

تیم های ممنوع شده توسط لیگ کمیسر راجر Goodell از بحث در مورد زمانی که آنها را باز کنید. وجود دارد یک اولویت است که همه تیم ها باز خواهد شد در همان زمان, اما, محلی و دولت دستورالعمل های مختلف باقی می ماند.

“این (لیگ) پرسید: برای دستورالعمل در محل برای تمام باشگاه” شاهین مربی دن کوین گفت. “من تمایل به توافق با (پیتسبورگ مربی) مایک (Tomlin) از یک بازیکن و مربیگری نظر است که همه ما (باید) همان فرصت ها و دسترسی به بازیکنان است.

“هر آنچه در این دستورالعمل شبیه من فکر می کنم که هنوز هم وجود دارد. به نظر می رسد که این حس را از یک بازیکن و با مربیگری نظر است که همه ما قادر به پیروی از همان دستورالعمل هنگامی که زمان می آید.”

شاهین تنظیم شده را وارد هفته 5 مجازی خود را offseason برنامه. خود را 26 rookies های مجازی minicamp آخر هفته گذشته.

فصل گذشته شاهین اجباری minicamp برگزار شد ژوئن 11-13 و آنها افتتاح اردوگاه آموزشی در اواخر ماه جولای.

در حالی که کل offseason در میدان کار است در معرض خطر کوین است که انعطاف پذیر است.

“شما در راه اندازی اولین طرح توجیهی برای کمپ و آن زمانی است که کسانی که هنوز دست نخورده است” کوین گفت. “من فکر می کنم که بهترین راه برای انجام آن است. این مسائل است که راه را به پایین خط است که دشوار است برای رفتن به.

“برای ما آن را چگونه انجام شما (در ادامه با حداکثر تلاش) این هفته و آنچه شما می خواهید برای دریافت های انجام شده توسط جمعه. برای هفته آینده اگر دستورالعمل های جدید در محل شما رفتن به آن را دوباره.”

هیچ جدول زمانی.

“تا آنجا که جدول زمانی ما ماند سازگار به هنگامی که ما آغاز شده ما offseason برنامه” کوین گفت. “به عنوان مخالف به بچه ها اینجا بودن در فرد در 18 آوریل ما در آغاز آن تقریبا. گذشته که … بزرگ بحث آمده از لیگ و کسانی که در این دستورالعمل که ما به دنبال.”

در میان خاموش شدن شاهین ایمنی ریکاردو آلن است که دوره نقاهت بعد از جراحی شانه.

“این است nerve-racking,” آلن گفت. “این متفاوت است. این چیزی است که ما به عنوان بازیکن و ما به عنوان انسان ما هرگز تا به حال به فکر می کنم قبل از. آن را مانند آن را دشوار است به نگاهی به اخبار برخی اوقات و دیدن همه موارد همه از تروما و مرگ و میر که در این جهان است.

“ما می دانیم که هیچ کس ایمنی بدن به آن است. شما فقط ممکن است کمی بهتر است. شما فقط هرگز نمی دانید که اگر شما در تماس با آن است یا نه.”

آلن نمی دانم چه بازگشت به عمل خواهد شد.

“من نمی دانم مرد” آلن گفت. “من واقعا نمی. … من فقط می خواهید به تماشای دنبال کنید و ببینید چه آنها در حال رفتن به انجام. من نمی خواهم به این باشد که فرد با آن کار.

“من نمی خواهم به این باشد که کسی که به طراحی آنچه که در حال رفتن به. من واقعا نمی توانم به شما بگویم مانند آنچه من می خواهم انجام اگر من در آن موقعیت است. که مقدار زیادی از کار در سمت راست وجود دارد.

من مشتاق به دیدن.”

مفهوم بازی این بازی قبل از اینکه هیچ طرفداران است که به طور گسترده ای مورد بحث در میان بازیکنان است.

“من سعی کنید به عمل به مثل هیچ کس وجود دارد,” آلن گفت. “این فقط من در اینجا. من باید برای به دست آوردن آن انجام می شود. این طرز فکر که من می آیند اگر این چیزی است که ما باید انجام دهیم و این هنجار جدید, من قصد دارم برای پیدا کردن یک راه در ذهن من به سوئیچ سریع تر از کسی که نیاز به طرفداران.”

اما شما واقعا می تواند جلوگیری از طرفداران و بازی احساسی بازی مثل فوتبال ؟

“این امر می تواند عجیب و غریب, اما من فکر می کنم من می دانم که جهان نیاز به ورزش” آلن گفت. “اگر من مجبور به قربانی کردن و به بازی فوتبال با فقط یک مرد دوربین زیر با ما در اطراف من می خواهم برخی از توپ است.”

شاهین را ساخته اند برخی از تنظیمات به چه مقدار از آنها می خواهند بازیکنان را برای پردازش در این offseason.

“ما در حال در نظر گرفتن این رویکرد که ما باید انجام دهیم کمتر” Koetter گفت. “اگر بازیکن بودند شما در این درس است. شما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و از طریق آن راه رفتن. و سپس شما در حال رفتن به در واقع تمرین سرعت کامل و سپس شما در حال رفتن به سازمان دیده بان نوار و نقد و بررسی آن است. خوب ما از دست داده و سه نفر از چهار مرحله است.

“در ذهن ما آن را تنها حس مشترک است. به جای قرار دادن در 10 چیزهایی که یک روز ما بهتر است قرار داده و در شش چیز از یک روز.”

هنگامی که شاهین را به عقب با هم آنها را به کشف کردن که چرا جرم متوقف شده در بین 30 و 35-حیاط خطوط در فصل گذشته.

“ما آن را مورد مطالعه قرار زیادی” Koetter گفت. “ما در واقع به هر دلیل هنگامی که ما ضربه مخالفت 31-خط محوطه بین 31-و 35-خط محوطه … ما وحشتناک است. ما گرفتار بسیاری.”

شاهین مطالعه مشکل و به این نتیجه رسیدند که آنها تا به حال بیش از حد بسیاری از نقش منفی مانند پر اجرا می شود, کیسه و یا مجازات.

“ما مقدار زیادی از چیزهایی برای صدمه زدن به خودمان را در آن plus-30 منطقه” Koetter گفت.

این یک مشکل است که نمی توان ثابت در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

“ما در نگاه ما باید به سادگی نقش وجود دارد” Koetter گفت. “ما نیاز به گرفتن توپ از مت دست سریعتر. ما در تمام آن. این چیزی است که ما قطعا باید به آدرس حرکت رو به جلو است.”

همچنین وسعت چه به شاهین می توانید سعی کنید به اجرا در جرم تحت تاثیر قرار خواهد شد.

“NFL playbooks و آنها بزرگتر از آنها نیاز به” Koetter گفت. “شما تنها به طور متوسط 64 نقش در یک بازی تهاجمی. در آن 64 نقش شما احتمالا رفتن به برخی از تکرار بازی می کند.”

Koetter گفت: او را نگه داشتن بازی می کند که کار می کرد و پرتاب کردن آنهایی که کار نمی کند.

“هر NFL راهکار صدها و صدها نفر از نمایشنامه در آن” Koetter گفت.

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در dledbetter@ajc.com

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر