زمانی که شاهین طرفداران بازگشت به بازی وجود خواهد داشت تغییر در این راه بسیاری از آنها وارد مرسدس بنز ورزشگاه.

شاهین اتخاذ خواهد شد, موبایل-فقط بلیط معنی طرفداران به طور انحصاری را وارد دروازه با نگه داشتن گوشی های هوشمند خود را به یک اسکنر است که خواندن مداوم طراوت بارکد.

شاهین حذف بلیط کاغذی که ورزشگاه باز در سال 2017 و پس از آن تیم تا به حال ارائه شده گزینه اسکن دستگاه های تلفن همراه و یا فصل-بلیط کارت های عضو برای به دست آوردن ورود به بازی. این کارت در حال حاضر در حال حذف به نارضایتی برخی از طرفداران.

“آن را ادامه تکامل متفاوت از زمانی که ما از (کاغذ) بلیط به کارت” گفت: همین Rovak های شاهین’ معاون فروش و خدمات. “هنگامی که ما نقل مکان کرد به مرسدس بنز ورزشگاه ما نمی فکر می کنم به زمان درست در آن لحظه فقط به همه-تلفن همراه.”

در ایمیل ارسال شده به فصل-بلیط دارندگان این هفته شاهین گفت: این تغییر را فراهم خواهد کرد “امن تر بازی روز تجربه با محدود کردن غیر ضروری مخاطبین” را به فرد فن و تجربه را کاهش می دهد بلیط تقلب.

برخی از طرفداران ابراز ناخشنودی در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر در مورد رفع فصل-بلیط بازی-کارت روز.

12-سال نجومی-بلیط دارنده که خواسته بود به نام گفت و آن را “گمراه کننده” برای شاهین به استناد ایمنی به عنوان یک دلیل برای از بین بردن کارت های پلاستیکی است. این کارت مانند دستگاه های تلفن همراه بودند یک تماس با ما از روش های پذیرش در دروازه های نجومی-بلیط دارنده گفت در یک ایمیل که صنعت ورزش “را مهم تر و واقعی نگرانی به آدرس اطراف فن ایمنی است.”

Rovak گفت: شاهین’ تغییر خواهد خلاص شدن از تماس رخ می دهد که هنگامی که فصل-دارندگان بلیط به کارت های خود را به طرفداران دیگر. اما او گفت coronavirus همه گیر نیست صرفا درایو را تغییر دهید که او گفت اجازه خواهد داد که شاهین به می دانم که کاربران نهایی از بلیط ها و برقراری ارتباط با آنها.

“نبود تصمیم, ‘آه ما واقعا نمی خواهید برای انجام این کار, اما در حال حاضر با توجه به محیط آن را به سمت راست حرکت می کند'” Rovak گفت. “به جای آن بیشتر (در صورت بودن) سازگار با همه چیز ما در حال تلاش برای ارائه از فن و تجربه طرف و از سلامت و ایمنی جانبی.”

شاهین’ حرکت همچنان گسترده روند در ورزش حرفه ای به سمت تلفن همراه-فقط بلیط. نه NFL تیم موظف است که به عنوان تنها گزینه خود را در سال گذشته Rovak گفت. آتلانتا ایالات ساخته شده را تغییر دهید در آغاز آن سال 2020 فصل است.

Rovak اذعان شاهین شنیده از برخی از طرفداران که نمی خواهید برای مقابله با این فن آوری از فروش بلیط های تلفن همراه, اما گفت که او معتقد است که آنها را تبدیل به راحت با آن است.

در میان سوالات طرفداران ممکن است چه کاری انجام دهید اگر گوشی خود را از باتری می میرد قبل از آنها رسیدن به دروازه. رفتن به صفحه اصلی دفتر جعبه در دروازه 1 برای کمک به شاهین گفت. آنچه در مورد هر فصل-دارندگان بلیط که اصلا گوشی های هوشمند? تماس بلیط خود را نماینده این تیم گفت. می توانید تصاویری از بلیط استفاده می شود برای پذیرش ؟ چون از پویا بارکد. را طرفداران هنوز هم قادر به فروش و یا انتقال بلیط خود را? بله الکترونیکی.

شاهین’ به طور منظم فصل بازکن است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 13 برابر سیاتل در مرسدس بنز ورزشگاه. اما با بسیاری از ورزش هنوز تعطیل توسط COVID-19 آن باقی مانده است دیده شود که آیا فصل NFL شروع خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده و اگر آن را ندارد که آیا وجود خواهد داشت طرفداران در حضور.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله