Rory McIlroy می گوید او نمی خواهد بازی گلف دوباره با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شک و تردید او حتی می تواند دعوت شده پس از بازجویی های رهبری خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

McIlroy را یک ساعت به علاوه مصاحبه برای McKellar مجله پادکست که در آن از او پرسیده شد که آیا او پشیمان مارس 2017 دور با مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل انتقاد در رسانه های اجتماعی.

“من آن را انجام نداده اند پس … از انتخاب” McIlroy گفت.

McIlroy های شماره 1 بازیکن در جهان گفت: سه سال پیش او در بازی با مغلوب ساختن پیشی جستن از احترام به دفتر. او گفت: در این پادکست او لذت می برد و روز خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی در غرب پالم بیچ فلوریدا. او می گوید تهمت بود کاریزماتیک با شخصیت و درمان همه به خوبی از بازیکنان در این گروه به کارگران در سبد خرید انبار.

“بنابراین من اینجا نشسته و می گویند که بعد من تا به حال با او لذت می برد” McIlroy گفت. “اما این بدان معنی نیست که من با همه چیز — و یا در واقع هر چیزی که او می گوید.”

>> گلف محلی رویدادها به رزومه کاری در ماه ژوئن

McIlroy ادامه داد: unprompted با گفتن مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا سیاسی همه گیر با استفاده از به عنوان مثال تهمت ادعا ایالات متحده تجویز ترین آزمایشات جدید کروناویروس بیش از هر کشور دیگری است.

“آن را مانند یک مسابقه” McIlroy گفت. “وجود دارد برخی از چیزهایی که فقط وحشتناک است. آن چیزی نیست که یک رهبر باید عمل کند. وجود دارد کمی از دیپلماسی است که شما نیاز به نشان می دهد و من فقط فکر نمی کنم او را نشان می دهد که به خصوص در این زمان.”

میزبان اسکاتلند گلف روزنامه نگاران لارنس Donegan and John Huggan خواسته McIlroy اگر او را با تهمت دوباره.

“من نمی دانم اگر او می خواهم می خواهم به بازی با من دوباره پس از آنچه که من فقط گفت:” McIlroy گفت. “من می دانم که آن را بسیار خود خدمت از من گفتن” نه ” و اگر من نمی, سپس آن را به معنی من قرار دادن خودم در موقعیت تحت بررسی که من اجتناب از آن است.

“اما من نمی خواهد.”

McIlroy بازگشت به تلویزیون در روز یکشنبه توسط teaming با داستین جانسون در یک پوسته دیدار مقابل ریکی فاولر و متی ولف نمایشگاه طراحی شده برای افزایش رو به بالا از 4 میلیون دلار برای COVID-19 امداد بودجه.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله