Hoffman در زمان سرب از Alex بومن در اواخر راه اندازی مجدد یکشنبه شب و دور کشیده بیش از نهایی 30 دور. الکس بومن دوم به پایان رسید و پس از Kurt Busch, تعقیب الیوت و دنی Hamlin. Hoffman تنها راننده را به پایان برساند در 10 صفحه در هر فنجان سری پنج مسابقه در این فصل است.

او ساخته شده آن را مانند یک درایو یکشنبه در چه قطعا خواهد شد به عنوان یکی از عجیب ترین مسابقات نسکار تاریخ است. ماسک, اجتماعی, فاصله از راه دور پخش و فن-رایگان جاده سریع السیر میان قابل توجه تفاوت در نسکار بازگشت.

نسکار را انتخاب کرد قدیمی ترین جاده سریع السیر در جام مدار به عنوان امن ترین مکان برای راه اندازی مجدد آن فصل پس از هشت حوادث شد و به تعویق افتاد در میان coronavirus بیماری همه گیر. نسکار شده بود رو به یک فروپاشی مالی اگر نژادها نمی رزومه در تلویزیون ملی.

Ryan Newman 15 به پایان رسید در اولین مسابقه خود پس از درد و رنج مغزي در آخرین دامان تصادف در دیتونا 500.

مت Kenseth که بیرون آمد از بازنشستگی به جای اخراج Kyle Larson در Chip Ganassi مسابقه به پایان رسید 10. این زن 48 ساله Kenseth مسابقه در جام سری برای اولین بار پس از سال 2018 آخر فصل. او قدیمی ترین راننده در این زمینه است.

این برای اولین بار بود از 20 مسابقه در سراسر هفت ایالت های جنوبی در حال حاضر و 21 ژوئن. دارلینگتون میزبان دو نسکار مسابقه بیش از سه روز آینده.

اولین مسابقه برگشت تلقی شد قهرمانان واقعی 400 و اختصاص داده شده بود به مراقبت های بهداشتی کارگران است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله