در این منطقه هیچ Coronavirus

مردم بازدید gravesite در Otsuchi استان ایواته در ماه مارس در نهمین سالگرد فاجعه سونامی در منطقه است.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چهار ماه به این بیماری همه گیر کوروناویروس همه اما حدود یک دوجین از جزایر دور افتاده و جدا شده سازمان ملل گزارش موارد عفونت است. در داخل بسیاری از کشورها ویروس گسترده است: هر کشور ایالات متحده آمریکا, چینی, استان, ایتالیایی منطقه و دولت برزیل تا به حال Covid-19 بيمار.

شیوع این بیماری نیز نفوذ عمیق در ژاپن, اما, با توجه به داده های رسمی, چپ یک منطقه از بیش از یک میلیون نفر صدمه ندیده است.

Iwate در ژاپن در شمال شرقی ساحل اقیانوس آرام است که به تنهایی در میان کشور 47 استان در گزارش هیچ Covid-19 موارد پس از ژاپن ثبت اولین مورد در ماه ژانویه است.

وضعیت تقریبا بی سابقه برای دولت به اندازه مناطق در کشورهای دیگر و به نوبه خود از ثروت برای منطقه آشنا با ضربه مرگبار از طبیعت است. Iwate—تلفظ “ee-wah-teh”—یکی از بدترین آمار مناطق گسترده 2011 زلزله و سونامی. تقریبا 5,800 نفر را تایید کرد و یا از دست رفته در فاجعه در کشور ژاپن.

جغرافیا است که به احتمال زیاد نیز بخشی از دلیل که چرا Iwate است skirted coronavirus. آن کوهستانی است یک مانع طبیعی برای آسان گسترش ویروس بین کوچکتر جوامع ساحلی آمار سونامی و پرجمعیت تر داخلی است.

ساکنان Iwate باید abided رسمی توصیه به اقدامات احتیاطی.

عکس: فیلیپ fong/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

اما توضیح است که تنها تا کنون می رود. کنتیکت-اندازه Iwate با حدود 1.3 میلیون نفر است که به دور از حداقل جمعیت ژاپن استان. پایتخت موریوکا یکی از شمال ژاپن بزرگترین شهرهای با جمعیت معادل پیتسبورگ. آن را نیز یک مرکز بزرگ در گلوله خط قطار به توکیو که در حال حاضر دارای بیشترین Covid-19 نفر در ژاپن است.

Yoetsu یوشیدا یک مقام مسئول Iwate را از دست داده و coronavirus همه گیر اعتبارات دستياران پایبندی به درخواست رسمی برای محدود کردن سفر غیر ضروری و عمل اجتماعی فاصله. او لینک رعايت راهنمایی بیش از آنچه که در بحران به 2011 فاجعه است. ژاپن نشده اجرا یک مستند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“مردم باید حس اورژانس پس رفته ایم از طریق بزرگ شرق ژاپن زلزله” آقای یوشیدا گفت.

در شهر ساحلی Otsuchi, Shoko Komukai بسته او پیتزا رستوران به زودی پس از یک دولت ملی اضطراری اعلام شد در مارس حتی اگر کسب و کار تعطیل نیست, اجباری است.

“ما می دانیم که چیزهایی که غیر منتظره اتفاق می افتد. ما می دانستیم که سونامی خواهد آمد در زمان زلزله, اما ما هرگز انتظار چنین یکی بزرگ خواهد رسید ما,” او گفت:. “و اگر ما می توانید زنده ماندن تلاش ما باید انجام دهیم.”

Shoko Komukai دوم از سمت راست بسته او پیتزا رستوران در Otsuchi به زودی پس از ژاپن اعلام کرد یک دولت ملی اضطراری.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد Shoko Komukai

دیگران می گویند Iwate در واقع ممکن است بندر coronavirus موارد اما نه شناسایی آنها با توجه به سطح پایین تست. به عنوان از آوریل 13, بیش از 7000 سوالات ساخته شده بود به محلی تدریس خصوصی در خانه برای افراد مبتلا ممکن است Covid-19 علائم اما Iwate تا به حال انجام شده تنها 478 تست PCR به عنوان پنج شنبه به پایین ترین سطح در کشور است.

در حالی که ژاپن به طور کلی به طور کلی محدود تست برای کسانی که با جدی Covid-19 علائم و مردم آنها شده اند در تماس با, Iwate اضافه شده یکی دیگر از موانع تا پایان مارس و نیاز به آزمایش به تایید شده توسط یک پانل از کارشناسان پزشکی.

Katsunori Yanagihara یک کارشناس در آزمایشگاه پزشکی در دانشگاه ناکازاکی گوید این احتمال وجود دارد ناشناس موارد عفونت در Iwate. “وجود موانع بالا برای دسترسی به, آزمون,” او گفت:.

Iwate در حال حاضر افزایش آن تست ظرفیت گفت: آقای یوشیدا های استانی رسمی.

روسیه

چین

IWATE

ریاست

موریوکا

ژاپن

توکیو

250 مایل

250 متر

در ضمن Iwate مشتاق به حفظ کامل آن ثبت پس از اعلام وضعیت اضطراری در این استان و بسیاری از ملت برداشته شد پنج شنبه. ایستگاه پرسنل در حال چک کردن درجه حرارت از چند نفر که می رسند از توکیو در قطار گلوله. یک زن باردار از توکیو منطقه که آب به طور ناگهانی آغاز شد در حالی که او از دیدن خانواده در Iwate رد شد مراقبت در دو بیمارستان که گفت: او ممکن است مسری. او بعد از تایید شد منفی و به هنگام تولد در یکی دیگر از Iwate بیمارستان.

برخی از دولتی و خصوصی امکانات از جمله اصلی استانی موزه هنر در موریوکا باید خواسته مردم از دیگر استان به دور ماندن. Iwate فرماندار گفت: مشاوره های خوب هستند اما آشکار ممنوعیت نیست.

Takahiko Fujiwara اجرا می شود که یک سالن مو در موریوکا قرار داده تا متوجه محرومیت مردم از خارج Iwate. در حالی که او کاهش مشتریان مو, او می پرسد و آنها را به جایی که آنها هستند و اینکه آیا آنها باید سفر خارج Iwate. تا کنون او نیست تبدیل شده و هر کسی که دور است.

“من امیدوار است این کمک خواهد کرد که مشتریان به طور منظم من احساس امن” او گفت:.

FDA هشدار می دهد که ابوت سریع تست کیت ممکن است منفی کاذب, New York Stock Exchange, برنامه ای برای بازگشایی آن یاد طبقه تجاری ووهان revs تا سراسر شهر بود تست ترس از موج دوم coronavirus عفونت. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: کارنی فرگوسن/آسوشیتد پرس

خوش شانس فرار آمد و در اواسط ماه آوریل هنگامی که یک دکتر که سفر به Iwate به کار به طور موقت در یک کلینیک در شهر Rikuzentakata کشف شد مثبت پس از بازگشت او به خانه اش ریاست. چند نفر تا به حال در تماس با او در درمانگاه اما تست منفی است. بیش از 1700 کشته شدند در سال 2011 فاجعه در Rikuzentakata.

مقامات محلی در یک شهر در مرز جنوبی Iwate در حال گرفتن بیشتر در مقابله با رویکرد جلوگیری از گسترش ویروس. آنها به تازگی نشان داد تا در یک بزرگراه بین ایالتی در بقیه منطقه در طول یک دوره تعطیلات با یک بنر بزرگ برای دلسرد کردن مردم از سفر در استان.

“مردم و زباله های خود را باید در خانه بمانند ،

قطار در Iwate ساکت بودند پس از یک درخواست رسمی برای محدود کردن سفر غیر ضروری.

عکس: فیلیپ fong/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به Alastair گیل در alastair.gale@wsj.com و Chieko Tsuneoka در chieko.Tsuneoka@dowjones.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر