مردم با عجله به قضاوت’: Deandre بیکر وکیل تکذیب سرقت مسلحانه اتهام

حدود 24 ساعت پس از فلوریدا اعلام هشت جنایت حکم بازداشت علیه New York Giants cornerback و سابق دانشگاه گرجستان ستاره فوتبال Deandre بیکر, وکیل او تکذیب میکند.

میرامار پلیس به دست آمده چهار سرقت مسلحانه و چهار تشدید حمله به حکم علیه بیکر, 22 در ارتباط با سرقت در اواخر شنبه شب. چهار نفر سرقت شد حدود $70 ، 000 و آنها را متهم به بیکر, همکار NFL بازیکن Quinton دانبار و یک سوم مرد ناشناس از ارتکاب جرم.

مرتبط با: NFL cornerback سابق یوگا ستاره Deandre بیکر متهم به سرقت مسلحانه در فلوریدا

وکیل برادفورد کوهن با صدور بیانیه ای در Instagram جمعه شب گفت که بیکر حفظ بی گناهی خود را.

“من می خواهم برای تشکر از (میرامار پلیس) برای اینکه حرفه ای در رابطه با تسلیم شدن و مسائل مورد” بیانیه ای گفت:. “ما درک می کنیم که افسران تنها می تواند پایه حکم بر آنچه گفته شد به آنها را در زمان. ما گواهی حسن از چند تن از شاهدان که همچنین اختلاف اتهامات و exculpate مشتری ما.”

این بیانیه در ادامه گفت: “ما باید به جای ارائه آنها به دادگاه در زمان مناسب و نه در رسانه ها بلکه در این روز و سن, مردم عجله به قضاوت. که در آن برخی به دنبال تبلیغات ما به دنبال عدالت است.”

همانطور که از جمعه شب نه نانوا و نه دانبار تبدیل شده بود خود را به مقامات. با توجه به حکم آنها را رد خواهد کرد اوراق قرضه زمانی که به زندان برده شد.

در حالی که در بحث شکست در یک جدول که در آن چندین نفر کارت های بازی منجر به بیکر و مرد ناشناس با پوشیدن یک ماسک قرمز ایستاده و بیرون کشیدن اسلحه به حکم گفت.

این دو همراه با دانبار و سپس به اتهام سرقت از چهار مردان از ساعت لوکس و پول نقد قبل از رانندگی دور در جدا کردن اتومبیل. دانبار که نقش cornerback برای Seattle Seahawks و گسترده ای دریافت در دانشگاه فلوریدا بود و نه مسلح با توجه به قربانیان و شاهدان.

دانبار وکیل مایکل Grieco نیز با رد این اتهامات جمعه برای چند رسانه ای. او گفت: پنج شاهدان گواه است که مشتری خود را درگیر نمی شد در سرقت.

بیشتر: وکیل می گوید که او دارای گواهی حسن پاکسازی Seahawks’ دانبار

در یک نقطه در طول حادثه بیکر گفت که گفته مرد در ماسک قرمز به ساقه کسی که فقط راه می رفت به حزب. هیچ اثر شلیک گلوله از کار اخراج شدند و هیچ کس مجروح شد.

در مجموع سه نفر هستند متهم به سرقت $12,400 نقد و رولکس Hublot, Audemars Piguet و گرین بینز Richard Mille ساعت به ارزش کل $61,100 این حکم گفت.

بیکر که در اصل از میامی, بازی های برگزار شده در UGA از سال 2015 تا 2018. این Thorpe برنده جایزه سرفصل های ساخته شده در سال آخر خود را زمانی که او تصمیم گرفت به جست و خیز کاسه شکر.

مرتبط با: گرجستان Deandre بیکر نمی خواهد بازی در کاسه شکر

او 30th کلی انتخاب در سال 2019 پیش نویس NFL. او NFL تماس تخمین زده می شود ارزش $10.4 میلیون بیش از چهار سال با امضای جایزه 5.6 میلیون, با توجه به گزارش های متعدد.

غول Seahawks و NFL صادر اظهارات که آنها آگاه بودند از این وضعیت پس از حکم اعلام شد پنج شنبه. هیچ یک ارائه نظر بیشتر در مورد این مسئله.

خود حکم دستگیری را می توان در اینجا یافت نشد.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر