نسکار است.

رنگ معامله می شود یک بار دیگر روز شنبه در “مسیر بیش از حد دشوار برای اهلی” دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی است.

طرفداران اجازه داده نخواهد شد به حضور با توجه به شیوع کروناویروس.

Brad Keselowski است در قطب است. او برنده است که نقطه در نقشه کشی چون هیچ سنتی صلاحیت.

وجود خواهد داشت یک مسابقه دوم در دارلینگتون چهارشنبه شب اما طرفداران نخواهد بود در دست برای هر دو.

نسکار به پایان رسید چهار مسابقه قبل از بستن در ماه مارس است. کوین Hoffman آگهی های جام, جدول رده بندی سری.

Ryan Newman را به بازگشت به مسابقه یکشنبه دقیقا سه ماه پس از سقوط Feb. 17 تلاش برای پیروزی دوم خود را دیتونا 500.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجاز نیومن زمان بیشتری برای التیام و او در نهایت از دست رفته فقط سه مسابقه است.

نیومن می گوید او هیچ خاطره ای از خود دلخراش تصادف در دامان نهایی از دیتونا 500. او نمی به یاد داشته باشید که در بیمارستان که آمد به بازدید و یا هر چیز دیگری در مورد او دو شب اقامت برای درمان ضربه به سر است.

اولین چیزی که نیومن می توانید به یاد بیاورید که راه رفتن از یک بیمارستان فلوریدا برگزاری دست خود را با دو دختر جوان. زمانی که او بعد از تماشای یک, پخش, از, سقوط او شد مات و مبهوت با خشونت از خراب است.

“همانطور که من به تماشای سقوط بود و به خودم باور دارم آنچه که من تا به حال از طریق رفت و من واقعا نگاه به پدر بگو:” آیا این واقعا اتفاق می افتد؟'” نیومن میگوید. “این دیوانه است. من خوشحالم که اینجا هستم.”

این یک بهبود قابل توجه از یک هراسان پرواز پایین کشش نهایی در دیتونا. نیومن بود ضربه از پشت و فورد موستانگ تیز ساخته شده راست به روی دیوار رفت هوابرد و آمار بود دوباره توسط Corey LaJoie به عنوان مچاله خرابه سقوط در طول مسیر با نیومن در داخل.

>> گلف بازده یکشنبه بیش از حد

نیومن نمی دانم اگر Lajoie خودرو به خطر بیافتد خود را در کابین خلبان وجود دارد این است که هیچ قطعی ویدئو نشان میدهد که چگونه سر-و-گردن داری سیستم آسیب دیده بود و یا چگونه کلاه خود بود “خرد.”

“من لازم نیست که هر چیزی که قطعی است که می گوید که او ضربه ماشین من کلاه. من نمی دانم که بخش هایی از داخل ماشین من آمار من کلاه و خرد آن را” نیومن گفت. “من کلاه را باید تماس بگیرید و من هانس آیا باید تماس بگیرید و من در حال نقل مکان کرد به عقب در صندلی خود را به عنوان ماشین در حال حرکت بود من رو به جلو است.

“همه چیز اتفاق افتاده است واقعا سریع و همه چیز تمام شد که در محفظه اساسا و من حدس می زنم آن خواهد بود مانند یک مورد از با کیفیت بالا, شلاق زدن این نوع اتفاق افتاده است زمانی که من بود رسید.”

او sedated, گفت, تقریبا بلافاصله برای آرام کردن او و در نهایت نگه داشتن او حل و فصل به طوری که در مغز او می تواند زخم التیام یابد. او گفت که او دچار “مغز کبود است.”

“من به نوعی آن را در شخص غیر روحانی از نظر داشتن کبود مغز چرا که همه می دانند چه کبود است و گفت:” پوردو فارغ التحصیل رشته مهندسی و ایندیانا بومی است. “شما نمی توانید یک ضربه مغزی. این فقط یک تشخیص پزشکی. اما یک کبودی شما می توانید ببینید.

“بنابراین من از نوع self-خودم تشخیص که کبود مغز به دلیل این واقعیت است که شما نیاز به زمان برای یک کبودی به زخم التیام یابد و این چیزی است که من نیاز به زمان برای مغز من به زخم التیام یابد.”

>> اینجا را کلیک کنید برای sports TV listings

نیومن طولانی شناخته شده به عنوان سخت ترین راننده نسکار به پاس گفت: او مسابقه مناسب برای روز یکشنبه رویداد در یکی از فنی ترین آهنگ ها در این سری است.

“من امیدوار به انجام هر دامان و پس از آن یکی بیشتر پس از آن — من فکر می کنم آنها با داشتن یک victory lap هنوز,” او گفت:.

یک راننده ای که نمی خواهد در این زمینه در دارلینگتون است Kyle Larson که معلق توسط نسکار و کاهش تیم خود را پس از استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طی یک شبیه سازی مسابقه برگزار شد در طول وقفه. رانندگی معمول خود No. 42 خودرو خواهد بود مت Kenseth در اولین مسابقه خود را در مدار پس از سال 2018 است.

در این مسابقه نشان داده خواهد شد که در فاکس یکشنبه در 3:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله