چگونه یک لغو نجومی خواهد تاثیر بریوز, دیگر, NL باشگاه در این زمینه

چشم انداز کوتاه یا لغو نجومی را کفن هر باشگاه در سوالات خود را در مورد آینده نزدیک است. بریوز مستثنی هستند.

لغو فصل فاجعه سناریو. آن را بی پایان مالی سوالات. خرید اینترنتی را تحت تاثیر قرار سال از بیس بال. همانطور که در سال 1994 طرفداران بودند که تحت فشار قرار دادند دور ممکن است بازگشت نیست. بیس بال در حال حاضر عقب در نبرد برای ملی ربط.

بریوز خواهد از دست دادن یک فصل است که در آن آنها سری جهانی امیدوار. آنها می خواهم از دست دادن یک سال دیگر از تماشای رونالد Acuna و Ozzie Albies را به خود می آیند. کول Hamels و Marcell Ozuna خواهد وارد بازار بدون یک بازی برای حق رای دادن. علامت Melancon و شین گرین رایگان خواهد بود عوامل شکستن بریوز’ کوتاه سوپر اغل گاو یا حشم.

آینده انشعابات ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه بریوز مذاکره با فردی فریمن در معامله بعدی هر چند با وجود عدم قطعیت آن را سخت به تصور کنید که او در جای دیگر. هنوز, آن را نمی ممکن است به عنوان آسان به عنوان آن می تواند بوده است. ما نمی دانیم که چگونه این تاثیر می گذارد به زودی به صورت رایگان عوامل و تیم توانایی و انگیزه به صرف مبالغ زیادی روی بازیکنان است.

دیگر از فریمن, بریوز نمی خواهد برخورد بزرگ رایگان-عامل تصمیم گیری در زن و شوهر بعد از فصل. Ozuna و Hamels در نظر گرفته شد stopgaps. تیم می دانست که اغل گاو یا حشم به احتمال زیاد تا به حال یک سال عمر مفید. خود را از دیگر عوامل در دو زمستان ارزان تر هستند veteran انواع دیگر از مایک Foltynewicz که در آینده به عنوان یک بازیکن و یک شجاع تا حد زیادی بستگی به این پتانسیل و فصل بعدی.

یک نگاه اجمالی به چگونگی ملی دیگر تیم های لیگ برتر تحت تاثیر قرار خواهد در این زمینه با لغو شود:

نیویورک: یک فصل از یعقوب deGrom خواهد بود از دست داد. پیت آلونسو را در فصل دوم از بین رفته است. مارکوس خواهد بود آمار رایگان آژانس. این متس خواهد از دست دادن یک فصل است که در آن آنها postseason امیدوار. در آینده نزدیک نیویورک ممکن است تمایل به خود را بریده بریده بالا-10 حقوق و دستمزد خواهد بود که با انتقاد بدون در نظر گرفتن شرایط.

فیلادلفیا: Bryce هارپر هارون نلا و دیگران را از دست خواهد داد یک فصل از اعداد اول. فیلیز به رخ کشیدن زیادی حقوق و دستمزد شده اند و مایل spenders اما چگونه این تاثیر خود را تجهیز نشدن برنامه ؟ آنها با تکیه زیادی شاید بیش از حد در آژانس رایگان.

واشنگتن: دفاع از شانزه نمی محافظت از خود را به عنوان. آنها از دست دادن یک سال و حداکثر Scherzer-استفان عشق-پاتریک, همجنس باز, نوجوان, سه نفر با Scherzer رایگان عامل بعدی offseason. مانند فیلادلفیا اتباع به رخ کشیدن یک حقوق و دستمزد.

میامی: Marlins’ مهم ترین بازیکنان در لیگ کوچک است که نمی خواهد یک فصل است. که یک توسعه آمار برای یک تیم بانکی در آینده ای روشن تر. Marlins در حال حاضر یک کم درآمد باشگاه و این امر بیشتر ایجاد نگرانی است.

شیکاگو: تصمیم گیری در کریس برایانت scott mescudi Baez, Anthony ریزو و کایل Schwarber تقریبا به علت. هر توله انتخاب کردن برای تجارت خواهد نگه داشتن بیشترین مقدار در زمستان از آنجا که هر یک می تواند تبدیل به رایگان عوامل پس از فصل آینده است. خوزه Quintana و جان لستر رایگان خواهد بود عوامل این زمستان. فصل گذشته ممکن بوده است این توله’ تاریخ و زمان آخرین رقص.

St. Louis: تازه کردن یک NLCS ظاهر کاردینالز نمی خواهد این شانس را به تکرار در مرکز. آنها محبوب متصل به رشته کوه های راکی سوم baseman نولان Arenado اما حتی اگر کلرادو است باز به حرکت او در تاریخ بعد کسانی که مذاکرات را پیچیده تر خواهد بود. کاردینالز بالا-10 حقوق و دستمزد و چندین جانبازان از جمله Yadier ملینا و آدم Wainwright که در سال های گرگ و میش.

میلواکی: آینده, بازگشت به عقب حذفی حضور رایج در feat حذفی, تاریخچه – تخمیر خواهد از دست دادن یک سال نخست مسیحی Yelich. حق رای دادن در حال حاضر به کاهش حقوق و دستمزد و با توجه به نقش برجسته تر به بازیکنان جوان و با Yelich امضا طولانی مدت آن می تواند انتخاب کردن برای یک مینی مجددا با ابزار تجهیز امید برای یک چرخش سریع.

Cincinnati: وجود چند تیم خواهد بود که تاثیر بیشتری نسبت به قرمز ساخته شده است که نفع خود-در حال حاضر حرکت برای یک سال 2020 اجرا حذفی. استارت ترور بائر و آنتونی DeSclafani رایگان هستند عوامل این زمستان بالقوه برای پایان دادن به قرمز بزرگ ” چرخش قبل از اتمام یک فصل کامل. Cincinnati صرف بیش از $150 میلیون در بهبود آخرین offseason – امضای hitters مانند مایک Moustakas نیک Castellanos و Shogo Akiyama – در عین حال ممکن است از دست دادن یک سال می گرداند.

پیتسبورگ: دزدان دریایی خواهد از دست دادن فصل از چند امیدوار کننده کوزه از جمله جو Musgrove. کریس کماندار که آنها را امیدوار می تواند دوباره بجای اول برگشتن و معامله در مهلت دارای 11 میلیون دلار تیم گزینه خواهد دزدان دریایی آن را انتخاب کنید تا امید آنها هنوز هم می تواند تجارت را دارد ؟ پیتسبورگ به نظر می رسد با نزدیک شدن به teardown و در میان صفوف کاهش درآمد تیم است.

لس آنجلس: داجرز ممکن است شماره 1 تیم تاثیر لغو. در کنار از دست دادن یکی دیگر از شات در آن گریزان عنوان سابق MVP Mookie بتی خواهد رسید رایگان آژانس پس از بازی هرگز یک بازی در آبی. L. A. تسلیم یک گروه سه نفره از چشم انداز و جذب نیمی از دیوید قیمت معامله به بتی تجارت اتفاق می افتد. داجرز هنوز هم می تواند دوباره او را امضا اما بتی خروج خواهد آورد. کلیتون Kershaw خواهد از دست دادن خود را در سن 32 فصل و کوری Seager خواهد بود یک سال از آژانس رایگان.

آریزونا: پس از امضای مدیسون Bumgarner و دستیابی به سار Marte های دایاموند شد ومیگوید نزدیک به داجرز. رابی ری خواهد بود یک عامل رایگان این زمستان با Marte و ادواردو Escobar مجموعه به انجام این کار در متعاقب آن چرخه. در حالی که بسیاری از آریزونا فهرستی است که در آن نخست آن مزرعه سیستم در حال بالا رفتن. مایک Hazen طرح صدمه دیده است تمام راه را در اطراف در اینجا.

سن دیگو: مدیر کل A. J. Preller نزدیک بود برای دیدن چشم انداز خود را متوجه. پادرس’ major-لیگ فهرستی از ویژگی های چند آبی-chippers در حالی که آن سیستم است که هنوز هم پر از ردیف بالا استعداد. سن دیگو بود, حاشیه های وحشی-کارت مدعی و آن را می خواهم از دست دادن ارزانتر فصل فرناندو Tatis Jr., Chris Paddack و دیگران در حالی که از دیدن آن جزئی leaguers ادامه رشد خود را در این زمینه است.

کلرادو: Arenado فقط یک معمای جنوبی رشته کوه های راکی که در یک چهارراه. Trevor داستان یک عامل آزاد پس از فصل آینده زمانی که Arenado ورزش می تواند یک انتخاب کردن (هر چند او ممکن است کمتر تمایل در حال حاضر). چارلی Blackmon است که هنوز به خوبی جبران امضا برای 21 میلیون دلار در فصل آینده با دو بازیکن گزینه های. ما نمی تواند پیش بینی کند چه عواقب خواهد بود برای هر تیم اما رشته کوه های راکی’ آینده در حال حاضر پیچیده بود. این ممکن است ضروری بازسازی با یا بدون ستاره سوم baseman.

سان فرانسیسکو: غول ها در انتظار چند بد قرارداد تا حداقل آنها می توان از یک سال و نزدیک به رایگان بودن از تعهدات جانی کوتو, Brandon کمربند شکن Posey, Brandon کرافورد و اوان Longoria. سان فرانسیسکو است که هنوز در مراحل اولیه کامل بازسازی, اما این می تواند تاثیر خود را در آینده تصمیم گیری در هزینه. توسط 2022 آنها باید انباشته مزرعه سیستم و روشن شود به اضافه کردن چند گران قیمت نمایندگی رایگان – اگر آنها را انتخاب کنید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر