هنگ کنگ ناظر پشت پلیس در استفاده از زور; مخالفان می گویند: “این یک شوخی’

یک معترض دریافت مراقبت های پزشکی پس از گاز اشک آور و اسپری فلفل استفاده شد توسط پلیس در جریان اعتراض در هنگ کنگ مونگ کوک منطقه در ماه سپتامبر.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

دلار هنگ کنگ—یک مقام رسمی فدراسیون فوتبال منتشر شد مدتها در انتظار گزارش که تا حد زیادی تبرئه استفاده از زور توسط پلیس به سرکوب antigovernment تظاهرات جرقه خشم در میان گروه های مخالف که گفت: نتايج تقویت این ایده که پلیس نیست و پاسخگو به مردم است.

مقامات دولتی به دنبال به تصویر کشیدن یافته و به تاکید است که معترضان سزاوار بسیاری از سرزنش برای خشونت که wreaked ویران در سراسر شهرستان برای هفت ماه سال گذشته است. اما 999-گزارش صفحه است و به احتمال زیاد به سخت حل و فصل antigovernment جنبش و آبکاری عمومی برای حمایت از معترضان که شروع به بازگشت به خیابان های هنگ کنگ coronavirus وضعیت تثبیت.

آن را پس از هفته سیگنالینگ که شدیدتر سرکوب در حال آمدن است. ماه گذشته مقامات بیش از ده کهنه طرفدار دموکراسی و ارقام. و در روز جمعه 22 ساله نجات غریق فرستاده شد به زندان برای چهار سال پس از تبدیل شدن به اولین فرد محکوم به شورش در طول سال گذشته خبر دادند. هزاران نفر که عمدتا جوان معترض در انتظار جلسات دادگاه برای نقش خود در این قیام.

تحلیلگران سیاسی گفت: این گزارش بیشتر نقش برآب امید برای آشتی بین دولت و معترضان. انجمن های آنلاین با معترضان روشن با تماس برای تمدید تظاهرات در روز شنبه در سراسر شهرستان.

افزایش نیروی

پلیس ramped تا با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و دیگر دور به عنوان اعتراض به درگیری ها شدت یافته است.

تجمعی استفاده از زور توسط نوع

30,000

25,000

غیر کشنده

دور

20,000

15,000

10,000

5,000

گاز اشک آور

0

ژوئن 2019

Aug.

Oct.

Dec.

3

4

11

19

19

زندگی دور

منبع: پلیس هنگ کنگ

پلیس هنگ کنگ به خود جلب کرد صدها نفر از شکایت سال گذشته متهم آنها را از سوء استفاده گسترده برای پراکنده کردن معترضان را بازداشت کرد, از جمله بیش از حد شلیک گاز اشک آور و nonlethal گلوله و ضرب و شتم معترضان و تبانی با گانگستر. معترضان به مدت طولانی خواستار مستقل قضایی تحقیقات پلیس انجام و عفو عمومی برای همه کسانی که دستگیر شدند. اما دولت اصرار موجود ناظر مستقل پلیس شکایت شورا می تواند به اندازه کافی کاوشگر نیروی واکنش به تظاهرات.

شورا گزارش توصیه می شود به بررسی برخی از دستورالعمل—از جمله استفاده از گاز اشک آور و شامل ملامت شلیک فلفل توپ گلوله در داخل یک مرکز خرید. اما آن را نیز برجسته معترضان, خشونت و نقش رسانه های اجتماعی در چرخش افکار عمومی در برابر نیروی پلیس است.

با استناد به افزایش تشنج سلاح توسط پلیس, این گزارش گفت: “به نظر می رسد که جامعه ما در حال کشیده به دوره ای از تروریسم است. این وظیفه نیروی انتظامی برای حفظ صلح و حفظ نظم و قانون در حفاظت از همه است.”

هنگ کنگ اجرایی کری لام روز جمعه گفت که او تا به حال خواندن کل نسخه چینی در ده دقیقه نشسته و گزارش منصفانه و متعادل و مبتنی بر حقیقت است. صحبت کردن در مقابل یک بنر که به عنوان خوانده شده “حقیقت در مورد هنگ کنگ” این برنامه شامل ترکیبی از عکس های خشونت آمیز معترضان در عمل او می گفت که با او کار دولت برای اجرای شورای 52 توصیه.

او افزود که مقامات را به صدها گزارش شکایت که آورده شده است در برابر افسران.

پس از شش ماه از اعتراضات—مربوط توسط درگیری ها بین پلیس و تظاهرکنندگان—هیچ کس نمی داند چه آینده نگه می دارد برای هنگ کنگ به عنوان یک محل برای زندگی و مالی توپی. تیک تاک ساعت است: چین گرفتن را سفت به عنوان 2047 نزدیک و شهر را منحصر به فرد آزادی منقضی خواهد شد. عکس های اعتباری: Visualtraveling

نیروی انتظامی گفت: آن را “به طور جدی بررسی IPCC به گزارش” و به طور کامل همکاری با تلاش برای اجرای توصیه های.

“این یک شوخی” Ma Ngok یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه چینی هنگ کنگ گفت: در مورد گزارش. آن را بار خوانده شده مانند یک اداره پلیس گزارش به جای یکی از ناظر سازمان عمدتا مصرف پلیس طرف داستان و نمی فرماندهی بیش از حد از اعتبار است.”

در حالی که IPCC مسئول نظارت پلیس کمیسیون حمل و نقل و بررسی گزارش شکایت علیه نیروی آن را نمی توان احضار شهود و یا وادار افسران به ارائه شواهد. رسیدگی به شکایات عمومی باید زمینه با پلیس قبل از آنها در گذشته به IPCC.

پلیس هنگ کنگ ساخته شده بازداشت در جریان اعتراض در مونگ کوک این ماه است.

عکس: afp نویسندگان#afp/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در یک کنفرانس خبری به انتشار گزارش آنتونی Neoh یک وکیل مدافع و رئیس سابق این شهر و اوراق بهادار و آتی کمیسیون که ریاست IPCC گفت که “شخصا به عنوان یک شهروند از هنگ کنگ, من نمی تخفیف ارزش و یا امکان” مستقل کمیسیون.

IPCC هیچ حقوقی بنیاد را به یک تماس ، “نقش ما تحت قانون این است که فقط به گزارش و درک وضعیت و مقابله با شکایت به عنوان آنها به ما می آیند.”

IPCC گزارش تا حد زیادی به خود جلب کرد از گزارش های رسانه های آنلاین بحث و گفتگو و عکس و همچنین داوطلبانه شواهد و اظهارات ارائه شده توسط پلیس. آن را شامل نمی شود و قابل توجهی از اظهارات شاهدان و یا شرکت کنندگان است.

حقوق بشر و گروه ها را مورد انتقاد افسران پلیس و برخی از حوادث در هنگ کنگ در خیابان های جذب محکومیت بین المللی. IPCC نمی مقابله با خاص شکایت علیه فرد و یا ماموران را از هر گونه قضاوت روشن در آنچه در آن نامیده می شود یک موضوعی مطالعه به بررسی نیروی پلیس دست زدن به ناآرامی است که در زمان بسته عصری شهرستان و سوار هنگ کنگ به رکود اقتصادی است.

“گزارش انعکاس مفاهیم پلیس اعتراض حوادث” گفت: Eric لای سخنگوی مدنی حقوق بشر آن سازمان یافته برخی از سال گذشته بزرگترین تظاهرات. “مردم قطعا خشم و تعهد که بدون یک کمیسیون تحقیق حقیقت و عدالت را به دنبال نمی شود.”

در ماه دسامبر یک پانل از کارشناسان خارجی استخدام برای اطمینان از طرفی از گزارش تحقیق و تفحص گفت: آنها بعد از نگرانی های خود را در مورد پروب نیست حل شود. در این پنل گفت: بدن فاقد قدرت لازم و تحقیقی قابلیت های.

“IPCC سازمان تنها در هنگ کنگ برای برگزاری پلیس به حساب و آنچه که مردم در حال دیدن در اینجا این است که آنها را قادر به رسیدن به آن” کلیفورد Stott عضو پانل که ایستاده بود پایین گفت: در روز جمعه.

“اکنون روشن است که تنها یک واقعا مستقل تحقیق با قدرت به تقاضا شواهد کافی خواهد بود برای جلب رضایت و نگرانی عمومی در مورد ماهیت پلیس رفتار در لحظات کلیدی در تکامل جنبش اعتراضی در هنگ کنگ” اضافه شده آقای Stott اجتماعی-استاد روانشناسی در دانشگاه Keele در انگلستان که تحقیقات عمومی-منظور انجام ندادی.

رفتار این شهر نیروی پلیس شده است یک نقطه تمرکز اعتراضات پس از ژوئن 12, زمانی که پلیس ضد شورش fogged خیابان های مرکز شهر با گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان که در حال محاصره شهر مقننه به مخالفت با لایحه که باید فعال استرداد به چین است. در حالی که دولت در نهایت انصراف این لایحه پس از انبوه اعتراضات خیابانی معترضان خواسته های رشد شامل پاسخگویی به اتهام سوء استفاده پلیس.

همچنین جمعه پلیس گفت: آنها استقبال اسامی نجات غریق گناه Ka-ho که التماس گناه به شورش در رابطه با اعتراض در خارج از شهر مقننه در ژوئن 12. که تظاهرات شد flashpoint که رو این جنبش به خاطر آن بود که اولین بار پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن معترضان.

رئیس پلیس بازرس تنگ Yick-کی گفت که او با استقبال از حکم گفت: “خشونت نباید وسیله ای برای بیان نظرات,” او گفت:. در خارج از دادگاه یک گروه کوچک از هواداران تعقیب پس از تادیبی خدمات ون شعار “هیچ شورش! تنها استبداد!”

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر