کانادا Snowbirds کاپیتان در تصادف می میرد و نیروی هوایی می گوید

عضو کانادا air-force حالی تیم کشته شد و خلبان مجروح در سقوط جت در طول یک عملکرد در حمایت از کارگران خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: Jonathan هیوارد/آسوشیتد پرس

اتاوا—عضو کانادا نیروی هوایی را آکروباتیک Snowbirds تیم کشته شد روز شنبه و یک خلبان حادثه سقوط هواپیما در غرب کانادا در حالی که انجام در حمایت از خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران و دیگران در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

تصادف رخ داده در نزدیکی Kamloops, بریتیش کلمبیا حدود 220 مایل در شمال شرقی ونکوور به عنوان بخشی از یک ماموریت نیروی هوایی به نام عملیات الهام بخش است. در اوایل راه اندازی ممکن است ماموریت درگیر اعضای Snowbirds تیم انجام پلها در جوامع در سراسر کشور به اذعان این کار توسط پزشکان و پرستاران فروشگاه مواد غذایی کارمندان و کارکنان داروخانه در طول بیماری همه گیر.

در بیانیه ای که اواخر روز شنبه, کانادا در وزارت دفاع گفت: کاپیتان جنیفر کیسی که Snowbirds عمومی-امور افسر مرده است. او پیوست کانادا نیروهای مسلح در سال 2014. کاپیتان ریچارد MacDougall خلبان این هواپیما متحمل آسیب های جدی و در حال درمان در بیمارستان است. آسیب های خود را دارد و نه اعتقاد به تهدید کننده زندگی.

تصویری به دست آمده توسط یک کملوپس ایستگاه های رادیویی نشان می دهد دو CT-114 مدرس هواپیما مصرف کردن در یک ابری پنج شنبه حدود ساعت 11:40 صبح به وقت محلی. مدت کوتاهی پس از پرواز یکی از هواپیماهای نوسان رو به بالا قبل از اینکه به طور ناگهانی nosediving.

Snowbird خلبان Joel Wilson پیاده روی با یک پلیس کار گذشته محل سقوط یکی از تیم هواپیماها در کملوپس کانادا در مارس 17.

عکس: جاناتان هیوارد/آسوشیتد پرس

“عملیات الهام بخش در نظر گرفته شده برای بلند کردن روح از کانادایی ها در این زمان دشوار” گفت: کانادا, وزیر دفاع Harjit Sajjan, در بیانیه ای. “من می دانم که همه کانادایی های غمگین این غم انگیز از دست دادن.”

وزارت دفاع گفت: این پلها به عملیات الهام شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی را دارد Snowbirds’ ناوگان.

شهرستان کملوپس در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: این هواپیما به یک خانه باعث آتش. مقامات بی اطلاع هستند و از هر گونه صدمات بزرگ بر روی زمین است.

“این حادثه حرکت ما به هسته خود گفت:” کن مسیحی شهردار کملوپس.

عمدتا قرمز و سفید هواپیما را تشکیل می دهند که Snowbirds تیم تمایل به انجام در حدود 60 تا 65 درجه را نشان می دهد در سراسر کشور و در سطح جهان در هر سال است. تعدادی از برنامه ریزی آمریکا و اجرای برنامه در سال 2020 لغو شده است.

این دومین تصادف کشنده در هفته های اخیر مربوط به کانادا هواپیماهای نظامی است. تمام شش عضو سرویس سرنشین یک هلیکوپتر کشته شدند پس از توفنده در سواحل یونان در اواخر ماه آوریل در حالی که انجام یک تمرین آموزشی به عنوان بخشی از یک سازمان پیمان آتلانتیک شمالی بازدارندگی ماموریت در دریای مدیترانه و سیاه دریاها.

نوشتن به پل وییرا در paul.vieira@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر