ترس و احتیاط ایتالیایی شهر ویران شده توسط Coronavirus به آرامی دوباره پدیدار

برگامو, ایتالیا—در اخیر روز معلم Ambrosioni به فروش می رسد 250 قهوه در takeout محل در مرکز این گرفـتار با کاربران با پوشیدن ماسک و صبورانه ایستاده در خط برای اسپرسو یا کاپوچینو رفع.

آن را نصف آقای Ambrosioni به طور معمول به فروش می رسد قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس زده شمال ایتالیا در ماه مارس و بسته آن کافه و رستوران قرار دادن موقت پایان دادن به ایتالیایی’ گرامی مراسم از حول پشت اسپرسو با دوستان در محلی پیازا.

در عین حال آن را کوچک اما قوی نشانه ای از امید در یک شهر و یک کشور است که کم گذاشته با این بیماری است و در حال حاضر به آرامی در تلاش برای بازگشت.

برای هفته اخبار از برگامو, ایتالیا شهر سخت ترین ضربه گیر و یکی از مهمترین و ویران در جهان شبیه اعزام از یک جنگ است. در ماه مارس به تنهایی تقریبا از 5700 نفر در برگامو و اطراف آن منطقه و یا یک نفر از هر 200 نفر.

Juri Ambrosioni می گوید که به دلیل coronavirus ‘من از دست من و پدربزرگ. من تقریبا از دست من کسب و کار. من نمی خواهد آن را فراموش کرده ام.’

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

“مردم صدمه می گوید:” آقای Ambrosioni, 38, که از دست پدربزرگش و دو نفر از دوستان به Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است. “در حال حاضر آنها در حال محتاط و برخی از آنها هنوز هم می ترسم اما آنها آماده هستند به بیش از شروع. ما آن را در افرادی که به خرید قهوه. این یک عدم احترام به تلاش و بازگشت به زندگی عادی است.”

مانند بسیاری از, ایتالیا, برگامو در حال ظهور است و طوفان از فاز حاد بیماری همه گیر با احتیاط از آینده اما امیدوار است که آن را می توانید شروع به چیدن قطعات یک فاجعه است که در میان بدترین کشور رنج می برد پس از جنگ جهانی دوم است. در مورد 32,000 که مردم در سراسر کشور تا کنون.

در یک تصویر که شوکه ایتالیایی ها در سراسر کشور ده ها تن از کامیون نظامی در زمان دور برگامو را تابوت برای هولوکاست در مناطق دیگر چون هیچ فضایی در شهر است. روزنامه های محلی انجام شده صفحه بعد از صفحه از مرگ استفاده نمي نماييد.

مردم منتظر خارج از یک نانوایی در بخش تاریخی برگامو, ایتالیا, هفته گذشته است.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

ایتالیا در دو ماه مستند شروع به بلند مارس 4, تاریخ ملاقات با هیاهو در سراسر کشور است. در میلان, مردم رفت یکهو باعث شهردار به ارسال صدها اضافی پلیس و تهدید به بازگشت به سخت مستند. طولانی در مقابل, کافی شاپ ها, یک لیوان کاغذی در دست و صورت کشیده در اطراف گردن مشترک تبدیل شده است در میلان.

ضربه سخت

برگامو و شهرهای نزدیک شده اند بیشترین تاثیر را در ایتالیا توسط coronavirus.

میلان

سوئیس

منطقه جزئیات

TRENTINO-

ALTO ADIGE

رم

ایتالیا

لومباردی

مرگ و میر افزایش 423%

برگامو

مارس سال 2020

مارس متوسط

2015-19

میلان

برشا

ونتو

لودی (ابهامزدایی)

ناحیهای در شمال غربی ایتالیا

مرگ و میر

کرمونا

1,000

500

پیاچنزا

100

25 مایل

امیلیا-رومانا

25 متر

پارما

میلان

سوئیس

منطقه جزئیات

رم

ایتالیا

لومباردی

مرگ و میر افزایش 423%

برگامو

مارس سال 2020

مارس متوسط

2015-19

میلان

برشا

ونتو

لودی (ابهامزدایی)

مرگ و میر

1,000

کرمونا

ناحیهای در شمال غربی ایتالیا

500

پیاچنزا

100

25 مایل

امیلیا-رومانا

پارما

25 متر

میلان

سوئیس

منطقه جزئیات

رم

ایتالیا

لومباردی

مرگ و میر افزایش 423%

برگامو

مارس سال 2020

مارس متوسط

2015-19

میلان

برشا

لودی (ابهامزدایی)

مرگ و میر

کرمونا

1,000

ناحیهای در شمال غربی ایتالیا

500

پیاچنزا

100

25 مایل

امیلیا-رومانا

پارما

25 متر

مارس سال 2020

مارس متوسط

2015-19

منطقه جزئیات

مرگ و میر

ایتالیا

1,000

رم

500

100

سوئیس

مرگ و میر افزایش 423%

لومباردی

برگامو

ونتو

میلان

برشا

لودی (ابهامزدایی)

کرمونا

ناحیهای در شمال غربی ایتالیا

پیاچنزا

25 مایل

پارما

25 متر

امیلیا-رومانا

منبع: ایتالیا و موسسه ملی آمار

اما در برگامو یک حس نگرانی غالب است. صدا کردن از آمبولانس بود که پر از هوا برای بسیاری از بهار است که در حال حاضر نادر است. اما ماسک صورت در حال حاضر و کسانی که خرید takeout مواد غذایی در حرکت به سرعت.

دستکش های واجب برای هر دو کارکنان و مشتریان در مواد غذایی در فروشگاه و مرکز شهر باقی می ماند تا حد زیادی خالی است. اتوبوس سر و صدا تقریبا خالی است.

بسیاری مشتاقانه و با هیجان به دوشنبه که بیشتر مغازه ها و رستوران ها و کافه ها را مجاز به بازگشایی شده است. اما نیز وجود دارد که از ترس کاهش محدودیت ها می تواند به افزایش عفونت و بالقوه جدید مستند.

“همه چشم ها در برگامو در حال حاضر و ما را به نشان می دهد که یک شهر را ویران کرد مانند این می تواند گزاف گویی گفت:” فرانچسکو Percassi رئیس محلی املاک و مستغلات شرکت Costim. “ما هرگز می خواستم برای تبدیل شدن به تمرکز برای چیزی شبیه به این, اما, غرور و افتخار از برگامو ساکنان ظهور خواهد کرد.”

Daniela Chiari صاحب ‘Chiari Formaggi’ فروشگاه در برگامو, ایتالیا, در خدمت مشتریان در هفته گذشته.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

کارمند ‘Chiari Formaggi’ کمک به مشتری در برگامو, ایتالیا, هفته گذشته است.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

نشسته در حدود 30 مایلی شمال شرقی میلان در قلب لومباردی برگامو به مدت طولانی بالید خود را در یک industriousness ساخته شده است که آن را در میان ثروتمندترین شهرهای ایتالیا. در بدترین روز همه گیر محلی ساخت و ساز شرکت ها و صنعتگران مشغول به کار به صورت رایگان برای کمک به ساخت یک بیمارستان صحرایی در فقط نه روز.

آن شرکت از بانکی به فولاد و سیمان هستند و هنوز هم اغلب متعلق به خانواده های محلی که تاسیس آنها پس از جنگ جهانی دوم است. برگامو تاریخی مرکز ترکیبی از قرون وسطی و رنسانس, معماری به طور معمول متورم با گردشگران برای بسیاری از سال است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما چه فکر میکنید خواهد بود که در دراز مدت تاثیر coronavirus در ایتالیا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در یک خیابان است که ترافیک برای اولین بار در دو ماه Daniela Chiari در خدمت مشتریان در او تخصص-فروشگاه مواد غذایی در یکی از روزهای اخیر. افزایش در تحویل کسب و کار تا حدی جبران کاهش در فروشگاه به مشتریان اجازه می دهد خود را برای پوشش هزینه های خود را. اما او نگران آینده است.

“همه چیز در حال بهتر است در حال حاضر, اما من مطمئن هستم که من می خواهم آن را توصیف و در عین حال به عنوان نور در انتهای تونل می گوید:” خانم Chiari در حالی که اهدای گورگونزولا پنیر را در یک ظرف برای یک نقاب و دستکش مشتری. “ما نیاز به زمان برای جذب روانی و اقتصادی رسید.”

گردشگری که تا به حال بالندگی در برگامو در پشت Ryanair منابع PLC hub نزدیکی خشک شده است.

مانوئلا Ghibesi که صاحب یک B&B می گوید: او نمی دیدن پایان دادن به اقتصادی درد تحمیل شده توسط coronavirus.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

مانوئلا Ghibesi هنوز عزادار برای سه نفر از دوستان از دست رفته به این ویروس هیچ رزرو برای او کوچک, تخت خواب و صبحانه و نگرانی است که هیچ کدام خواهد آمد در این تابستان. او وقت خود را صرف رفت به برگامو بیمارستان که در آن او تا به حال یک کبد تومور برداشته شده و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما ممکن است گذشت بدترین ویروس, اما من نمی بینم و پایان دادن به اقتصادی درد” گفت: خانم Ghibesi که نشسته کشیدن یک سیگار در روز صبح اخیر در نزدیکی بیمارستان ورودی انتظار برای شوهر.

جورجو گوری برگامو شهردار می گوید کمک های مالی از دولت در رم شده است در آینده برای این شهر است که در مواجهه با یک €9 میلیون ($9.74 میلیون) سوراخ در بودجه این سال به عنوان یک نتیجه از ویروس.

یک برگامو حومه نمبرو از دست رفته بیش از 1.3 درصد از جمعیت آن به Covid-19 مارس.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

او ممکن است در برخی خیابان ها به ترافیک به رستوران اتاق بیشتر برای جداول خارج خود را مطابق با مقررات جدید نیاز به یک متر از فضای بین کاربران. شهردار نیز به دنبال راه هایی است که اتوبوس های محلی می تواند در خدمت ساکنان با وجود اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین است که حمل و نقل عمومی می تواند تنها یک چهارم از ظرفیت های طبیعی.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“اگر ما این حق ما می تواند به نوبه خود شدید بدبختی قرار داده است که ما در مرکز بهداشت جهانی همه گیر به چیزی مثبت می گوید:” آقای گوری از opulently-frescoed دفتر در داخل یک نزدیکی-شهر خالی سالن. “ما باید تبدیل به نماد ایتالیا تولد دوباره است.”

در الزانو لامباردو یک شهر کوچک در برگامو را در حومه 109 نفر در ماه مارس در مقایسه با متوسط 10 در همان ماه پنج سال گذشته. تاخت و تاز کردن با کروناویروس بیماران در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر آن بیمارستان بود و تقریبا خالی در اخیر بعد از ظهر.

یکی دیگر در نزدیکی شهر نمبرو رنج می برد و حتی بدتر سرنوشت با 151 مرگ در ماه مارس و یا بیش از 1.3 درصد از جمعیت.

Felice Filisetti که کمک کشیش در نمبرو سان مارتینو کلیسا گرفتار ویروس و خواهر خود را نزدیک به درگذشت Covid-19. او هنوز دوره نقاهت.

“ما نمی دانیم که آنچه ما ضربه. آن را یکی پس از مرگ دیگری و به نظر می رسید مانند آن را هرگز به پایان می گوید:” آقای Filisetti که زندگی خود را با 90 ساله و مادر که هرگز نشان داد علائم.

Felice Filisetti گرفتار coronavirus و خواهر خود را نزدیک به درگذشت Covid-19.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

نمبرو شهردار کلودیو Cancelli تشویق ساکنان به انتخاب کنید تا آگهی رایگان و میگفتند: “ما با هم می تواند آن را انجام دهد. برو نمبرو!’

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

در آماده سازی برای بازگشت از توده ها در روز دوشنبه آقای Filisetti و کشیش مطالعه شده است راه برای اجازه می دهد به عنوان بسیاری از نمازگزاران که ممکن است در کلیسا در حالی که احترام اجتماعی-دورى قوانین.

نمبرو شهردار کلودیو Cancelli که همچنین این ویروس شد رئیس مشاور و مشوق خود را ویران شهر 11,500 مردم نقش او در ادامه به بازی به عنوان برگامو حومه تلاش می کند به حرکت در.

تقریبا هر روز از بحران آغاز شد او ارسال یک پیام ضبط شده به گوشی خود را از اهالی شهر با هدف بالا بردن روحیه خود را.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در اخیر ضبط او گفت که مردم می تواند انتخاب کنید تا آگهی رایگان برای آویزان از بالکن که خواندن “با هم می توانیم آن را انجام دهد. برو نمبرو!”

“مردم به ما گفت به آنها کمک کرد تا کمتر احساس تنهایی کمتر رها می گوید:” آقای Cancelli بود که یکی از اولین مقامات در ایتالیا به صدای زنگ که coronavirus مرگ و میر بودند که به شدت undercounted.

آقای Ambrosioni و دیگران در برگامو تصدیق آن خواهد شد یک تقلا برای ساخت تا آنچه از دست داده است و در سه ماه گذشته اما آنها می گویند خود را در شهرستان سرسختی خواهند بود.

“ما را ” مولا میا’ بسیار جدی در اینجا در برگامو,” او می گوید: با استناد به ضرب المثل در گویش محلی است که به معنی “هرگز.” “ما می خواهیم به جهان نشان می دهد که شما می توانید دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus ویرانی بدون فراموشی تروما. من از دست پدر بزرگ من. من تقریبا از دست من کسب و کار. من نمی خواهد آن را فراموش کرده ام.”

چند نفر قدم از طریق به طور معمول شلوغ بخشی از برگامو, ایتالیا, هفته گذشته است.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

نوشتن به اریک Sylvers در eric.sylvers@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر