Snowbird خلبان Joel Wilson پیاده روی با یک پلیس کار گذشته محل سقوط یکی از تیم هواپیماها در کملوپس کانادا در مارس 17.

عکس: جاناتان هیوارد/آسوشیتد پرس

اتاوا—کانادا نیروی هوایی گفت: یک خلبان از آن آکروباتیک Snowbirds تیم کشته شد پنج شنبه و دیگری مجروح و پس از یک سقوط هواپیما در غرب کانادا در حالی که انجام در حمایت از خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران و دیگران در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

تصادف رخ داده در نزدیکی Kamloops, بریتیش کلمبیا حدود 220 مایل در شمال شرقی ونکوور به عنوان بخشی از یک ماموریت نیروی هوایی به نام عملیات الهام بخش است. در اوایل راه اندازی ممکن است ماموریت درگیر اعضای Snowbirds تیم انجام پلها در جوامع در سراسر کشور به اذعان این کار توسط پزشکان و پرستاران فروشگاه مواد غذایی کارمندان و کارکنان داروخانه در طول بیماری همه گیر.

از طریق رسمی آن توییتر حساب کانادا نیروی هوایی گفت: یکی از اعضای Snowbirds کشته شد و دیگری متحمل آسیب های جدی که به اعتقاد نمی تواند زندگی را تهدید. هویت منتشر نکرده بودند.

تصویری به دست آمده توسط یک کملوپس ایستگاه های رادیویی نشان می دهد دو CT-114 مدرس هواپیما مصرف کردن در یک ابری پنج شنبه حدود ساعت 11:40 صبح به وقت محلی. مدت کوتاهی پس از پرواز یکی از هواپیماهای نوسان رو به بالا قبل از اینکه به طور ناگهانی nosediving.

“به همه Snowbirds گذشته و حال خود و خانواده خود را, شما باید من عمیق ترین همدردی از طرف همه صفوف نیروهای مسلح کانادا گفت:” کانادا رئیس دفاعی ستاد کل Jonathan ونس در توییتر.

شهرستان کملوپس در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: این هواپیما به یک خانه باعث آتش. مقامات بی اطلاع هستند و از هر گونه صدمات بزرگ بر روی زمین است.

“این حادثه حرکت ما به هسته خود گفت:” کن مسیحی شهردار کملوپس.

عمدتا قرمز و سفید هواپیما را تشکیل می دهند که Snowbirds تیم تمایل به انجام در هوا را نشان می دهد در سراسر کشور و در سطح جهان است. تعدادی از برنامه ریزی آمریکا و اجرای برنامه در سال 2020 لغو شده است.

این دومین تصادف کشنده در هفته های اخیر مربوط به کانادا هواپیماهای نظامی است. تمام شش عضو سرویس سرنشین یک هلیکوپتر کشته شدند پس از توفنده در سواحل یونان در اواخر ماه آوریل در حالی که انجام یک تمرین آموزشی به عنوان بخشی از یک سازمان پیمان آتلانتیک شمالی بازدارندگی ماموریت در دریای مدیترانه و سیاه دریاها.

نوشتن به پل وییرا در paul.vieira@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله