اسد سوریه را با شکست دشمنان خود را. در حال حاضر او اهداف خود را از دوستان است.

رئیس جمهور سوریه بشار اسد هدف قرار داده و بیش از یک دوجین طرفدار رژیم و حامیان. تصویر خود را آویزان در درب دمشق قصاب فروشگاه در ماه آوریل است.

عکس: yamam al shaar/ایسنا

برای نه سال رئیس جمهور سوریه بشار اسد برپا کرده جنگ در برابر دشمنان خود را و اجازه دوستان خود را به سود حاصل از آن. در حال حاضر او است که با فشردن آن همان متحدان برای تحکیم قدرت و تضمین اقتصاد شناور باقی می ماند به عنوان هزینه های بازسازی از درگیری شمع تا.

آقای اسد شده است هدف قرار دادن بیش از یک دوجین طرفدار رژیم پول در یک تجزیه است که لمس صنایع از املاک و مستغلات به ارتباطات و انرژی و افاضه این پیام است که او به تنهایی دیکته سوریه و آینده است.

در میان کسانی که در تیررس است رامی Makhlouf آقای اسد پسر عموی و متحد که کمک به نگه داشتن پول جریان به این رژیم در طول جنگ داخلی در سوریه. در دو اخیر Facebook فیلم آقای Makhlouf التماس کرد با رئیس جمهور نیست برای به دست گرفتن دارایی های خود را. ظاهر ژولیده و در گوشه ای دوربین-خجالتی tycoon گفت: اتهاماتی که به او بدهکار $250 میلیون دلار مالیات ساخته شد توسط سوریه را سرویس های اطلاعاتی.

“آقای رئیس جمهور لطفا این است حقیقت” آقای Makhlouf گفت: در اولین تصویری در 30 آوریل. “ما آماده برای باز کردن کتاب های ما به هر کس و بیش از آنها را شماره با شماره. اگر شما دریافت این رقم پس از آن من با کمال میل آن را به شما بدهد.”

آن روشن نیست از آقای Makhlouf تصویری که آیا او هنوز هم در سوریه و او باقی مانده است از چشم های عمومی پس از. اصلی خود شرکت دمشق مبتنی بر ارتباطات از راه دور شرکت Syriatel کاهش یافته است به او و یا هر گونه دیگر نماینده نظر در دسترس نیست.

رامی Makhlouf که در سال 2011 دیده می شد که سوریه را به ثروتمندترین مرد پخش نارضایتی او در Facebook در آوریل 30, ظاهر نشده پس.

عکس: -/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای Makhlouf متعلق به دایره درونی از چهار نفر در بالای نظم سیاسی در سوریه به جنگ کشیده شده است. او به دنبال ایجاد یک پایگاه قدرت شخصی هم با ثروت و حمایت از مبارزان شبه نظامی و موسسات خیریه مورد علاقه.

این دایره درونی در حال حاضر محدود به سه: رئیس جمهور, همسرش اسما و برادرش ماهر که فرمان می ترسید گارد ویژه گفت: یوسف ضاهر یک سوریه-سوئیس سیاسی اقتصاددان و استاد وابسته در دانشگاه موسسه در فلورانس, ایتالیا.

“اسد تلاش برای تحکیم قدرت را در دست خود را به تنهایی و گفت:” لینا خطیب رئیس شرق میانه و شمال آفریقا برنامه در چتم هاوس. “درمان خود را از Makhlouf می فرستد یک پیام به رژیم cronies که در حالی که آنها یک ابزار مفید در طول جنگ آنها یک بار مصرف یک بار نقش خود را بیش از است.”

Bouthaina شعبان عظیمیه کرج, مشاور رسانه ای رییس جمهور سوریه نمی تواند نظر رسیده است.

آقای Makhlouf نیست فقط دوست آقای اسد تبدیل شده و در مقابل در ماه های اخیر. در ماه سپتامبر دولت احضار یک محصول در سوریه ثروتمندترین تجار و بازرگانان به سبک مبل سازی ساده وسبک هتل در دمشق و خواسته آنها را به پول سپرده در سوریه بانک مرکزی برای سرپا نگه داشتن لرزان ارز, با توجه به رسانه های سوریه که, عکس های منتشر شده از این رویداد و Ayman Abdel Nour سابق مشاور اقتصادی آقای اسد حزب وطن ترکیه.

این حرکت در قسمت تکرار عربستان سعودی در سرکوب آن کسب و کار نخبگان صدها نفر از آنها احضار به ریاض را ریتز کارلتون در اواخر سال 2017 در آنچه دولت به نام یک کمپین ضد فساد.

در میان کسانی که احضار در دمشق بود Samer فوز سوریه دوم-قدرتمند ترین تاجر که در برخورد با بسیاری از طرف های مختلف در سوریه و درگیری های توزیع گندم به دولت اسلامی-برگزار خاک و به کردی-کنترل زمین. او به تازگی قرار خود کنگلومرا به صورت قابل ملاحظه نقش در سوریه را پس از جنگ بازسازی. در سال گذشته وزارت خزانه داری ایالات متحده تحریم او و بیش از یک دوجین از افراد و شرکت ها را به اتهام حمایت مالی برای آقای اسد.

در این نشست آقای فوز اهدا 10 میلیون دلار برای حمایت از سوریه و ارز با توجه به Emmar سوریه دمشق-بر اساس اخبار کسب و کار سازمان و آقای Abdel Nour. نه Samer فوز و نه دستیار او در پاسخ به پیام های متنی و یا ایمیل با درخواست ها برای اظهار نظر در مورد 10 میلیون دلار کمک مالی.

در ماه دسامبر چهار طرفدار رژیم تجار و بازرگانان به حال دارایی های خود را منجمد از جمله تعریف al-Akhras دیگر رژیم سرمایه است که مربوط به first lady Asma al-Assad, با توجه به, سوریه, گزارش. مستقل کسب و کار اخبار سایت ذکر شده یک تصمیم توسط وزارت مالیه و ادعا می کند توسط سوریه گمرک که آقای Akhras مدیون چندین میلیارد پوند سوریه در عدم پرداخت عوارض گمرکی.

در اوایل این ماه رئیس هیئت مدیره و دو نفر اعضای هیئت مدیره استعفا داد و در ایرانسل سوریه این کشور را که دومین مخابراتی ارائه دهنده با توجه به اخطار ارسال شده توسط این کشور و اوراق بهادار و بازارهای مالی قدرت. این شرکت دارایی های یخ زده بودند به اتهام توجه پول به خزانه با توجه به سوریه گزارش که به استناد یک تصمیم توسط وزارت مالیه.

ایرانسل تایید استعفای, گفته آنها با توجه به دلایل شخصی و نیست نظر بیشتر است. تنظیم کننده مالی نیست, پاسخ به تماس به دنبال نظر.

سال از جنگ گرفته اند تلفات در سوریه اقتصاد است. آن منقبض شده بود از $67 میلیارد دلار در سال 2011 به 17 دلار میلیارد دلار در سال 2017, تازه ترین شکل موجود از سوریه و دفتر مرکزی آمار. سیاه و سفید ارزش بازار ارز کاهش یافته است و به حدود 1400 دلار از 800 در سال 2018 است.

ساخته شده است که آقای اسد حامیان مالی دارایی های با ارزش به خصوص آقای Makhlouf.

به عنوان جنگ سوار سوریه بسیاری از تجار و بازرگانان به تبعید آقای Makhlouf bankrolled یک طرفدار رژیم شبه نظامیان به گفته وزارت خزانه داری ایالات متحده که در سال 2017 تحریم های تحمیل شده بر خود را, موسسه خیریه, al-بوستان که بودجه ارتش.

آقای Makhlouf یک همبازی دوران کودکی آقای اسد در حال فرود در لیست تحریم های ایالات متحده در سال 2008 به اتهام استفاده از روابط نزدیک با رژیم اسد برای پیشبرد منافع کسب و کار خود را. ایالات متحده آمریکا گفت: معاملات خود را تثبیت یک سرکوبگر رژیم و ارتباط خود را مرعوب و دیگر شرکت ها به ضرر مردم عادی سوریه, او اولین خارجی های اجرایی به لیست سیاه در این راه است.

یک Syriatel بیلبورد. آقای اسد منجمد سوریه و دارایی های این شرکت که متعلق به آقای Makhlouf.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

او بعدها رژیم سرمایه اولیه زمانی که درگیری ها در سوریه در سال 2011 آغاز شد. آقای Makhlouf به عنوان سوریه ثروتمندترین مرد در آن یکی از اولین رژیم ارقام اتحادیه اروپا تعیین شده برای تحریم هایی که در سال حمایت خود را از آقای اسد.

آقای Makhlouf وفاداری به آقای اسد هموار راه را برای سرمایه گذاری در بانکداری رسانه مغازه و املاک و مستغلات حتی به عنوان جنگ ویران سوریه, اقتصاد, مجبور بیش از شش میلیون نفر از مردم کشور را ترک کنند و هل دادن 80 درصد از جمعیت زیر خط فقر با توجه به سازمان ملل متحد.

او گسترش Syriatel بزرگترین سوریه دو اپراتور تلفن همراه که در سال 2017 گزارش $380 میلیون دلار سود. او خریداری اکثریت سهام در کام برگزاری تاسیس شده بود سوریه برای اولین بار خصوصی هواپیمایی کام بال.

دو پسر خود را باید مطرح در رسانه های اجتماعی در swanky, کاباره ها در دبی که در آن پدر خود را بر اساس برخی از کسب و کار قبل از جنگ. آنها سوار فراری brandished بطری قفسه بالا شامپاین و مطرح برهنه-chested در دبی ورزشگاه.

که همه در معرض خطر در حال حاضر به عنوان آقای اسد اهداف آقای Makhlouf اصلی نقد گاو Syriatel انجماد آن سوریه دارایی ها و هفته گذشته دستگیری مدیران ارشد.

آقای Makhlouf متوسل شده به هشدار سابق خود بانی خیر که مجازات او می تواند نتیجه معکوس. آقای اسد خود هواداران که تا به حال بهره مند از کار خیریه خواهد بود خشم او گفت:.

“لطفا آقای رئیس جمهور” آقای Makhlouf گفت: در یکی از فیلم های خود را. “وجود خواهد داشت و اجتناب ناپذیر مجازات الهی از آنجا که ما در حال حاضر در یک برهه خطرناک.”

نوشتن به Sune انگل راسموسن در sune.rasmussen@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر