ریورساید می شود اولین مدرسه در گرجستان به انصراف از سقوط ورزش

در روز پنج شنبه شب, رودخانه آکادمی نظامی شد اولین مدرسه در دولت تا اعلام کند که این امر می تواند لغو سقوط آن ورزش فصول سال تحصیلی آینده.

همه پسران مدرسه شبانه روزی در گینسویل شرکت در عبور از کشور و فوتبال در طول پاییز و اشتراکی که ECOWATCH جاری ممنوعیت از میان مدارس دو و میدانی مجبور است دست خود را در تصمیم گیری. اعلام, اما درست یک روز پس از ECOWATCH مدیر اجرایی رابین Hines صحبت کرد و در مصاحبه ای که از او باقی مانده امیدوار برای فعالیت های ورزشی به بازگشت در اوایل ماه ژوئن با وجود پتانسیل چالش ها از انجام این کار.

“چه اتفاقی می افتد فردا اگر وجود دارد سنبله بزرگ در COVID موارد ؟ ما قطعا نمی خواهید برای باز کردن” توضیح Hines. “ما نمی توانیم تصمیم گیری (به رزومه ورزشی) بر اساس اطلاعات ما تا به حال. ما در حال تلاش برای آماده شدن برای هر سناریو. ما می خواهیم برای شروع به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم اگر آن را امن و در چه فرماندار گفت. ما در حال جمع آوری اطلاعات از منابع بسیاری از ملی (دبیرستان) فدراسیون به ما ورزشی-پزشکی کمیته مشورتی. اگر ما احساس می کنیم آن را به اندازه کافی امن به یک اندازه گيري بازگشت به فعالیت های ورزشی این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم.”

از آنجا که رودخانه نظامی است که یک مدرسه خصوصی است و نه نشان داده شده در درون گسترده تر منطقه مدرسه, کمک های مالی مدرسه توانایی این تصمیم را منحصرا اگر چه به وضوح لغو رودخانه سقوط ورزش فصل نیز تاثیر عقاب’ که قبلا برنامه ریزی شده مخالفان و بقیه از منطقه 8-AA اگر این تیم برای پیدا کردن یک راه برای بازی در این پاییز. از سوی دیگر بر اساس ریورساید تصمیم به انصراف از سقوط آن ورزش فصل تا حد زیادی نشان می دهد که زمستان و بهار, ورزش فصل نیز در معرض خطر بودن بازی اگر این وضعیت در حال انجام با COVID-19 می کند به طور چشمگیری تغییر در یک نقطه خاص در این پاییز.

“گرجستان دبیرستان انجمن حاکم میان مدارس دو و میدانی (منهای JROTC مسابقات)” خواندن پنج شنبه اعلام. “در حال حاضر ECOWATCH را ممنوع کرده است میان مدارس دو و میدانی به طور نامحدود (با هیچ نشانه ای از زمانی که که ممکن است تغییر کند) به دلیل بیماری همه گیر. داشتن یک محیط امن و سالم در فصل پاییز نیاز به قابل برنامه ریزی, نوشتن قرارداد اولیه خرید تجهیزات که همه الزام آور خواهد بود حتی اگر فصل باقی مانده است ممنوع ECOWATCH.

“بر این اساس سقوط میان مدارس دو و میدانی در RMA در حال لغو برای 2020-21 سال تحصیلی. ما در حال برنامه ریزی برای محدود زمستان و بهار, ورزش در انتظار است که این ممنوعیت را به سهولت در یک نقطه فراهم می کند که به اندازه کافی زمان برای ما به اجرا مناسب است. اما در فصل پاییز اگر ECOWATCH ادامه ممنوعیت آن فراتر از ما زمستان/بهار تصمیم امتیاز این فصل ممکن است لغو شود و همچنین.

“ما برنامه ریزی برای حرکت به جلو با یک برنامه قوی از intramural رقابت که به دانشجویان در دوره های راهنمایی و دبیرستان سطح این فرصت را به شرکت در ورزش هر چند در یک intramural سطح.”

این اولین بار است که پس از سال 1916 در طول جنگ جهانی اول که سقوط ورزش نمی تواند در مدرسه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر