برزیلی, وزیر بهداشت واریز شده به عنوان Coronavirus عفونت افزایش

حدود 14000 نفر فوت کرده اند در برزیل از Covid-19. در اینجا سائو فرانسیسکو خاویر گورستان در ریو دو ژانیرو در روز چهارشنبه.

عکس: Ellan لوستسا/زوما پرس

برزیل, وزیر بهداشت, Nelson Teich مستعفی جمعه پس از فقط چهار هفته در اتاق کار, ترک, آمریکای جنوبی بزرگترین کشور بدون سلامت رسمی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس با شدت گرفتن وجود دارد و در سراسر کشورهای آمریکای لاتین است.

برزیل و مکزیک و پرو و شیلی ارسال شده رکورد افزایش در تعداد موارد جدید این هفته حتی به عنوان آنها ساخته شده برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد خود را برای جلوگیری از آسیب بیشتر از آنچه که انتظار می رود به امریکا بدترین رکود اقتصادی.

در برخی از کشورها سیاسی اختلاف است مانع تلاش ها برای کنترل این بیماری همه گیر. رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro شده است مبارزه با برخی از مقامات و همچنین دولت فرمانداران و شهرداران در مورد چگونه سریع برای بازگشایی برزیل, اقتصاد, نهم, بزرگترین در جهان با توجه به صندوق بین المللی پول.

آقای Teich, دکتر, حال در روزهای اخیر علنا مخالف آقای Bolsonaro تلاش برای ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید و به سهولت اجتماعی-فاصله اقدامات حتی به عنوان برزیل گذشت بیش از 200,000 موارد است. آقای Teich گرفت در مارس 17 بعد از آقای Bolsonaro اخراج قبلی خود وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta بیش مشابه اختلافات.

سازمان جهانی بهداشت می گوید هیچ قابل اعتماد شواهد پزشکی که کلروکين موثر است در درمان Covid-19 و ایالات متحده آمریکا FDA هشدار داده است در برابر استفاده از آن

نلسون Teich, سمت چپ تا به حال در روزهای اخیر علنا به مخالفت با رئیس جمهور Jair Bolsonaro تلاش برای ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19.

عکس: evaristo sa/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای Teich نمی گویند که چرا او را ترک پست خود. “زندگی ساخته شده است انتخاب و امروز من تصمیم به ترک” او به خبرنگاران گفت: جمعه.

ویروس گرفتن نگه دارید در آمریکای لاتین است. برزیل که ثبت بیش از 15,300 موارد جدید در 24 ساعت از طریق شب جمعه است انتظار می رود به تصویب انگلیس اسپانیا و ایتالیا در مجموع موارد در چند روز آینده آن را تنها پس از آمریکا و روسیه است.

نزدیک به 15000 نفر فوت کرده اند در برزیل از این بیماری با حدود 800 نفر در حال مرگ در هر روز. این کشور به احتمال زیاد به برخی از 50,000 Covid-19 مرگ و میر در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای با توجه به دو جداگانه مدل های پیش بینی یکی توسط آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در آمریکا و دیگر توسط دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. که مرگ و میر می تواند بدتر اگر کشور برطرف محدودیت.

در یک مطالعه اخیر انگلستان امپریال کالج هشدار داد که بر خلاف محدودیت در آمریکا و اروپا آن گرفته تا کنون در برزیل نیست کاهش نرخ انتقال ویروس در زیر یک سطح که در آن موارد جدید همین’tcontinue به سرعت رشد می کنند.

این یک داستان مشابه در سراسر منطقه است. مکزیک گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش می دهد در هر دو مورد جدید و مرگ و میر در روزهای اخیر با وجود دولت اطمینان داد که مداخلات حال کنترل این بیماری همه گیر. اگر روند کنونی برگزاری مکزیک را پیش افتادن از چین مرگ و میر 4,637 در چند روز آینده.

“به طور گسترده تر نتایج ما نشان می دهد که در صورت عدم معرفی بیشتر اقدامات کنترلی است که بیشتر به شدت جلوگیری از انتقال برزیل, چهره های چشم انداز از یک بیماری همه گیر است که ادامه خواهد داد به رشد نمایی” این گزارش گفت:.

پاسخ به coronavirus را دنبال کرده است کمی متفاوت مسیر در آمریکای لاتین در مقایسه با آمریکا و اروپا است. دولت آمریکا محدودیت های قبلی در این بیماری همه گیر و منجر به رشد آهسته تر از عفونت. اما اضافه کرده است که به فشار اجتماعی برای بازگشایی هر چه زودتر با توجه به نصب اقتصادی تلفات.

اگر دولت حرکت به سهولت و محدودیت های منطقه خواهد بود که برای اولین بار در جهان به بازگشایی بدون داشتن بیماری همه گیر تحت کنترل است. در اروپا و آمریکا تعداد موارد جدید شده بود در حال سقوط به هفته قبل از دولت ها شروع به گرفتن اولین مراحل آزمایشی به بازگشایی شده است.

اورژانس کارگران حمل و نقل بیمار با Covid-19 به یک بیمارستان در آمازوناس دولت در برزیل در روز پنج شنبه.

عکس: رافائل آلوز/شاتر

این هفته در برزیل آقای Bolsonaro اعلام کرد که کسب و کار مانند ورزشگاه و سالن مو ضروری بود اجازه دادن به آنها برای بازگشایی شده است. این حرکت در زمان پس از آن وزیر بهداشت آقای Teich با تعجب. “این بود امروز اعلام کرد از او پرسید: هنگامی که خبرنگاران به او گفت از حکم ریاست جمهوری. “بدون آن نمی رفتن را از طریق وزارت نیست ما اسناد آن را رئیس جمهور تصمیم گیری است.”

اکثر فرمانداران و شهرداران سراسر برزیل, با این حال اعمال محدودیت های محلی نگه داشتن چنین کسب و کار بسته شده است. این موضوع به برزیل رفت دیوان عالی کشور که حکم داد که فرمانداران و شهرداران باید از این قدرت برای ایجاد قوانین خود را دارند.

“این وضعیت تبدیل به هرج و مرج. تعداد مرده در برزیل در حال افزایش است و افزایش حفظ خواهد شد و متاسفانه آن بالاتر خواهد بود چرا که ما دولت را به ناتوانی در سازماندهی یک پاسخ هماهنگ” گفت: Marcelo Burattini یک infectologist در دانشگاه فدرال سائو پائولو دانشکده پزشکی که صحبت از تخت بیمارستان که در آن او است که دوره نقاهت بعد از Covid-19.

درک Coronavirus

  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه که در مورد کوروناویروس | en Español
  • ردیابی: Coronavirus مورد شمارش

نظر سنجی ها نشان می دهد افزایش تعداد برزیلی ناراضی هستند و با آقای Bolsonaro رویکرد به بحران است. فریاد “Bolsonaro ، و مردم کوبیدن گلدان پخت و پز با هم در اعتراض شایع در بسیاری از شهرستانها در طول شب اخبار و شنیده میشد در سن پائولو بعد از ظهر جمعه وقتی آقای Teich استعفای عمومی ساخته شده است.

برزیل, نرخ ارز واقعی را از دست داده است حدود 10 درصد از ارزش خود را در ماه گذشته به مکزیک و شیلی ارز را ثابت ماند, بازتاب از دست دادن اعتماد سرمایه گذاران در برزیل اقتصاددانان می گویند.

در پرو نیز گزارش داد که یک رکورد در افزایش موارد در روزهای اخیر اولین مرحله از بازگشایی شروع این هفته اجازه می دهد بخش های مانند معدن و ساخت و ساز و ماهیگیری به راه اندازی مجدد اگر شرکت مطابق با سختگیرانه تر سلامت و بهداشت مورد نیاز.

فشار برای بازگشایی بسیار زیاد است که میلیون ها نفر در سراسر منطقه از دست دادن معیشت خود را. دولت پرو روز جمعه اعلام کرد که اقتصاد قرارداد در سرعت سالانه 16 درصد در ماه مارس و 1.2 میلیون نفر در لیما پایتخت, شغل خود را از دست.

پرو یکی از اولین کشورهای آمریکای لاتین به تصویب سختگیرانه قفل کردن در ماه مارس با بستن مرزها تعلیق مدارس و اجرای مقررات منع رفت و آمد شبانه و سازندگان: اکثر کسب و کار. در حالی که این مراحل را آهسته ویروس, مقامات یافت می شود آن را سخت تر برای مردم را مجبور به ماندن در خانه به عنوان اقتصاد درون منفجر.

حدود 70 درصد از پرو کار در بخش غیررسمی. در هفته های اخیر به لیما بازارهای خیابانی شلوغ تبدیل شده اند دوباره آنها را تبدیل به نقطه کانونی برای این ویروس گسترش یافته است. مقامات یافت که تقریبا 80 درصد از مغازه داران در یک بازار میوه در لیما کم درآمد La Victoria محله آزمایش مثبت برای Covid-19 برجسته دشواری حاوی گسترش این ویروس در کشورهای که در آن مردم زندگی در شرایط شلوغ و فقدان تاسیسات بهداشتی اولیه از جمله آب در حال اجرا.

“تحت آن شرایط بسیار دشوار است برای مهار شیوع مانند ما شاهد” گفت: ماریانا Leguia, یک متخصص بیماری های عفونی در پرو دانشگاه کاتولیک ملی واتیکان. “نگرانی من این است که به عنوان قفل کردن اقدامات کاسته ما در حال رفتن به شروع به دیدن بیشتر موارد. ما هنوز ندیده شواهد روشن است که منحنی پهن است.”

مکزیک گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش می دهد در هر دو مورد جدید و مرگ و میر در روزهای اخیر. در اینجا یک خانواده با حضور دفن نسبی در تیخوانا, مکزیک, در روز سه شنبه.

عکس: فرد راموس/مهر نیوز

شیلی که اعمال جزئی قرنطینه کرده بود پرده برداری کرد قصد دارد در اواخر ماه آوریل به تدریج بازگشایی اقتصاد است. اما پس از coronavirus موارد بیش از دو برابر از 16,000 به 40,000 همانطور که از جمعه. روز چهارشنبه وزیر بهداشت Jaime منلیچ اعلام کرد در مجموع قرنطینه برای پایتخت است که او به نام “نبرد سانتیاگو” پس از تعداد موارد افزایش 60% در یک روز.

استرس نشان با دو بیمارستان اعلام کرد که آنها در نقطه سقوط از آنجا که آنها در حال غرق با بیماران. در تمام 90 درصد از واحد مراقبت های ویژه تخت در این شهر اشغال شد که از روز شنبه به گفته پزشکان ،

مکزیک قصد دارد برای باز کردن اقتصاد خود را به بالا شروع ژوئن 1 باید موجب نگرانی در میان پزشکان که نقطه به نقطه کشور نرخ پایین تست. این کشور در رتبه آخر در تست در میان 37 نفر از اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

مکزیک دارای بیش از 40 ، 000 موارد—یک سطح است که دولت اذعان می کند پهناور undercount با توجه به محدود تست. سراسر کشور گسترش ویروس است که هنوز هم شتاب از جمله در شهر مکزیک.

تعداد بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک Covid-19 در این شهر بیمارستان ها افزایش یافت و از 4,278 مردم در مارس 1 به 5,726 مردم در پنجشنبه 34 درصد افزایش با توجه به داده ها از مکزیک دولت شهرستان.

“ما بسیار نگران است. ما نمی توانیم فکر می کنم در هر راه که فعالیت می تواند به زودی راه اندازی مجدد” گفت: Juan Hugo de la Rosa, شهردار Nezahualcóyotl یک حومه وسیع با 1.2 میلیون نفر است. “این است که معکوس به بحث در مورد بازگشایی زمانی که ما در اوج این بیماری همه گیر.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به دیوید Luhnow در david.luhnow@wsj.com و Jeffrey T. Lewis در jeffrey.lewis@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر