Georgia Tech امن تعهد برای جانشین خود به توپ زن Pressley Harvin یک چشم انداز است که خانه کمی دورتر از آتلانتا از Harvin وطن از Alcolu S. C.

دیوید Shanahan که اعلام تعهد خود را جمعه از ایرلند است اما صرف چند ماه گذشته آموزش به یک توپ زن در استرالیا. در سال های اخیر دوستدار فوتبال از استرالیا گرفته اند که عنصر از بازی.

شش نفر از هفت برندگان ری مرد جایزه داده می شود و سالانه به ملت توپ زن هستند استرالیا و بیشتر به طور خاص باید همه آموزش دیده با Prokick استرالیا, punting و لگد زدن آکادمی که Shanahan چپ ایرلند به قطار ،

Shanahan چپ ایرلند “به دلیل تنها به یاد بگیرند که چگونه به زدن توپ برای رفتن به امریکا و او فرصت” ناتان چاپمن Prokick استرالیا سر گریه کردن مربی گفت: AJC.

Shanahan بازی گالیک فوتبال در ایرلند – چیزی از یک ترکیب بین فوتبال راگبی و بسکتبال بود اما علاقه مند به فوتبال و تماس با Prokick استرالیا. Fortuitously یک آکادمی مربی اتفاق افتاده بود که در انگلستان پرواز کرد و به ایرلند به نگاهی به Shanahan.

Shanahan تصویب تست شد و در راه خود را به ملبورن استرالیا است.

“من حدس می زنم که مردم در حال حاضر شروع به احساس مانند آموزش را به ارزش آن است و آنها نتایج خوبی دریافت کنید و یا ما نتایج خوب” چپمن گفت. “ما کار آنها بسیار سخت است. بنابراین اگر شما احساس می کنید که چیزی است که شما نیاز به انجام و سپس آن را می شود به نوعی مانند یک سرمایه گذاری است. شما می خواهید برای دریافت بهترین نتیجه را از خودتان را.”

Shanahan است که توانایی.

“او یک توپ از یک پا” چپمن گفت: “و این کار ما را به مطمئن شوید که او آن را کنترل و می تواند انجام آنچه مورد نیاز است.”

فراتر از آن, Chapman توصیف او را به عنوان زحمتکش یک دانش آموز خوب و بزرگ” ، همچنین او را “nuggety,” استرالیا برای کلفت.

چپمن کمک اتصال Shanahan و فناوری از طریق تماس با کت زرد از جمله مدیر کل پاتریک Suddes. چپمن می دانستند Suddes از وقت خود را نظارت بر استخدام در آبرن که در آن استرالیا Arryn Siposs punted برای ببر و به تازگی امضا به عنوان عامل رایگان undrafted با شیرها دیترویت.

(اگر شما نگرانم چپمن آشنا است با سابق تکنولوژی دفاعی و مقابله با استرالیا آدم Gotsis در حال حاضر با Denver Broncos اما او را نمی دانم.)

>> استخدام در توضیح یک بازدید مجازی

Tech خواهد شد نیاز به یک توپ زن پس از این فصل به عنوان Harvin در حال رفتن به ارشد خود را در فصل. چپمن گفت: Shanahan احتمالا می تواند همچنین رسیدگی kickoffs و اهداف رشته.

“من می خواهم بگویم نقاط قوت خود هستند او واقعا قوی پای او واقعا تمیز در جیب اما او نیز که توانایی مرتب کردن بر اساس از رول کردن و رانندگی توپ را به میدان” چپمن گفت. “او بسیار سریع و بیش از حد, بنابراین این احتمال وجود دارد برای او اجرا شود.”

چپمن توصیف Prokick استرالیا به عنوان یک “بوتیک کوچک آکادمی که قطار مردان جوان به زدن توپ یا پا زدن فوتبال.” آموزش به طور معمول اجرا می شود حدود یک سال به 14 ماه. وجود دارد حدود 40 بازیکن در این برنامه که به میله های فقط با گریه کردن و لگد زدن می کند و باید یک تیم رقابتی.

چپمن ارقام Shanahan می تواند آماده برای آمدن به ایالات متحده در ماه ژانویه زمانی که او می تواند اولیه enrollee برای 2021 کلاس.

Shanahan ادامه داد: این رشته از تعهدات است که مربی جف Collins دریافت کرده است. او نهم چشم انداز برای ارتکاب به 2021 امضای کلاس ششم از ماه آوریل 28.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله