هنگ کنگ ناظر دفاع وظیفه پلیس به استفاده از زور علیه معترضان

یک معترض دریافت مراقبت های پزشکی پس از گاز اشک آور و اسپری فلفل استفاده شد توسط پلیس در جریان اعتراض در هنگ کنگ مونگ کوک منطقه در ماه سپتامبر سال گذشته است.

عکس: تایرون سیو/ایسنا

دلار هنگ کنگ—ناظر گزارش به پلیس از تظاهرات در طول ماه از ناآرامی که گریبانگیر این شهرستان در سال گذشته پیدا کرده است ماموران به حال یک وظیفه به استفاده از زور در واکنش به افزایش خشونت است.

مستقل پلیس شکایت شورای—انتقاد گروه های مخالف به عنوان دندان—بررسی حوادث چند که جذب صدها شکایت متهم افسران پلیس از سوء استفاده گسترده از جمله بیش از حد شلیک گاز اشک آور و nonlethal گلوله و ضرب و شتم معترضان و تبانی با گانگستر.

شورا نمی مقابله با خاص شکایت علیه فرد و یا ماموران را از هر گونه قضاوت روشن در آنچه در آن نامیده می شود یک موضوعی مطالعه به بررسی پلیس دست زدن به ناآرامی که در زمان بسته عصری شهرستان و سوار هنگ کنگ به رکود اقتصادی است.

با استناد به افزایش تشنج سلاح توسط پلیس, این گزارش گفت: “به نظر می رسد که جامعه ما در حال کشیده به دوره ای از تروریسم است. این وظیفه نیروی انتظامی برای حفظ صلح و حفظ نظم و قانون در حفاظت از همه است.”

با چند مهم یافته ها در برابر پلیس از آن خواهد شد به احتمال زیاد چرخ ضامن دار تا تنش ها در شهرستان که در آن معترضان در هفته های اخیر بار دیگر به خیابان ها به عنوان coronavirus شیوع تثبیت شده است.

در 999-صفحه گزارش شورای تجزيه و تحليل اقدامات پلیس در طول و پس از حوادث شش سال گذشته است. آن ساخته شده 52 توصیه به نیروی پلیس از جمله یک بررسی دستورالعمل استفاده از گاز اشک آور و ضد شورش-روش های کنترل.

رفتار این شهر نیروی انتظامی بوده و در مرکز این تظاهرات پس از 12 ژوئن سال گذشته زمانی که پلیس ضد شورش fogged خیابان های مرکز شهر با گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان که در حال محاصره شهر مقننه به مخالفت با لایحه که فعال استرداد به چین است.

پلیس هنگ کنگ بازداشت در جریان اعتراض در مونگ کوک این ماه است.

عکس: afp نویسندگان#afp/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در حالی که دولت عقب نشینی این لایحه پس از انبوه اعتراضات خیابانی معترضان خواسته های رشد شامل پاسخگویی به اتهام سوء استفاده پلیس و عفو برای هزاران یا افراد دستگیر شده در طول ماه از ناآرامی.

هنگ کنگ دولت گفت: این امر در نظر IPCC گزارش—که این شورا با تاخیر آزاد برای سال در میان یک چالش قانونی—قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این کمیسیون باید یک قاضی-led تحقیق پلیس رفتار کلیدی دیگر تقاضا شد.

منتقدان این پرسش را مطرح watchdog توانایی به طور موثر رسیدگی به مسائل با توجه به این که اعضای منصوب شده توسط دولت و بدن هیچ قدرت به حکم شهود.

نوشتن به ناتاشا خان در natasha.khan@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر