فرانسه و آلمان پیشنهاد €500 میلیارد اتحادیه اروپا همه گیر بازیابی صندوق

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی صحبت با هم — از راه دور — on May 18.

عکس: اقدام مطبوعات/چت قرا/زوما پرس

فرانسه و آلمان روز دوشنبه پیشنهاد ایجاد یک €500 میلیارد اروپا گسترده بازیابی صندوق برای حمایت از مناطق اروپا بدترین ضربه coronavirus بیماری همه گیر.

جدید حمایت مالی می آیند در بالای €540 میلیارد دلار ($584 میلیارد دلار) coronavirus پاسخ طرح در حال حاضر بر اساس توافق با اتحادیه اروپا و کشورهای عضو و شکل می بخش مهمی از اروپا بازیابی صندوق رهبران اتحادیه اروپا متعهد شده اند برای حمایت از آسانسور اقتصاد منطقه یک بار فوری بحران است. رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفته است که هر گونه طرح بازیابی باید به ارزش حداقل یک تریلیون یورو.

این طرح با هدف درست برای این واقعیت است که برخی از این قاره را سخت ترین-آمار کشور نیز کسانی که با کوچکترین مالی ذخایر محدود کردن مقدار از پول خود را از دولت سرمایه گذاری می تواند به حمایت از اقتصاد خود در مرحله بازیابی. مقامات اروپایی هشدار داده اند که دو-سرعت بازیابی در سراسر منطقه می تواند entrench تفاوت بین اتحادیه اروپا را قوی تر northern اقتصاد و سخت ترین متاثر از کشورها در بلوک جنوب.

این پیشنهاد که نیاز به اتفاق آرا تصویب تمام 27 عضو بلافاصله به مخالفت از کشورهای شمال اروپا است که ترس آن می تواند ایجاد مقیاس بزرگ و ثروت و نقل و انتقال درون بلوک.

اتریش صدراعظم Sebastian Kurz در بیانیه ای گفت: مدت کوتاهی پس از اعلام “ما ادامه خواهد داد برای نشان دادن همبستگی و حمایت از کشورهایی که بدترین آسیب دیده توسط, تاج, بحران, اما این باید انجام شود از طریق وام و کمک های مالی.”

رئیس فدرال جروم پاول می گوید: آمریکا چهره یک نامشخص بازیابی; همانطور که در کشورهای غربی به آرامی بازگشایی خوشه ظاهر می شود در آسیا; Softbank گزارش زیان بزرگ است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: یوهانس Eisele/AFP

پیشنهاد صندوق خواهد بود تامین مالی بدهی های صادر شده توسط کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی و درآمد حاصل از پرداخت به شدت تحت تاثیر قرار مناطق و بخش ها با توجه به یک بیانیه مشترک صادر شده پس از یک کنفرانس ویدئویی بین رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و صدراعظم آلمان ،

این بدهی را بازپرداخت توسط کشورهای عضو و اینکه چقدر اصلی ذینفع کمک می کند روشن نشد در روز دوشنبه. خانم مرکل پیشنهاد کشورهای کمک می کند با توجه به سهم خود از پرداخت به عادی بودجه اتحادیه اروپا است که محدود به نا امید بدهی زده سخت-آمار کشورهایی مانند ایتالیا.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

ابتکار عمل را متوقف کوتاه از پرداختن به خواسته های دیرینه توسط فرانسه و ایتالیا و دیگر کشورهای عضو به فرض مشترک مسئولیت به تازگی با صدور اوراق قرضه اساسا ساخت تمام اعضای مسئول در مورد پیش فرض توسط یکی از همسالان خود—چیزی برلین به شدت مخالف.

آقای پاکسازی گفت: به تازگی مطرح شده در بودجه خواهد حمایت از مراقبت های بهداشتی تلاش و اقتصاد در بزرگ از جمله گردشگری است که انتظار می رود به یکی از بدترین-صنایع.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی خانم مرکل گفت که اتحادیه اروپا مواجه شد بزرگترین بحران در تاریخ خود و که آن را تنها می تواند بیرون آمدن از آن با نشان دادن همبستگی بین اعضا.

“این خطر وجود دارد که انسجام اتحادیه اروپا می تواند در معرض خطر و بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر” خانم مرکل گفت. “این نیاز فوق العاده و یک نشان از قدرت های آلمان و فرانسه,” او اضافه شده است.

دو کشور تکرار تماس خود را برای بلوک قوانین کمک های دولتی که در حال حاضر شده است به طور قابل توجهی آرام در طول بحران به شکل دائم برای کمک به شرکت های اروپایی تبدیل شدن به بزرگتر بدون مواجهه با اقدام ضد تراست.

روز دوشنبه طرح همچنین شامل تعهد به طور مشترک توسعه coronavirus واکسن در اتحادیه اروپا خواهد بود که پس از آن در دسترس ساخته شده به جهان و همچنین ایجاد مشترک استراتژیک انبارهای تجهیزات پزشکی. در اولین ماه از همه گیر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مواجهه حاد کمبود تجهیزات حفاظتی.

“می تواند وجود داشته باشد هر گونه وحدت بین 27 عضو اتحادیه اروپا وجود ندارد اگر وحدت بین آلمان و فرانسه” آقای پاکسازی گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا رهبران دو کشور شد ارائه ابتکار عمل در خارج از نهادهای اتحادیه اروپا.

کمیسیون اروپا خواهد شد مجموعه ای از هفته آینده آن پیشنهاد رسمی برای بهبود طرح راه اندازی آنچه که می تواند چندین ماه از بحث در مورد چگونه صندوق کار خواهد کرد.

این کمیسیون گفت: در حال حاضر آن را پشتیبانی از این ایده از صدور بدهی به طور مستقیم در بازارهای مالی هر چند از آن است گفت: کشورهای عضو خواهد به احتمال زیاد نیاز به تضمین اوراق قرضه.

فرانسه و آلمان پیشنهاد برگ کلید سوالات باز است. روشن نیست که دقیقا چقدر پول صرف خواهد شد و این که آیا آن خواهد شد به طور انحصاری برای سخت ترین-آمار کشور است. اتحادیه اروپا جدیدتر و کشورهای فقیر در شرق بوده که کمتر تحت تاثیر coronavirus در حال حاضر گفت: آنها نمی خواهند به از دست دادن از زیر بازیابی صندوق.

پیشنهاد روشن می سازد گیرندگان را مجبور به انجام برخی از شرایط در ازای کمک های مالی و گفت: این می تواند شامل اجرای “صدا های اقتصادی و سیاست های بلند پروازانه برنامه اصلاحات” اما وجود دارد به احتمال زیاد اختلافات بیش از شرایط دقیق.

دوشنبه شب خانم von der Leyen استقبال فرانسه و آلمان طرح است که او گفت: “می رود در جهت پیشنهاد این کمیسیون در حال کار بر روی.”

یک دیپلمات گفت: این مهم است که هر صندوق است که ایجاد شده است بر اساس یک بیانیه روشن از نیاز از کشورهای عضو و همراه با شرایط به اطمینان حاصل شود که کشورها به درستی می تواند بهبود می یابند. این دیپلمات همچنین گفت که به عنوان مقدار پول به عنوان امکان پذیر است باید با آوردن هزینه های رو به جلو برای برنامه ریزی بعد از آن در اروپا چندین ساله بودجه دوره است.

دولت ایتالیا با استقبال از فرانسه و آلمان پیشنهاد به عنوان یک گام به سمت بلند پروازانه اروپا در پاسخ به این بیماری همه گیر.

نوشتن به Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com و لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر