اسرائیل سوگند شکننده در دولت جدید به عنوان اصطکاک بافندگی

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل صحبت می کرد در طول برگزاری مراسم تحلیف در کنست در اورشلیم در روز یکشنبه.

عکس: adina valman/جزوه/شاتر

تل آویو—اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر جدید حکومت وحدت بود و قسم خورده در پنج شنبه, حفاری شکننده سیاسی اتحاد با رقیب سابق Benny Gantz برای پایان دادن به بیش از یک سال از بن بست سیاسی در کشور است.

آقایان نتانیاهو و Gantz در حال حاضر با چالش داشتن با هم یک دولت اجرا توسط دو جناح با نظرات مخالف در مورد مسائل کلیدی متعددی—از الحاق بخش هایی از اسرائیل-کرانه به حفظ قضایی قدرت.

آقای نتانیاهو کنترل جناح راست بلوک در دولت, در حالی که آقای Gantz آگهی های مرکز به سمت چپ. این جفت ارز در ماه گذشته توافق کردند پیچیده ائتلاف توافق پس از سه نتیجه انتخابات در یک سال و سعی کنید به حفظ یک ازدواج سیاسی ساخته شده با کمی اعتماد.

قدرت های مقابله تماس برای آقای نتانیاهو به نخست وزیر برای اولین 18 ماه در حالی که آقای Gantz است جایگزین نخست وزیر و وزیر دفاع. دو خواهد شد و سپس نقش معکوس.

“عمومی می خواهد یک دولت وحدت ملی و این چیزی است که مردم دریافت امروز” آقای نتانیاهو گفت: در شروع رسیدگی در روز یکشنبه.

دولت جدید چهره یک قایق از آزمایشات از جمله عبور بودجه و تصویب اقدامات لازم برای مقابله با رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را نیز باید به شکل از چگونه و آیا برای پیشبرد آقای نتانیاهو وعده به ضمیمه بخش هایی از کرانه یک حرکت است که چهره های اپوزیسیون از فلسطینی ها اروپایی ها و کشورهای عربی. وقت را حزب لیکود تحت فشار قرار دادند تا برای اصلاحات قضایی در حالی که آقای Gantz آبی و سفید می گوید که می خواهد برای محافظت از دادگاه های استقلال.

Benny Gantz آگهی های مرکز-چپ بلوک از دولت اسرائیل و ائتلاف است.

عکس: adina valman/جزوه/شاتر

اضافه کردن به چالش های دولت به کار گیرند زیر سایه آقای نتانیاهو فساد محاکمه که قرار است به زودی در آوریل 24. او را انکار می کند تخلف است و با انتقاد از دادگاه و پلیس از نفس بیش از حد.

ادای سوگند در—با 73 قانونگذاران و 46 برابر در 120 عضو کنست بود خود را با تاخیر تا روز یکشنبه به طوری که آقای نتانیاهو می تواند سرکوب یک شورش کوچک در درون حزب لیکود پس از چندین ارشد اعضای ناراضی بودند با وزرا. دولت شامل 73 قانونگذاران از جمله از آبی و سفید حزب لیکود دو ultraorthodox احزاب و چندین احزاب کوچکتر. وجود خواهد داشت یک رکورد 36 وزرای قرار ملاقات استفاده می شود برای ایجاد اتحاد است.

آقای نتانیاهو گفت: قانونگذاران یکشنبه که دولت جدید پنجم خود را به عنوان نخست وزیر بلافاصله کار به آدرس coronavirus و نگاه به ضمیمه بخش هایی از کرانه.

“وقت آن است که به اعمال قانون اسرائیل [در آنها] و نوشتن فصل جدید با شکوه در تاریخ صهیونیسم…این را نمی خواهد فشار صلح دور آن را به صلح نزدیک تر است زیرا صلح تنها می تواند بر اساس, حقیقت,” او گفت: با اشاره به شهرک های یهودی نشین.

مخالفت قانونگذاران heckled آقای نتانیاهو در نقاط مختلف و گفت: اسرائیل به اشغال کرانه غربی را نمی خواهد صلح با فلسطینی ها است.

در حالی که آقای نتانیاهو و آقای Gantz توافق بر سر بسیاری از مسائل مربوط به الحاق یک پتانسیل flashpoint.

آقای Gantz نفع الحاق بخش هایی از کرانه تنها با موافقت جامعه بین المللی است. او موافقت کرد برای جلوگیری از معرفی این موضوع در کنست اسرائیل را کشتند. اما صدای او به عنوان وزیر دفاع و جایگزین نخست وزیر و همچنین به عنوان که از گابی اشکنازی آبی و سفید رهبر است که وزیر خارجه می تواند حمل وزن قابل توجهی را از آقای نتانیاهو می گوید او را ادامه تنها با ایالات متحده همکاری تحلیلگران گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح می گوید اسرائیل می توانید شروع به الحاق بخش هایی از کرانه باختری به عنوان به زودی به عنوان ایالات متحده آمریکا و اسرائیل توافق بر روی یک نقشه. ائتلاف مقابله می گوید آقای نتانیاهو می تواند قانون معرفی به انجام این کار ابتدا ژوئیه 1.

“این جدید است که در هیچ یک از نتانیاهو قبلی دولت وجود دارد وزنه در آن وزارتخانه به همان درجه گفت:” دن شاپیرو سفیر سابق اسرائیل در دولت اوباما در حال حاضر در موسسه مطالعات امنیت ملی.

وی افزود: “این تغییر پویا در این رابطه و آن را به صدای خود را به برجسته و معتبر برای افرادی که دیدگاه ها متفاوت خواهد از نتانیاهو در برخی از افراد نه بر دیگران است که آمریکایی ها در حال رفتن به مجبور به گوش دادن به.”

آقای Gantz تا به حال مبارزات انتخاباتی علیه آقای نتانیاهو در تماس تلفنی با فاسد و قدرت بیش از حد طولانی است. اما او خود را رها تعهدات نه برای پیوستن به آقای نتانیاهو دولت برای جلوگیری از یک چهارم انتخابات و به تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

“مردم به ما گفت: توقف جنگ میان خود و شروع به کار برای ما” آقای Gantz گفت: به عنوان او خطاب به کنست به heckles در میان جمعیت.

“این خوب شما از او” مخالفت مجلس فریاد زد آقای Gantz به عنوان او خطاب به مجلس.

یائیر لپید سر اپوزیسیون که تا به حال اجرا با آقای Gantz در سه انتخابات ناودان آقای Gantz تصمیم به بازگشت آقای نتانیاهو بود که متهم در سال گذشته برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد.

“در دنیای واقعی شما نمی اجازه دهید کودکان خود را به بازی با یک مرد می خواهم که در این ساختمان او را نخست وزیر” آقای لبيد گفت.

نوشتن به Felicia شوارتز در Felicia.Schwartz@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر