آلمان وارد رکود اقتصادی اما کرایه بهتر از همسایگان

آلمان موفق به نگه داشتن بسیاری از کارخانه های باز در طول مستند.

عکس: رونالد wittek/شاتر

فرانکفورت—آلمان سقوط کرد و به رکود اقتصادی در سه ماهه اول کاهش در دوم آن-سریع ترین سرعت پس از الحاق به این بیماری همه گیر کوروناویروس بیت به همه چیز از خرده فروشان به صورت خودکار از صادرکنندگان اما در اروپا نیروگاه اقتصاد است با این وجود انتظار می رود به کرایه بهتر از همسایگان خود بیش از تعادل 2020.

آلمان با تولید ناخالص داخلی کاهش 8.6 درصد در سه ماهه اول بر اساس سالانه. پس از سه ماهه چهارم ارقام اصلاح شده برای نشان دادن یک انقباض جمعه این داده ها نشان می دهد که آلمان در حال حاضر در رکود است.

در حالی که اقتصاد آلمان است که انتظار می رود برای کوچک کردن مطلب به شدت در سه ماهه دوم زمانی که مستندات به سرعت گسترش جدید کروناویروس بودند در اوج خود قرار داده در حال حاضر نشان می دهد واگرا اقتصادی و اقبال از عمده کشورهای اروپایی—تقسیم است که انتظار می رود به رشد است. که می تواند سیاسی ایجاد اختلاف در درون اتحادیه اروپا و پیچیده بلوک تلاش برای مبارزه با بحران.

آلمان موفق به نگه داشتن بسیاری از کارخانه های باز در طول این مستند در حالی که دولت منتقل شده است به شدت به ارائه پشتیبانی برای کسب و کار و کارگران است. به جای مستندات در ایتالیا و فرانسه بودند بیشتر سخت گیرانه و جنوب اروپا بستگی دارد بیشتر به شدت در گردشگری که خشک شده است در طول بیماری همه گیر.

چنین تجزیه تکرار شده است در سراسر جهان با کاهش فعالیت های اقتصادی در طول سه ماهه اول تا حد زیادی منعکس کننده مدت و شدت مستندات. سوئد و کره جنوبی که تصمیم گرفت در برابر فرمان خاموش شدن ناگهانی دیدم کوچکتر انقباضات.

ایتالیا و اسپانیا ارسال شده سالانه کاهش 21.4%, 17.7 درصد و 19.4 درصد بود. هلند—که یونان پنجمین عضو—جمعه گفت اقتصاد خود را کاهش 6.6 درصد در سه ماه اول سال.

اقتصاد منطقه یورو به عنوان یک کل قرارداد توسط 14.2% در حالی که اقتصاد آمریکا کاهش 4.8%.

آلمان با این وجود چهره چالش های اقتصادی است. بزرگ آن صادرکنندگان تکیه به شدت در تقاضای خارجی و جهانی زنجیره تامین. نرخ رشد آن ضعیف بود حتی قبل از اینکه این ویروس زده وزن با تجارت جهانی درگیری ها و چالش ها در گل سرسبد صنعت خودرو است که در مواجهه با رقابت قوی از برقی-خودرو سازان مانند تسلا. در روز جمعه فولکس واگن گفت: خرید و فروش در غرب اروپا کاهش یافت و 77 درصد در ماه آوریل است.

مانند آلمان و دیگر اقتصادهای قرارداد در سه ماه اول سال قرار دادن جهان در مسیر رکود اقتصادی پس از کاهش در سه ماهه دوم به شمار می رود و حتی بزرگتر در خارج از چین است.

چین شده است برای اولین بار اصلی اقتصاد به نمودار یک مسیر از مستند و نشانه هایی وجود دارد که بخش هایی از آن اقتصاد در حال بهبود. آمار و ارقام منتشر شده جمعه نشان داد تولید صنعتی بازگشت در ماه آوریل است. با این حال نرخ بیکاری افزایش یافت در حالی که خرده فروشی کاهش یافت که نشان می دهد بهبود است به احتمال زیاد کند.

برای بسیاری از اروپا و مستندات تنها به اجرا در آمد در اواسط ماه مارس. در حالی که بسیاری از کشورها شروع به سهولت محدودیت از دست دادن خروجی در سه ماهه دوم به احتمال زیاد بسیار بزرگتر از در.

سالانه رشد ارقام قیاس چه اتفاقی خواهد افتاد بیش از یک سال اگر اقتصاد رشد و یا قرارداد در همان نرخ به عنوان در سه ماهه اندازه گیری می شود. معمولا نرخ رشد اقتصادی متفاوت است نمی توانم بیش از حد از یک دوره سه ماه را به دیگری. اما در این سال اقتصاددانان انتظار وجود دارد به تفاوت بزرگ با بزرگ آبشار در نیمه اول به دنبال قوی ریباند در دوم.

اقتصاد آلمان کشیده شد پایین در سه ماهه اول ضعیف مصرف خصوصی و تولید صنعتی به خصوص در خودرو اما ساخت و ساز و هزینه های دولت برگزار شد.

تحلیلگران می گویند آلمان کم بدهی دولت و تهاجمی دولت-حمایت از طرح های برای کارگران و کسب و کار باید اجازه می دهد آن را به دوباره بجای اول برگشتن نسبتا به شدت در سال آینده.

بسیاری از آلمانی کسب و کار را شروع کرده اند برای بهره مندی از نوپای بازیابی در چین, آلمان بزرگترین شریک تجاری حتی به اروپا و بازارهای ایالات متحده در حال مبارزه.

Bilfinger SE, صنعتی گروه مهندسی مستقر در جنوب غربی آلمان گفت: دولت یارانه دستمزد پشتیبانی کرده و برای جبران کاهش در سه ماهه اول درآمد. فروش آن در سه ماه اول سال کاهش یافت و به 9 درصد از سال گذشته به رقم 915 میلیون دلار ($987.5 میلیون).

این شرکت فراهم می کند که خدمات نفت دریای شمال حفاری گفت: این شرکت انتظار دارد درآمد خود را برای کاهش حدود 20 درصد در سال جاری با توجه به اختلالات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش قیمت نفت است.

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

Bilfinger گفت: این انتظار تیز تک به تک در سال 2021 به آن جلب تاخیر در پروژه ها. آن گفت: سفارشات جدید افزایش 9 درصد در سه ماهه اول این سال است.

هنوز هم 84 درصد از آلمانی فلز-صنعت و الکترونیک تولید کنندگان انتظار دارند درآمد خود را به سقوط در این سال, و آنها انتظار دارند که فروش به افت حدود یک چهارم متوسط با توجه به بررسی پنج شنبه منتشر شده توسط کارگران فلز کارفرمایان اتحادیه. جدید تولید سفارشات کاهش یافت و در حدود 16 درصد در ماه مارس, در ماه گذشته, شوم نشانه.

منطقه یورو را در تجارت با بقیه جهان سقوط کرد در ماه مارس با واردات سقوط در سریع ترین سرعت از پرونده آغاز شد و در سال 1999.

اتحادیه اروپا آمار آژانس جمعه گفت که تنظیم برای تغییرات فصلی ارز منطقه خرید کالا از خارج از مرزهای آن بود را 9 درصد از ماه فوریه در حالی که صادرات آن بودند پایین 8.9% بزرگترین افت از ماه ژانویه سال 1999.

“آلمان را بازیابی خواهد بود محدود مشکلات در جای دیگر در اروپا گفت:” جک آلن-رینولدز یک اقتصاددان با سرمایه اقتصاد در لندن است. او انتظار دارد که آلمان تولید ناخالص داخلی به کاهش 40% و در مقیاس سالیانه سرعت در سه ماهه دوم.

JOST Werke AG یک کامیون-تریلر شرکت تولیدی مستقر در نزدیکی فرانکفورت گزارش داد که 40 درصد افت در سه ماهه اول سود قبل از بهره و مالیات در روز پنج شنبه. آن را سرزنش کارخانه خاموش شدن ناگهانی در چین و اختلال در آن زنجیره تامین است که افزایش هزینه های.

این شرکت دارای بزرگترین آسیایی کارخانه در ووهان چین پس از شیوع کروناویروس وجود دارد “وزن در کسب و کار ما از همان آغاز” گفت: مدیر اجرایی یواخیم Duerr. این شرکت گفت که انتظار دارد تاثیر این بیماری همه گیر به قوی ترین در سه ماهه دوم با بازیابی تنها با شروع در سه ماهه سوم.

بیشتر

  • اقتصاد چین را بازیابی شروع می شود به آرامی
  • ووهان برنامه برای تست همه ساکنان ایجاد تردید
  • مستندات باعث کاهش رکورد در فروش های خرده فروشی کارخانه Outpu
  • زنده به روز رسانی: Foxconn سود فرو 90%

نوشتن به تام فیرلس در tom.fairless@wsj.com و پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر